maamboo
maamboo
  16 lutego 2010 (pierwszy post)
Siema!
Pochwalcie sie swoimi maszynami (motorami, jezeli posiadacie).
Co juz potraficie i co chceli byscie w nim zmienic!
Wasze osiagi, pamietne podroze, jednym slowem opiszcie swoje``bestie``
Piszcie wszystko(co zwiazane z moto).
Hmm ja mam jak narazie skuter ale w wakacje planuje sobie kupic motor.
Chce zrobic prawko jak najszybciej, bo maja zrobic tak ze od 24 lat bedzie mozliwosc zrobienia prawka na ``ciezkie`` motory.
Keewey Huricane 50cm3.
rocznik 2008.
Moc. 3 kW.
Jestem w trakcie nauki jazdy na jednym kole (tylnim)
:PP
Pozdro! Szerokosci:P
laska
laska
  16 lutego 2010

jeśłi wejdzie przepis to najwcześniej 1lipca 2010 a realnie 1styczeń 2011 lub wcale!!

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2010

Jest juz taki podwieszony temat.

AkaDwa
AkaDwa
  16 lutego 2010
maamboo
maamboo: Chce zrobic prawko jak najszybciej, bo maja zrobic tak ze od 24 lat bedzie mozliwosc zrobienia prawka na ``ciezkie`` motory.

I bardzo dobrze, w Monaco jest tak, że zdaje się prawo jazdy na klasy pojemnościowe.
Nie że pierwszy lepszy zda na prawo jazdy do uprawnienia jazdy motorem i tatuś mu kupi 600setkę albo coś więcej, a potem płacz że dziecko się zabiło i drogi złe bo dziury, etc..
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze, w Monaco jest tak, że zdaje się prawo jazdy na klasy pojemnościowe. Nie że pierwszy lepszy zda na prawo jazdy do uprawnienia jazdy motorem i tatuś mu kupi 600setkę albo coś więcej, a potem płacz że dziecko się zabiło i drogi złe bo dziury, etc..


jak sie ma glupie dzieci to w ogóle nie powinno sie im kupowac motocykla

ja jezdze od 6 roku zycia i mialem do tej pory 8 roznych sprzetow od 50cm3 do 1000cm3 i jakos zyje... I prawo jazdy mi nie potrzebne.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2010

Choc oczywiscie nie polecam jazdy bez prawa jazdy :mrgreen:

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2010

PPS (sory za nabijanie)

Ten przepis z prawo jazdy o roznych kategoriach uwazam za totalne gowno.
Jedyne co da, to tyle ze wiecej osob bedzie jeździc bez prawa jazdy, bo wlasnie w wieku od 18-25 najwiecej ludzi siada na moto a ten debilny przepis jest tak skonstruowany ze jedynie GS 500 i kilka padakow sie w nim mieści a reszta fajnych popularnych maszynek typu cbr 600 jest juz motocyklem ciezkim...

JustOneMati
JustOneMati
  17 lutego 2010

jestem za wprowadzeniem dozywocia dla osob jezdzacych bez prawka a jesli zaczynaja uciekac powinno sie ich zastrzelic na miejscu i spokoj.

MiSZgtv
MiSZgtv
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem za wprowadzeniem dozywocia dla osob jezdzacych bez prawka a jesli zaczynaja uciekac powinno sie ich zastrzelic na miejscu i spokoj.

Yebnij ze 2x głową w ścianę i wróć na forum.
Co do prawa jazdy to powinni robić jakąś ankietę i testy psychologiczne, a nie ograniczać coś wiekowo bo to nie ma sensu.
WujekBeton
WujekBeton
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli zaczynaja uciekac powinno sie ich zastrzelic na miejscu

:kv3::tak:

maamboo
maamboo: prawko jak najszybciej, bo maja zrobic tak ze od 24 lat bedzie

wg mnie to nie głupi pomysł tylko, że naprawde dużo osób będzie jeździć bez uprawnień.

Konto usunięte
Konto usunięte: testy psychologiczne

takie testy to robisz jak chcesz zawodowo (ciężarówki) jeździć, a nie jak chcesz zostać (sorry za określenie) dawcą organów
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie to nie głupi pomysł tylko, że naprawde dużo osób będzie jeździć bez uprawnień.


to wtedy bedą publiczne egzekucje, rozstrzelania, powieszenia, znów bedzie miło :mrgreen:
JustOneMati
JustOneMati
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Yebnij ze 2x głową w ścianę i wróć na forum.


stary wyglkadasz jak taboret, wiec zastanow sie lepiej nad operacja plastyczna.

jezdzenie bez prawka do debilizm i glupota, a jesli nie potrafisz zdac boadz CI zabrali to jestescie frajerami xD na cholere lamac na sile prawo ? osobiscie nie popieram bardzo duzo paragrafow w kodeksie drogowym, zwlaszcza ograniczen predkosci. Troche juz przez to punktow mam, kazdy mandat taki sam o 30 km/h i 6 ptk, wszystkie takie same. nie uwazam ze stwarzam zagrozenie na pustej drodze jadac 120 (prostej bez zadnych krzyzowek) w moim wozie, ograniczenia powinny byc dla: starych fiatow, golfow 1-2-3, calibrów :D jejuuuu jaka wczoraj widzialem, nie dosc ze glosnna czarna oblesna to jeszcze nalepek miala wiecej niz auta wrc, i wszystko co zostalo wyprodukowane conajmniej do 98 toku powinno wolniej jezdzic, przepisowo. ja przy oponach 235 i 255 tyl mam wieksza przyczepnosc niz radiowozy w tvn turbo.
maamboo
maamboo
  17 lutego 2010

Hm. Nie kazdy co ma moto jest poje.:cenzura:.y i jezdzi jak debil.
Sa maniacy ktorzy to kochaja i wciskaja w manete z rozsadkiem.
Wiadomo zdarzaja sie wypadki ale to nie tylko wina motocyklistow.
Kiedys widzialem jak miedzy samochodami w korku jechal sobie motor i jakis frajer specjalnie drzwi otworzyl. Fakt , ze nic sie nie stalo ale sam fakt frajerskiego zachowania tego kierowcy przebil wszelka glupote..
To sa tylko dwa kola i duzo kucy pod tylkiem.
Trzeba z glowa to robic.
Zapraszam tez na server Ip Serwera: 80.72.37.11:27041 Counter Strinke

MiSZgtv
MiSZgtv
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: stary wyglkadasz jak taboret, wiec zastanow sie lepiej nad operacja plastyczna.

Ja Twojego wyglądu nie mam zamiaru komentować bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem GeYem. Ty mi takiego bardzo przypominasz i zachowujesz się jak dziecko. Ciekawe pedziu czy powiedziałbyś mi to samo w realu?

Konto usunięte
Konto usunięte: jezdzenie bez prawka do debilizm i glupota, a jesli nie potrafisz zdac boadz CI zabrali to jestescie frajerami xD

Frajerem tutaj to jesteś Ty. Jak nie umiesz w inny sposób ułożyć zdania to się nie wypowiadaj i kliknij tutaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: osobiscie nie popieram bardzo duzo paragrafow w kodeksie drogowym, zwlaszcza ograniczen predkosci. Troche juz przez to punktow mam, kazdy mandat taki sam o 30 km/h i 6 ptk, wszystkie takie same.

Żalisz się czy się chwalisz? kolejny przykład na to, że jesteś debilem.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie uwazam ze stwarzam zagrozenie na pustej drodze jadac 120 (prostej bez zadnych krzyzowek) w moim wozie, ograniczenia powinny byc dla: starych fiatow, golfow 1-2-3, calibrów :D

...
Jednak weź się yebnij więcej niż te 2x...

Konto usunięte
Konto usunięte: jejuuuu jaka wczoraj widzialem, nie dosc ze glosnna czarna oblesna to jeszcze nalepek miala wiecej niz auta wrc,

Chwalisz się nowym nabytkiem??

Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystko co zostalo wyprodukowane conajmniej do 98 toku powinno wolniej jezdzic, przepisowo.

pewnie Twoje auto jest z 99r dlatego taki próg wybrałeś. Myślisz, że poniżej 99r nie ma lepszych fur od Twojej?
A może pod znakami powinny być tabliczki "nie dotyczy frajera JustOneMati, bo ma większą przyczepność niż radiowozy w TVN Turbo"

Konto usunięte
Konto usunięte: ja przy oponach 235 i 255 tyl mam wieksza przyczepnosc niz radiowozy w tvn turbo.

Cieszę się... Pochwal się czymś jeszcze.
JustOneMati
JustOneMati
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MiSZgtv


buhahaha nie dosc ze wygladasz jak taboret to jestes rownie tepy jak on xD

aby kazda linike przeanalizowac i to skrytykowac, jestes wart mniej niz zero, ja nie zamierzam nawet czytac Tych marnych, zalosnych wypocin ;]
zblazniles sie.

jeszcze Ci dziecko daleko do mojego autka ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.