maamboo
maamboo
  16 lutego 2010 (pierwszy post)
Siema!
Pochwalcie sie swoimi maszynami (motorami, jezeli posiadacie).
Co juz potraficie i co chceli byscie w nim zmienic!
Wasze osiagi, pamietne podroze, jednym slowem opiszcie swoje``bestie``
Piszcie wszystko(co zwiazane z moto).
Hmm ja mam jak narazie skuter ale w wakacje planuje sobie kupic motor.
Chce zrobic prawko jak najszybciej, bo maja zrobic tak ze od 24 lat bedzie mozliwosc zrobienia prawka na ``ciezkie`` motory.
Keewey Huricane 50cm3.
rocznik 2008.
Moc. 3 kW.
Jestem w trakcie nauki jazdy na jednym kole (tylnim)
:PP
Pozdro! Szerokosci:P
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  18 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to samo w sobie stwarza niebezpieczenstwo.


Widać, że gówno sie znasz na motocyklach.
I na tym skończe ten głupi temat.
Pozdro Lamusie, jeszcze wiele przed Tobą, ale nigdy nie nazywaj siebie MOTOCYKLISTĄ, jesteś palantem i żal mi takich jak Ty, obrażasz ludzi biedniejszych, ale poczekaj, i sam kiedyś mozesz zapłakać.

Nie pozdrawiam. Wstyd mi za takich pseudo motocyklistow jak Ty.
JustOneMati
JustOneMati
  18 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Widać, że gówno sie znasz na motocyklach.


zobaczymy cwelu ^^
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  18 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy cwelu ^^


a znasz znaczenie slowa cwel??

poza tym nawet jesli masz jakies pojecie to i tak znajomych za duzo mial nie bedziesz po tym co tu napisales....
JustOneMati
JustOneMati
  18 lutego 2010

pozatym na zdrowy rozum, wyobraz sobie motocykl ktory przez 20 lat jezdzi sportowo, szczyt mysli technologicznej z lat 80-90tych, geniuszem to to moze bylo w czasach komuny, to amo tyczy sie aut sportowych. Pozatym ile silnikow juz wymieniales w tym zielonym plastiku ?

JustOneMati
JustOneMati
  18 lutego 2010
misza1
misza1: tak znajomych za duzo mial nie bedziesz po tym co tu napisales....


nie mam ani 1 ;)
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  18 lutego 2010

a zarobiles w zyciu sam chociaz zlotowke?? masz w ogóle jakis motor/auto/jacht itp????

odnosze wrazenie ze jestes "dzieckiem internetu" i napisales te bzdury tylko po to zeby jakąś awanture na forum rozpętać...

jechales kiedykolwiek na jakimkolwiek wiekszym moto??

WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2010
misza1
misza1: odnosze wrazenie ze jestes "dzieckiem internetu"

też mi się tak wydaje

Konto usunięte
Konto usunięte: szczyt mysli technologicznej z lat 80-90tych

i to co wtedy mogło latać 200km/h teraz powinno jeździć 50, bo ty swoją super furą nie możesz tego dogonić!! :mrgreen:
maamboo
maamboo
  19 lutego 2010

JustOneMati..
Jakie z Ciebie neo jest omg .. wez wypad stąd... kozak jestes? a kochasz zeby swoje? to uwazaj na to co piszesz.. obrazasz rodzicow kogos a ten ktos moze ich nie miec^^ .. i potem zrobia Ci krzywde a Ty bedziesz plakal ze Ci ``buzke `` obili.
Ciebie tez zycie kopniee i zobaczysz jak to jest.
Znasz sie na moto? Hahaha
Chyba Cie kumpel przewiozl i tyle. Wielki motocyklista z Ciebie ..
Wiesz co to stoppie? whelie? ..
Wgl ogarnij sie , bo potem bedzie zapozno.
Zapatrzony w siebie debil, ktory mysli ze jest fajny bo w avatarze ma jakies moto^^.Cya

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pozatym na zdrowy rozum, wyobraz sobie motocykl ktory przez 20 lat jezdzi sportowo, szczyt mysli technologicznej z lat 80-90tych, geniuszem to to moze bylo w czasach komuny, to amo tyczy sie aut sportowych.


jak sie jest taka c i p k a a nie kierowcą jak Ty to nie pomoze nawet statek kosmiczny

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozatym ile silnikow juz wymieniales w tym zielonym plastiku ?


wyobraź sobie ze odkad ja kupilem i przejechalem ponad 30tys zadnego, przypuszczam ze ty na moto nie zrobiles w sumie nawet polowy.

Zreszta co tu gadac z palantem. Nara
dzikA750
Posty: 198 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
dzikA750
  20 lutego 2010

cała ta dyskusja pokazuje was (prawie) wszystkich jako typowych "małych" cwaniaczków. (odgrażanie się, licytowanie o wiedzę, robienie ofiary, pranie brudów, ocenianie po wyglądzie, zawiść i cała lista innych aroganckich zwrotów) . przykro mi kochani, ale sami o sobie wystawiacie takie świadectwo. zaczęła się zażarta dyskusja jak zwykle o byle g! teraz, cokolwiek by nie napisał to każdy ma swoje święte zdanie, dla którego stanie na rzęsach by je bronić. spoko - można to zrobić z kulturą, a nie wyzywać czy poniżać.

po drugie - autor tematu zarzucił "pochwalcie się" "opiszcie to co kochanie* a ja jak na razie czytam o przepychankach. no panowie - co z wami?

http://images33.fotosik.pl/421/9aacc317d2aa55b5.jpg
ural M-67 przerobiony na własne potrzeby. nic nie chce w nim zmieniać. wystarcza mi w zupełności linia tego klasyka.

Gośka

"bo ja kocham wolnosc"

whitestok
whitestok
  21 lutego 2010
dzikA750
dzikA750: (odgrażanie się, licytowanie o wiedzę, robienie ofiary, pranie brudów, ocenianie po wyglądzie, zawiść i cała lista innych aroganckich zwrotów)

taki już jest polski charakter :P

dzikA750
dzikA750: http://images33.fotosik.pl/421/9aacc317d2aa55b5.jpg ural M-67 przerobiony na własne potrzeby. nic nie chce w nim zmieniać. wystarcza mi w zupełności linia tego klasyka.

słyszałem, że dość mocna maszyna :) ponoć gdyby nie wąskie opony to można by było nim brony po polu ciągać :)
Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  22 lutego 2010

Osobiście na stanie posiadam:
Minsk 125 ccm
Jawa z koszem bocznym Velorex 562
Simsona S51
CZ 350 - na chwile obecną potrzebuję kapitalnego remontu... wygrzebana ze stodoły po 20 latach stania ;]

a prawko od 24 lat wejdziesz najwczesniej 1 lipca

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

machu2211
machu2211
  22 lutego 2010
dzikA750
dzikA750:


a prawda jest z tym że wersja na cele wojskowe była sprawdzana i każdy który składał moto dawał swój podpis czy tam numerek i jak ta część się zepsuła to miał problemy taki gościu że zamach na swój kraj robił czy jakoś tak :woot:
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


jak zajade do ciebie na wieś znajde i zastrzele :)
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  22 lutego 2010
kanterx
kanterx: Osobiście na stanie posiadam: Minsk 125 ccm Jawa z koszem bocznym Velorex 562 Simsona S51 CZ 350 - na chwile obecną potrzebuję kapitalnego remontu... wygrzebana ze stodoły po 20 latach stania ;]


Widziałem na PJ , dobrze ze sa tacy ludzie jak Ty i dbają o te motorki.:piwo:

Ale uwazaj bo pan JUSTONEMATI napisze Ci ze to stare złomy :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.