CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  9 lutego 2010 (pierwszy post)

Witam, przymierzam sie do kupna Hyundaia Coupe (tiburon) z 2003r, silnik 2,0 w benzynce. Znudzilo mi sie jezdzenie sedanem, dieslem i pomyslalem o czyms usportowionym, przynajmniej sylwetką. Tu moje pytanie, czy ktos mial do czynienia z tym autem? Jak sie sprawuje? Jak wyglada eksploatacja? Z gory dzieki za odp :)
Daje zdjecie zeby bylo wiadomo o ktore auto chodzi :)

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

machu221
machu221
  9 lutego 2010

z tego co kiedyś słyszałem silnik to konstrukcja spod znaku trzech diamentów więc z nim nie powinno być problemów , w tym modelu poprawiono jakość blach względem poprzedniej wersji coupe nie wiem jak z elektryką i innymi układami

whitestok
whitestok
  9 lutego 2010

z tego co słyszałem to jest to najlepsze koreańskie auto, ponoć jest bardzo dobrze zrobione z konkretnej jakości materiałów. poza tym z wyglądu całkiem fajne ale nie kupił bym go ze względu na to, że nie lubię przedniego napędu.

machu221
machu221
  9 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


a nie wiesz jak jest z silnikiem często słyszę że to silnik spod znaku trzech diamentów montowany był w eclipse , galant,
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  9 lutego 2010

No ja akurat z tylnym napedem nie mialem do czynienia wiec przedni mi nie przeszkadza. Slyszalem juz wiele pochlebnych opnii o tym aucie ale mimo to czuje lekka obawe przed jego kupnem, moze to przez to koreanskie pochodzenie :)

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

machu221
machu221
  9 lutego 2010

pozwolę pokazać w google znalazłem ciekwy body kit :)

CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  9 lutego 2010

Do tego auta jest wiele ciekawych body kitow i jest to akurat auto do ktorego pasuja takie modyfikacje jednak wg mnie w serii tez bardzo ladne. Jedynie z felgami seryjnymi sie nie postarali :)

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

whitestok
whitestok
  9 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

tego nie wiem, ale w wersji 2.0 ma moc taką samą jak mój Gal 2.0 więc może coś w tym jest...
whitestok
whitestok
  9 lutego 2010
CzIkI07
CzIkI07:

no ale fele możesz cobie dokupić, moim zdaniem nie masz się czego obawiać, ewentualnie zainwestuj w coś made in japan RWD.
machu221
machu221
  9 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie wiem, ale w wersji 2.0 ma moc taką samą jak mój Gal 2.0 więc może coś w tym jest...


to chyba jednak racje mieli co po niektórzy bo jest taki sam niewymagający napraw :)

CzIkI07
CzIkI07: Jedynie z felgami seryjnymi sie nie postarali :)


jak w większości aut :D
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  9 lutego 2010

No tak, wiadomo :)) Dzieki za odp :) Pzdr

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

medus11
medus11
  10 lutego 2010

jezdzilem takim calkiem spoko chodzi:) jak na miasto i autostradę idealny samochod, gorzej bylo jak wbilem nim na parking, bo mimo wygladu na sport nie da sie poszalec.... przedni naped nigdy nie da tej frajdy co tyl:)

ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wbilem

Fejk Alert. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.