chicel2009
chicel2009
  4 lutego 2010 (pierwszy post)

witam, mam polo 96r, no i mam problem otóż od jakiegoś czasu nie pryska mi spryskiwacz, pompy działają, bo nawet jak dysze zdejmę to widać świeże krople z tyłu pod dyszą, dysza przeczyszczona, coś gdzieś głębiej pewnie się zatkało albo popsuło w klapie bagażnika czyli żadnych sposobów nie ma muszę tapicerkę w klapie ściągać?

lutek
lutek
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pompy działają

Raczej pompa

Konto usunięte
Konto usunięte: coś gdzieś głębiej pewnie się zatkało albo popsuło w klapie bagażnika czyli żadnych sposobów nie ma muszę tapicerkę w klapie ściągać?

Zatkało albo masz rozwalony wężyk i nie robi ci ciśnienia plus płyn sobie gdzieś radośnie cieknie:)
chicel2009
chicel2009
  4 lutego 2010
lutek
lutek: Zatkało albo masz rozwalony wężyk i nie robi ci ciśnienia plus płyn sobie gdzieś radośnie cieknie:)

a jak sprawdzić przewody? i któredy one biegną, dachem?
lutek
lutek
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sprawdzić przewody?

Zdejmij przewód z pompki i spryskiwacza - jeden koniec zatkaj i próbuj przedmuchać-jak dasz rade to znaczy że walnięty przewód a jak nie to może być przytkany tak jak pisałeś

Konto usunięte
Konto usunięte: i któredy one biegną, dachem?

Wydaje mi się że nie dachem a raczej dołem tylko przy pokrywie są wyprowadzone gdzieś do góry pod zawiasy
chicel2009
chicel2009
  4 lutego 2010
lutek
lutek: Zdejmij przewód z pompki i spryskiwacza

w silniku tak? czy może to jakoś się sprawdzi w pokrywie bagażnika jak się zdejmnie tapicerkę?
i jeszcze jak już tak wiesz dużo to zapytam jak wymienić antenę w polo 6N bo to chyba trzeba ściągać tapicerkę dachu prawda? bo ja wiem że samą antenkę się odkręca ale ja chce wymienić ze wszystkim ze wzmacniaczem itp itd.
KORARM
KORARM
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wymienić antenę w polo

Wydaje mi się, ze jak zdemontujesz lampke w podsófitce to odkręcisz bez problemu.
Co do spryskiwacza to po prostu zdejmi wężyk z dyszy i wtedy zobacz czy leci jak spryskasz?
A jak nie to gdzieś blisko może być zaworek (który przewodzi tylko w jedną strone) zatkany.
Lub szukaj dalej.
chicel2009
chicel2009
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, ze jak zdemontujesz lampke w podsófitce to odkręcisz bez problemu.

lampkę przecież mam z przodu a antenę mam z tyłu :p

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do spryskiwacza to po prostu zdejmi wężyk z dyszy i wtedy zobacz czy leci jak spryskasz? A jak nie to gdzieś blisko może być zaworek (który przewodzi tylko w jedną strone) zatkany. Lub szukaj dalej.

no no czyli widzę że bez demontazu tapicerki bagażnika się nie obejdzie :(
KORARM
KORARM
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lampkę przecież mam z przodu a antenę mam z tyłu :p

nie wiedziałem

Konto usunięte
Konto usunięte: no no czyli widzę że bez demontazu tapicerki bagażnika się nie obejdzie :(

nie koniecznie zrób tak jak napisał lutek

lutek
lutek: Zdejmij przewód z pompki i spryskiwacza - jeden koniec zatkaj i próbuj przedmuchać-jak dasz rade to znaczy że walnięty przewód a jak nie to może być przytkany tak jak pisałeś
a może tam jest po prostu nie podłączony?
Pozatym demontaż tapicerki to chyba niezbyt trudne zadanie?
A jeszcze mi coś do głowy przyszło.
Jaki płyn lejesz? może ci po prostu zamarzło? jak masz możliwość to postaw na noc do ciepłego garażu.
chicel2009
chicel2009
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki płyn lejesz? może ci po prostu zamarzło? jak masz możliwość to postaw na noc do ciepłego garażu.

były ciepłe dni teraz to by puściło, płyn jest zimowy do -22stopni ale czytałem że jak zostanie letni w przewodach a się go nie wypsika dobrze zimowym to zamarza i potem jest problem, no a do pompki podłączone jest bo jeszcze jakoś po zakupie auta psikałem i ładnie dawało czadu :D
no nie wiem jutro coś zobaczę z tapicerką i napiszę co i jak
KORARM
KORARM
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czytałem że jak zostanie letni w przewodach a się go nie wypsika dobrze zimowym

Wypsikaaaaaaaa tylko czy ty wypsikałeś?
trzeba po prostu 10 sekund psikać i już jest

Konto usunięte
Konto usunięte: podłączone jest bo jeszcze jakoś po zakupie auta psikałem

Wypadło
hehe:) mam nadzieje, ze płynu nalałeś po czóbek?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.