Xristi89
Xristi89
  25 stycznia 2010 (pierwszy post)

Uzasadni odpowiedz

MiSZgtv
MiSZgtv
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Droga publiczna to nie jest tor wyścigowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale inni widzieli tylko rozwalony samochod i szczatki chlopaka wiec on na pewno nie umial jezdzic...

tu chyba chodzi Ci o plotki i komentarze ludzi to z tym się zgodzę. Nie zawsze wina jest po stronie kierowcy, czasami coś niespodziewanie wyjdzie na drogę lub niesprawności auta będą przyczyną wypadku.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak by doswiadczeni kierowcy byli dobrzi to kierwowcy tirów startowali by w F1 -to moje zdanie...

Głupie porównanie. A oceniając kierowców tirów z tego co zauważyłem parę razy na trasie, to nie lubią motocyklistów i potrafią bezczelnie celowo drogę zajechać itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: ,tylko dla tego ze postawil sobie za wysoko poprzeczke i zamiast wchodzic w zakret 100km/h ,chcial 120km/h

a od kiedy uczy się takich manewrów na drodze publicznej? A jak z drugiej strony zakrętu będzie coś jechało to byłbyś tak dobry, żeby zmieścić się na swoim pasie lecąc bokiem i nie zaczepić pojazdu jadącego z naprzeciwka? Zresztą nie wiadomo jak by tamten zareagował.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Moim zdaniem nawet jak masz jakieś pojęcie o "jeździe bokiem" to nie masz wyobraźni co może stać się przez głupotę.
Xristi89
Xristi89
  27 stycznia 2010

heh powiem szczerze ze wzawsze uwazalem ze wyobraznie mam.. lecz wszystkiego na drodze sie nie przewidzi... nikt nie przewidzi...

powiec mi gdzie mozna cwiczyc jazde np w warszawie nie majac przypalu z policja?? ja nie znam takiej miejscowki...
jezdzilem juz po wszystkich znanych placach i zwirowniach i policja zawsze wyganiała...
rozumiem ze sa do tego kjs ale na kjs'y trzeb asie przygotowac jakos.. i mam straszny zall do rządu ze nic tylko narzeka na wypadki mlodych driverow zamiast cos z tym zrobic i wybudowac tor z prawdziwego zdarzenia i zachecic w szkolach jakims programem ze warto sie wyszalec na specjalnie wybudowanych torach lub placach a jazda po ulicach z duzymi predkosciami to wstyd .. nic takiego nie ma... nie powiem nie raz rozpieprzylem samochod przez to ze cwiczylem na ulicy... dobrze ze komus nie stala sie krzywda..

WujekBeton
WujekBeton
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak by doswiadczeni kierowcy byli dobrzi to kierwowcy tirów startowali by w F1

mylisz pojęcia. doświadczenie nie idzie w parze z zapier:cenzura:dalaniem po mieście 180km/h. doświadczony kierowca potrafi nie dopuścić do groźnych sytuacji, a jeżeli już do nich dojdzie to potrafi z nich wyjść, a nie prowokować, narażać siebie i innych i wkońcu popełnić błąd-takie moje zdanie

Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast wchodzic w zakret 100km/h ,chcial 120km/h i nie wyszlo chodz o tym wiedzial

to jeżeli wiedział to po co wchodził?? brak doświadczenia czy brak rozumu?
Xristi89
Xristi89
  27 stycznia 2010

zeby przekroczyc granie trzeba czasem zaryzykowac.. zalezy kto jak wysoko mierzy.. mozna malym krokami dojsc do celu lub parmoa duzymi.. tylko ze duzymi jest wieksze ryzyko...

WujekBeton
WujekBeton
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy kto jak wysoko mierzy

wg mnie to chodzi tu raczej o podejście do życia, ja już dawno zapowiedziałem rodzince, że najprawdopodobniej to się zabiję samochodem, a wcale nie mierze wysoko, wcale nie wiem gdzie mam mierzyć :mrgreen:
a taki starszy kierowca, który ma na głowie rodzine, dom,itp. raczej będzie miał trochę inne podejście do życia
lutek
lutek
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uwazam ze to nie lata daj kierowcy doswiadczenie tylko ilosc zrobionych kilometrów bokiem...

Widocznie za dużo grasz w colina... Skoro chodziło ci o doświadczenie w jeździe bokami to było to ująć w temacie bo jak dla mnie(i chyba dla większości piszących) chodzi tu o doświadczenie w ruchu normalnym

Konto usunięte
Konto usunięte: czy kierowcy "zawodowemu" na dostawczaku ktory robi 200tys kilometrow rocznie czy chlopakowi ktory robi 100tys km z czego np: 3 tys na szutrze i sniegu omijajac przeszkody i poznajac technike prowadzenia auta w poslizgu?

Ten który zrobi więcej km w normalnym cyklu zawsze przewidzi więcej sytuacji a czy pójdzie za tym technika na to już nie ma reguły

Konto usunięte
Konto usunięte: jak by doswiadczeni kierowcy byli dobrzi to kierwowcy tirów startowali by w F1 -to moje zdanie...

Chyba mylisz zupełnie obce pojęcia ale skoro chcesz w ten sposób to proszę bardzo - jesteś taki wyśmienity w lataniu bokami to spróbuj pocofać z przyczepą na kołowrocie i zobaczysz dlaczego zawodowi kierowcy nie idą do f1-chociaż dla mnie nadal to zwiazku nie ma

Konto usunięte
Konto usunięte: moze chlopak mial wyobrazenie jak wchodzi w zakret lecz zabraklo umiejetnosci...

Bywa i tak ale skoro ktoś sprawdza jak działa fizyka na normalnej drodze w ruchu i do tego z dużymi prędkościami to też świadczy o nim

Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu nie powie sie na kierowce rajdowego na rajdzie ze nie umie jezdzic gdy ma wypadek i scina dachem płot?? a no dla tego bo to kierowca rajdowy i po prostu popelnil blad... wiec czemu nigdy nie uslyszalem w wiadomosciach : ze mlody chlopak nie zyje choc wiedzial co robic z autem? pytanie retoryczne wiec odpowiedz niech zachowa kazdy dla siebie

Bo kierowca rajdowy robi to na zamkniętym odcinku - względnie bezpiecznym - na własne ryzyko i samochodem przygotowanym do tego a nie w normalnym ruchu

Konto usunięte
Konto usunięte: A oceniając kierowców tirów z tego co zauważyłem parę razy na trasie, to nie lubią motocyklistów i potrafią bezczelnie celowo drogę zajechać itp.

Nie można generalizować ale fakt tacy też są, bierz tylko pod uwagę że nieraz zajeżdza sie komuś drogą dla własnego i nie tylko bezpieczeństwa
Xristi89
Xristi89
  27 stycznia 2010
lutek
lutek: Widocznie za dużo grasz w colina..


no dokladnie .. caly czas gram w gry szczególnie lubie strategiczne...

pisze o technice jazdy i podnoszenniu umiejetnosci .. a nie jezdzie 50 lat na tirze 100km/h po prostej trasie...

lutek
lutek: Ten który zrobi więcej km w normalnym cyklu zawsze przewidzi więcej sytuacji a czy pójdzie za tym technika na to już nie ma reguły


przewaznie nie idzie z tym technika bo "doswiadczeni " kierowcy lubia sie mundrzyc a nie maja pojecia na temat jazdy samochodem... co mu z tego ze przewidzi jak nie ma techniki... po prostu zwolni i tyle na zakrecie...
mi chodzi o ludzi ktorzy przewiduja i lacza to ze wspaniala techniką jazdy autem która caly czas podnosza na wiekszy poziom.. nie o zamulajacych leszczach jezdzacych 200km/h lewym pasem na prostej uwazajacych sie za zaybistych i wszystko umiejących !

lutek
lutek: jesteś taki wyśmienity w lataniu bokami to spróbuj pocofać z przyczepą na kołowrocie i zobaczysz dlaczego zawodowi kierowcy nie idą do f1


nawet mi to nie w glowie bo to nie ma nic wspolnego z jazda sportową.. przy okazji.. gdzie napisalem ze jestem taki zayebisty w lataniu bokami?

lutek
lutek: Bo kierowca rajdowy robi to na zamkniętym odcinku - względnie bezpiecznym - na własne ryzyko i samochodem przygotowanym do tego a nie w normalnym ruchu


no to np wyobraz Sobie chlopaczyne ktorego ledwie stac na wahe i za ostatnie pieniadze kupil sobie samochod gdyz mierzy wysoko i chce sie rozwijac ...
uczy sie gdzie morze i tylko jak ma pieniadze na wahe .. dopiero zaczyna swoja przygode.. nie ma torów wyscigowych,place sa juz dla niego za male... gdzie ma sie uczyc??!
na KJS jest mu trudno wydac pieniadze gdyz ledwie wiąze koniec z koncem...

Latwo sie mowi nie zapieprzaj po ulicach.. choc ja sie juz tego oduczylem... to i tak mam szacunek do ludzi ktorzy rozwalaja wahacze o krawezniki na ulicach.. myslisz ze nikt by nie chcial sobie posmigac na torze? zamiast narazac zycie na ulicy swoje i innych uczestnikow ruchu ...?
AkaDwa
AkaDwa
  27 stycznia 2010

Najgorzej jeźdzą zapatrzeni w siebie mistrze kierownicy, a są w stanie dogonić Cie tylko na prostej, bądź odejść od Ciebie... Co do kierowcy, nie da się tego ocenić, bo jeden młody jedzie szybko i przywali w coś, a drugi stary jedzie 40Km/h z komórką w jednym ręku i w drugiej ręce trzymając cygara i też przywali ( to taki mój tylko to myślenia z obserwacji, bo strasznie nie mogę zrozumieć jak ktoś jedzie i pali bądź rozmawia przez telefon jadąc.. ).

Młody - spragniony prędkości.
Stary - aby do celu.

może i tak to ująć, ale czy to zrozumiesz co napisałem..

Xristi89
Xristi89
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Młody - spragniony prędkości. Stary - aby do celu.


taaa fajnie to ująłeś ;) heheh tak w wiekszosci przypadkow jest:
powiem Ci ze da sie jezdzic kiepem w mordzie podczas jazdy heheh.. nawet jak trzeba 2 rekoma trzymac kiere:) juz nie raz tak mialem ze kiep do w mordzie i popiół na spodniach heheh albo dziurawe bluzki przez goracy żar heheh
AkaDwa
AkaDwa
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem Ci ze da sie jezdzic kiepem w mordzie podczas jazdy heheh.. nawet jak trzeba 2 rekoma trzymac kiere:) juz nie raz tak mialem ze kiep do w mordzie i popiół na spodniach heheh albo dziurawe bluzki przez goracy żar heheh

i takim jak Ty bym dał już 10punktów otwarcie.

karać to porządnie, tak samo patrząc na idiotów co jadą i nic nie widzą..
uzasadnienie: jedzie człowiek i widzi jak taki wyjeźdza z uliczki (pół szyby bocznej odśnieżonej, przednia wycieraczkami przejechana i na reszcie auta po 10cm sniegu), nie rozumiem jak można być takim debilem i tak życie ponad wszystko sobie darować.. przecież odśnieżenie czy wypalenie tego kiepa, czy bądź co bądź tej rozmowy to jest czas 2ch minut może troszke więcej.. - takich bym właśnie najbardziej karał.
Xristi89
Xristi89
  28 stycznia 2010

.jak juz sie czepiac palenia w czasie jazdy...
rownie dobrze mozna karac tych co jezdza w kurtkach i butach na grubej podeszwie bo przez to nie czuja dobrze auta...

WujekBeton
WujekBeton
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo "doswiadczeni " kierowcy lubia sie mundrzyc a nie maja pojecia na temat jazdy samochodem... co mu z tego ze przewidzi jak nie ma techniki... po prostu zwolni i tyle na zakrecie...

a to nie o to chodzi?:woot: może należy dodać gazu, zaciągnąć ręczny, założyć kontre i wyje...bać się do rowu!!

Konto usunięte
Konto usunięte: chlopaczyne ktorego ledwie stac na wahe i za ostatnie pieniadze kupil sobie samochod gdyz mierzy wysoko i chce sie rozwijac ...

co wogóle znaczy mierzy wysoko?? Kubicą chce zostać?!?!

lutek
lutek: za dużo grasz w colina

raczej w nfs Shift i stąd te podnoszenie poziomu itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: rownie dobrze mozna karac tych co jezdza w kurtkach i butach na grubej podeszwie bo przez to nie czuja dobrze auta..

idę na czat flirt tam mądrzejsze rzeczy piszą...
Xristi89
Xristi89
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej w nfs Shift i stąd te podnoszenie poziomu itd.


walter rohrl mowil duzo o podnoszeniu umiejetnosci...
no ale z kim ja gadam w koncu jestes doswiadczonym kierowca i zwalniaj na zakretach a na prostej zapi.:cenzura:.aj

Konto usunięte
Konto usunięte: idę na czat flirt tam mądrzejsze rzeczy piszą...


no idz bo tutaj pojecia nie masz o niczym.. wejdz na technike jazdy i tam sie pochwal a nie piszesz o zwalnianiu w zakrecie.
zal.
widac ze gry komputerowe nie sa Ci obce wiec idz potrenowaac w NFS
WujekBeton
WujekBeton
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w koncu jestes doswiadczonym kierowca i zwalniaj na zakretach a na prostej zapi..aj

nigdy nie pisałem, że jestem doświadczony, chciałem napisać, że prawko mam dłuzej od Ciebie, ale to przecież nie ma znaczenia...

Konto usunięte
Konto usunięte: piszesz o zwalnianiu w zakrecie. zal.

nie powiesz mi, że KAŻDY zakręt w swoim życiu pokonujesz bokiemi dodajesz przed nim gazu!!!
AkaDwa
AkaDwa
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: .jak juz sie czepiac palenia w czasie jazdy... rownie dobrze mozna karac tych co jezdza w kurtkach i butach na grubej podeszwie bo przez to nie czuja dobrze auta...

też nie rozumiem osób jadących w KURTCE zimowej, która ma grubość tam czegoś z 5cm, aby było ciepło - ale to na pewno nie jest na tyle odwracające uwagę, zresztą czy te wywody mają jakikolwiek sens? Przecież Ty jesteś rajdowiec i mistrz kierownicy, nam tu nic do pisania, bo i tak żaden z nas nie ma racji..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.