SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

whitestok
whitestok
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

wy i wielu innych nie czytaliście nawet pierwszego postu w którym wyraźnie jest napisane:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwal się swoim autem. Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie. tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.


poza tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nissan 240SX 2.4L 190KM

jakim cudem?
nowak379
nowak379
  10 kwietnia 2010

Ja może i nie mam się czym pochwalić, ale chętnie to zrobię. Przedstawię swoje samochody.
Moim pierwszym samochodem był :
Ford Sierra 1.6 1991 rok nie wiem ile miał mocy ale wystarczająco by samochodem z napędem na tył można było fajne drifty robić.
Później było:
Renault 19 1.8 75 koni 1994 rok.
A teraz :
Citroen Xantia 2.1 tdi 110 koni 1996 rok. Komfort jazdy tym samochodem jest na prawdę duży a to dzięki hydraulicznemu zawieszeniu. Nie pali dużo. Na trasie w okolicach 5 litrów w mieście między 6 a 7 litrów. Świetny samochód.

WujekBeton
WujekBeton
  11 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwal się swoim autem.

Panie nowak379 w pierwszym poście wyraźnie jest napisane SWOIM!! a wieku 18 lat miałeś już trzy auta?! to sprzedając je musiałeś płacić podatek dochodowy od każdego :mrgreen:
nowak379
nowak379
  11 kwietnia 2010

Samochody były moje. ponieważ kupowałem za własne pieniądze, tylko, że jedynie Renówka była zarejestrowana na mnie.

nowak379
nowak379
  11 kwietnia 2010

A forda kupiłem tuż przed tym jak zdałem prawko w lipcu tamtego roku a sprzedałem już po 3 miesiącach.

adrianek5307648
adrianek5307648
  13 kwietnia 2010

Opel Omega;) 2.5 V6;d Kombi ;) 98 ;) Pełna opcja wyposażenia;p Silnik po lekkim tuningu ;) Zmiana wałków, puszka + dolot i i przelot zamiast katów ;) Ogólnie dźwięk V-ki bezcenny ;D

adrianek5307648
adrianek5307648
  13 kwietnia 2010

W środku naprawdę mnóstwo miejsca, ogromny bagażnik ;) Jak na swoją wagę i gabaryty prowadzi się bardzo dobrze;) I ten napęd na tył ;) To tyle ;)

djlukasz25
djlukasz25
  14 kwietnia 2010

Seicento 1.4 16v 115KM silnik od fiata stilo:) wady duzo pali nio i przy duzych prędkosciach ciezko opanować:P

XXgosikXX
Posty: 5 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
XXgosikXX
  14 kwietnia 2010

Opel Corsa B 3 litrowe V6 pod maską. Dla mnie istny potwór:> ale kocham szybką jazdę:)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 kwietnia 2010
XXgosikXX
XXgosikXX: Opel Corsa B 3 litrowe V6 pod maską. Dla mnie istny potwór:> ale kocham szybką jazdę:)

a mój majbach 1.2 biturbo zwija asfalt jak tylko dotknę gazu ^.-
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  14 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: majbach 1.2 biturbo


Oj ma je**any buta.....pamiętam jak mnie objechałeś.....jechałem wtedy Hondą CBR z kierownicą po prawej stronie.
whitestok
whitestok
  15 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Seicento 1.4 16v 115KM silnik od fiata stilo:) wady duzo pali nio i

heh ot mi wada...5-6 litrów na 100km :D

XXgosikXX
XXgosikXX: Dla mnie istny potwór:>

wszystkie mi to mówią :D

XXgosikXX
XXgosikXX: ale kocham szybką jazdę:)

tego oczywiście zdążyłem się domyślić...
jagucio
jagucio
  16 kwietnia 2010
XXgosikXX
XXgosikXX: Opel Corsa B 3 litrowe V6 pod maską. Dla mnie istny potwór:> ale kocham szybką jazdę:)

To pokaz fotki tego potwora... Bo może to Cie zdziwi, ale Ci nie wierze...:ninja:

A żeby nie było, to ja też powiem co mam... Hyundai Pony, 1.5 LPG z 93r (zwykłe rodzinne wozidupsko), oraz Syrene 105 w trakcie remontu...
whitestok
whitestok
  16 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Syrene 105 w trakcie remontu...

Ooo :) fajnie fajnie, a możesz jakieś foty podrzucić? Pewnie wiele osób tutaj chętnie by tą Syrenkę zobaczyło. Pozdro.
WujekBeton
WujekBeton
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chętnie by tą Syrenkę zobaczyło

:tak::tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.4 16v 115KM

dużo pali :mrgreen::lol: no naprawdę hektolitry paliwa połyka :mrgreen:, a Pani od Corsy to mnie normalnie rozłożyła, leże i kwicze :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.