SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

Mnie masz się pytac bo to moja własnośc ! Koleś sam nie masz nic więc się nie wypowiadaj ! Sprawa została już zgłoszona więc dla swojego dobra usuń to !

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie masz się pytac bo to moja własnośc

pokaż dowód

Konto usunięte
Konto usunięte: Koleś sam nie masz nic więc się nie wypowiadaj !

może po prostu nie mam się czym chwalić? po za tym, Ty też.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawa została już zgłoszona więc dla swojego dobra usuń to !

gdzie? na policje?
RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

Do administratora ! NA policję zebys wiedział prostaku

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Do administratora ! NA policję zebys wiedział prostaku

dobra dawaj, albo wsiadaj w swoją calibre, i dawaj do mnie na osiedle to mi się osobiście wyżalisz ; )
RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

Olewam cię głupi frajerze , zazdroscisz cioto ! Zobaczymy cos admin powie na to , idź zjaraj kolejnego jointa z kolegami na ławce

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Olewam cię głupi frajerze

Frajerze ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: zazdroscisz cioto !

czego pytam? pseudosportowego 20letniego opla? ; O

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczymy cos admin powie na to ,

dostaniemy po banie na i tyle ; )

Konto usunięte
Konto usunięte: idź zjaraj kolejnego jointa z kolegami na ławce

no a Ty dawaj włoski na żel i na dyske
whitestok
whitestok
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

o co CI chodzi? ta calibra wcale tak źle nie wygląda, co prawda lampy lexus look w kolorze czarnym ładniej by wyglądały i tłumik mógłby być trochę bardziej schowany ale reszta auta jest w miarę. nawet parapet na klapie nie jest duży więc odczep się od tego samochodu i od typa.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o co CI chodzi? ta calibra wcale tak źle nie wygląda, co prawda lampy lexus look w kolorze czarnym ładniej by wyglądały i tłumik mógłby być trochę bardziej schowany ale reszta auta jest w miarę. nawet parapet na klapie nie jest duży więc odczep się od tego samochodu i od typa.

nudzi mi się ; (
po za tym, typek ma 17lat, jara się tym gównem, i przez internet mógł by zabić jak się powie złe słowo o tym bolidzie.

a calibra jak calibra, chyba już nie ma takich w oryginalnym stanie, same tajuningowane zostały ;d
whitestok
whitestok
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Olewam cię

powinieneś olać go od razu.

Konto usunięte
Konto usunięte: zazdroscisz

niestety polska składa się w 80% z zazdrośników, którzy zamiast chcieć mieć chociaż tyle co inna osoba to wolą aby ta inna osoba wszystko straciła.
whitestok
whitestok
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nudzi mi się ; (

hehe trochę Cię rozumiem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: po za tym, typek ma 17lat,

to zmienia postać rzeczy

Konto usunięte
Konto usunięte: jara się tym gównem

no cóż, calibra jak calibra, nie lubię za bardzo tego auta ale trochę calibrą latałem, zarówno jako pasażer jak i kierowca (zwłaszcza na wakacjach w pl) i nie mogę powiedzieć złego słowa. Co do niezawodności to przyznam rację, ale z drugiej strony 8v brakuje jednak trochę tego dynamizmu ale to nie powinno skreślać całkowicie danego modelu ponieważ są też wersje mocniejsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: przez internet mógł by zabić jak się powie złe słowo o tym bolidzie

nie zapominajmy, że bolid młodzieży wiejskiej (która mieszka zazwyczaj w miastach) jest bmw.

Konto usunięte
Konto usunięte: a calibra jak calibra, chyba już nie ma takich w oryginalnym stanie, same tajuningowane zostały ;d

fakt, no ale w oryginalnym stanie jest jeszcze wiele egzemplarzy, co do tjuningowanych to jest ich bardzo dużo ale i są też przecież calibry tuningowane, i są warte uwagi :)
RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

Dobra poza tym forum zostało stworzone po to by opisać swój samochód a nie kopiować czyjeś zdjęcia i komentować poza tym jakbym chciał to sam bym wstawił , zdjęcie było na moim profilu. Tak to prawda polska składa się z 80% zazdrośników .Widać że whitestok to normalny człowiek i racjonalnie podchodzi do sprawy nie oczernia tylko mówi co i jak co się podoba a co nie , a ten co skopiował fotkę tylko zobaczy napis Calibra to już jedzie na nią...
Pozdro narazie

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, no ale w oryginalnym stanie jest jeszcze wiele egzemplarzy, co do tjuningowanych to jest ich bardzo dużo ale i są też przecież calibry tuningowane, i są warte uwagi :)

co nie zmienia faktu że za żadne pieniądze bym nie kupił takiego samochodu to raz, po drugie nie podoba mi się, nie lubie tego auta, strasznie" LANSerskie" jest xD
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra poza tym forum zostało stworzone po to by opisać swój samochód a nie kopiować czyjeś zdjęcia i komentować poza tym jakbym chciał to sam bym wstawił

dzieciak, moge wstawić fotke auta Pudziana, Dody, kurde Małysza, Tedego, Gurala, Nergala, Deck'sa, Prezydenta, Premiera, Dyrektora Radja Maryja, wszystkich, więc nie rzucaj się tu do mnie o nie masz o co.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ten co skopiował fotkę tylko zobaczy napis Calibra to już jedzie na nią...

wyraziłem swoje zdanie na ten temat, od tego jest forum.
RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

wyrazies się swoej zdanie ok, ale mogłeś nie kopiowac oszczędziło by to zbędnej kłotni...a wytłumaczenie że z nudów kopiujesz fotki to fajna masz zajęcie...

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wyrazies się swoej zdanie ok, ale mogłeś nie kopiowac oszczędziło by to zbędnej kłotni

nie trzeba było zaczynać tej kłótni

Konto usunięte
Konto usunięte: a wytłumaczenie że z nudów kopiujesz fotki to fajna masz zajęcie...

jak nie mam nic do roboty to jedyną rozrywką jest denerwowanie ludzi na fotce ;d

ps, gdzie ta policja?

pozdrów swojego 14nastoletniego obrońce ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.