SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

Corradolicious
Corradolicious
  21 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Te auta z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wybrednych europejczyków.

to czemu nie sa oferowane na rynku europejskim?
whitestok
whitestok
  21 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to czemu nie sa oferowane na rynku europejskim?

to wiedzą pewnie tylko kolesie w zarządzie tych marek. poza tym napisałem już też, że te lepsze modele Japonia zostawia dla siebie.
Corradolicious
Corradolicious
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to wiedzą pewnie tylko kolesie w zarządzie tych marek. poza tym napisałem już też, że te lepsze modele Japonia zostawia dla siebie.

A dlaczego je zachowuje? Z checi zostawienia sobie najlepszego, co wiaze sie z brakiem zarobku, skoro sa takie cudowne te samochody, czy moze z tego powodu ze wiedza ze nie maja jak konkurowac z Mercedesem, Audi i BMW?
whitestok
whitestok
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego je zachowuje?

dlatego, że nie musi nikomu udowadniać, że potrafi produkować równie luksusowe i niezawodne auta jak konkurencja?

Konto usunięte
Konto usunięte: Z checi zostawienia sobie najlepszego, co wiaze sie z brakiem zarobku, skoro sa takie cudowne te samochody, czy moze z tego powodu ze wiedza ze nie maja jak konkurowac z Mercedesem, Audi i BMW?

Moim zdaniem i tak bardzo dużo kasy mają z innych modeli dostępnych na całym świecie. Wystarczająco dużo kasy aby dodatkowo prowadzić badania nad różnymi nowinkami technicznymi o których się bmw, audi i mercowi nie śniło. Np. żaden merc, żadne audi, żadne bmw nie miało zegarów takich jak ma od dwóch lat Toyota Crown, lub też nowy Lexus LFA. Mazda jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek samochód z wbudowanym GPS, był to 1990 rok a samochód to luksusowe coupe Mazda Eunos Cosmo z trzycylindrowym wanklem o mocy 300KM. Dodatkowo samochód ten wyposażony był w kolorowy dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu można było sterować klimatyzacją, telewizją, GPS'em, telefonem, radiem i odtwarzaczem CD. I wiesz co? Eunos Cosmo był produkowany przez pięć lat i nigdy nie był wprowadzony na europejski rynek...widocznie był zbyt dużą konkurencją dla merca, audi i bmw :D
Corradolicious
Corradolicious
  22 lutego 2010

hmmmmmm tak samo mysle w takim razie o Ladzie. Czemu ruskie nie sprzedaja jej w europie, przeciez tam u ruskich bije rekordy popularnosci? LOL

whitestok
whitestok
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmmmmm tak samo mysle w takim razie o Ladzie. Czemu ruskie nie sprzedaja jej w europie, przeciez tam u ruskich bije rekordy popularnosci? LOL

wcześniej była sprzedawana w Polsce nawet, ale widzę, że brak Ci już argumentów.
WujekBeton
WujekBeton
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem i tak bardzo dużo kasy mają

ale na pewno nie jest to tak dużo kasy, że nie można mieć więcej :mrgreen: jeżeli miałoby się to opylać to wprowadziliby je na rynek europejski, ale to tylko moje skromne zdanie
jokej84
jokej84
  23 lutego 2010

Moim zdaniem odpowiedź jest inna najpierw trzeba by było dużo wydać na sprzęt do obsługi , naukę personelu i reklamę takiego auta i mieć nadzieję iż się sprzeda. A kiedy przyszedł by europejczyk do salonu zaczął by wymyślać że to za bardzo plastikowe tamto za futurystyczne i tylko z automatem . W takiej Szwecji która jest w europie produkuje się samochód który również nie jeździ po naszych drogach, taki np. vauxhall vxr 8 niby to opel a tylko w Australii można kupić , nissan gtr czemu on nie ma kierownicy po prawej stronie

whitestok
whitestok
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem odpowiedź jest inna najpierw trzeba by było dużo wydać na sprzęt do obsługi , naukę personelu i reklamę takiego auta i mieć nadzieję iż się sprzeda. A kiedy przyszedł by europejczyk do salonu zaczął by wymyślać że to za bardzo plastikowe tamto za futurystyczne i tylko z automatem . W takiej Szwecji która jest w europie produkuje się samochód który również nie jeździ po naszych drogach, taki np. vauxhall vxr 8 niby to opel a tylko w Australii można kupić , nissan gtr czemu on nie ma kierownicy po prawej stronie

czyli europejczycy są po prostu na to za głupi, zwłaszcza polacy, którzy zawsze i na wszystko narzekają i ciągle im coś nie pasuje...
whitestok
whitestok
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nissan gtr czemu on nie ma kierownicy po prawej stronie

co? Nissan GTR jest sprzedawany w wersji LHD i RHD, Nissany Skyline były tylko w RHD (Poza Nissanem Skyline V35 350GT, który w europie znany jest jako Infinity G35 i był RHD i LHD)
whitestok
whitestok
  23 lutego 2010

a tego Vauxhall'a VXR 8 widziałem kilka razy w UK i z oplem to auto nie ma nic wspólnego poza właścicielem (GM).

RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

Opel Calibra 2.0 8v , 10 litrów w mieście , 8 trasa , 9,9 do setki , po lekkim tuningu zewnętrznym i wewnętrznym . Silnik oryginał w stanie bdb.1993 Polecam bezawaryjne autko :)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Opel Calibra



:lol2:
RockstarNorth
RockstarNorth
  24 lutego 2010

No i z czego się śmiejesz ? Czy ktoś pozwolił Ci wstawic zdjęcie mojego samochodu na forum ?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś pozwolił Ci wstawic zdjęcie mojego samochodu na forum ?

kogoś mam się pytać?

Konto usunięte
Konto usunięte: No i z czego się śmiejesz ?

niby z cudzego nieszczęścia nie powinno się śmiać, masz racje. ; (
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.