Misuszatek999
Misuszatek999
  10 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaki samochód kupić za 35 tyś zł ???

Misuszatek999
Misuszatek999
  11 stycznia 2010

Dzieki za propozycje juz postanowiłem :)

http://otomoto.pl/chrysler-300c-2005-2-7-f-vat-bezwypadkowy-C6875826.html

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Idz się napić gdybym tak wygał to pierwsze co bym zrobił

wygał? czy wyglądał?
Chyba nie widziałeś swojego odbicia w lustrze ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: ,że umiesz pić na zdjęciu.

myślałem że to forum o motoryzacji a nie o wyglądzie czy "piciu" ale dobra, jedziemy dalej

Konto usunięte
Konto usunięte: Widze ,że widzisz w życiu tylko to złe strony myśląc tak nigdy nie będziesz jeździł takimi samochodami .

Ciekawy jestem jakim Ty jeździsz, i jak wywnioskowałeś że nie będę "takimi" samochodami jeździł ?

Konto usunięte
Konto usunięte: .Ciekawi mnie kiedy ty będziesz miał takie problemy co zrobić z 35 kaflami jak na razie pokazałeś

jestem młody, jeszcze mam czas, na pewno gdybym miał wybierać auto za 35 tysięcy, wybrał bym rozsądne, na pewno te z wyższej półki, typu volvo s60, może jakaś mocniejsza wersja golfa? a4// a6? Ale Tylko i wyłącznie wtedy, gdybym był pewny że je utrzymam.

Peace and love.

Jak widać temat nadaje się do zamknięcia.
lutek
lutek
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno nazwać mitem rzecz która się przytrafia prawie każdemu posiadaczowi peugeota :D a tą rzeczą jest REMONT

Miałeś czy opierasz się o zdanie innych?
lutek
lutek
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieki za propozycje juz postanowiłem :) http://otomoto.pl/chrysler-300c-2005-2-7-f-vat-bezwypadkowy-C6875826.html

Czyli jak widać to był kolejny temat bez podstaw założony żeby pocwaniakować - jaki to ja ładny link sobie wkleje i powiem że to kupuje...do zamknięcia
whitestok
whitestok
  12 stycznia 2010
lutek
lutek: Miałeś czy opierasz się o zdanie innych?

oczywiście nie miałem francuza, od zawsze japończykami latam, ale zdanie o francuzach mam takie ponieważ wielu znajomych miało peugeota i każdemu się psuło auto na potęgę.

lutek
lutek: do zamknięcia

dokładnie tak.
WujekBeton
WujekBeton
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kolo tych 35 tys pewnie z dupy nie wyciągnął

czyli na jakiś ewentualny remont, który wcześniej czy później i tak się przytrafi (obojętnie jakie auto, wiek, itp.) też będzie mieć hajs :)
WujekBeton
WujekBeton
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: juz postanowiłem :)

bujać to my, nie nas :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: wielu znajomych miało peugeota

a brat to jednego zabił przez dachowanie, a peugeot był już wcześniej bity i poduszek już nie miał i wszystkie są bite i niebezpieczne, bo można się w nich zabić... STEREOTYPY
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieki za propozycje juz postanowiłem :) http://otomoto.pl/chrysler-300c-2005-2-7-f-vat-bezwypadkowy-C6875826.html

tak tak pewnie go kupisz hehehe juz to widzę
Misuszatek999
Misuszatek999
  12 stycznia 2010
adiluki
adiluki: tak tak pewnie go kupisz hehehe juz to widzę

Oczywiscie nie ten konkretny tylko z Niemiec za 10 tys ojro :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bujać to my, nie nas

haha
lutek
lutek
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście nie miałem francuza

Czyli nie masz zdania

Konto usunięte
Konto usunięte: wielu znajomych miało peugeota i każdemu się psuło auto na potęgę

Widzisz najprościej obwinić markę jeśli nie umie się obejrzeć dobrze auta przed kupnem a potem o nie dbać....
whitestok
whitestok
  12 stycznia 2010
lutek
lutek: Widzisz najprościej obwinić markę jeśli nie umie się obejrzeć dobrze auta przed kupnem a potem o nie dbać....

tak to sobie tłumacz...
lutek
lutek
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to sobie tłumacz...

Nie musze bo mam któregoś z kolei francuza(3 peugeot akurat) i wiem o czym mówię a ty możesz się opierać tylko o czyjeś zdanie bez żadnego sensownego argumentu
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  12 stycznia 2010
lutek
lutek: Widzisz najprościej obwinić markę jeśli nie umie się obejrzeć dobrze auta przed kupnem a potem o nie dbać....

kiedyś ojciec miał peugeota 405, pękł blok silnika, trzeba było wymienić cały silnik, pie**zyło się w nim dosłownie wszystko, a części nie były tanie bo to było jeszcze dosyć młode auto... Sk*rwiel wygodny był jak nie jeden mercedes, blachy też ma zdrowe do dziś ani grama rdzy (91r)
Na dzisiejsze francuzy też ludzie narzekają, że elektryka się psuje itp itd, widocznie jak się komu trafi.
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym kupił jakiś biały taka perła są zajefajne kolory

na allegro pierwszy raz widzialem bemkę 3 białą ;o zajeladnie wygladala
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki samochód kupić za 35 tyś zł ???

W miarę nowy, sprawny, zadbany i z względnym kopem.
Jakie pytanie taka odpowiedz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.