Misuszatek999
Misuszatek999
  10 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaki samochód kupić za 35 tyś zł ???

WujekBeton
WujekBeton
  11 stycznia 2010
http://allegro.pl/item869204853_slicznotka_mercedes_sec_560_swiadek_koronny.html
jest jedno ,,ale" na forum mercedesa pisali, że ten model mial coś kręcony licznik :mrgreen:
whitestok
whitestok
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/item869204853_slicznotka_mercedes_sec_560_swiadek_koronny.html jest jedno ,,ale" na forum mercedesa pisali, że ten model mial coś kręcony licznik

a eee tam, nie ważne, że kręcony...pokaż mi samochód w polsce z takim wiekiem i zegarem nie kręconym...

a co do samego merca to kozak :)
Daymarrr
Daymarrr
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a wracając do tematu proponuję: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9646145 za tą kasę :)


S- Type lepszy .Chociaż widziałem na filmiku jak te „R” -ki zamiatają na ulicy O Matko przenajświętsza.
Daymarrr
Daymarrr
  11 stycznia 2010

No i nie wiemy czy spalanie w granicach 15-20 l satysfakcjonuje pana misia

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 stycznia 2010

wypisujecie tu praktycznie same "egzotyczne" samochody, paliwożerne, drogie w utrzymaniu ( bo jak coś się spie r doli, to naprawy nie są w takich cenach jak części np do golfów czy aut tego pokroju) druga sprawa, auta ponad 10-cio letnie, już swoje przejeździły, przebiegi do 300tyś, nie uwierzę że żadne z aut nie będzie wymagało remontu, czy od razu po zakupie, czy np za rok czy dwa...

Autor tematu nie powiedział czy potrzebuje auta rodzinnego, sportowego, limuzyny, terenówki, czy do miasta czy diesel, czy benzyniak, czy zagazowany , czy duży czy mały czy wygodny, czy ekonomiczny . NIC.

Dziękuję za uwagę.

goldshaker
goldshaker
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NIC.

dlatego każdy sobie wkleja co mu się podoba :) i w sumie weselszy temat:P
Daymarrr
Daymarrr
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wypisujecie tu praktycznie same "egzotyczne" samochody
No to zaproponuj Panu golfa II na pewno nie będzie miał problemów bo to mocne samochody i sie nie psuja i będzie ''zadowolony"
WujekBeton
WujekBeton
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż mi samochód w polsce z takim wiekiem i zegarem nie kręconym

yyyyyyyyy.....nie da się :mrgreen: ale ten akurat zostal przeniesiony bodajże z Wawy w Bieszczady i licznik się cofnąl :)
whitestok
whitestok
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Autor tematu nie powiedział czy potrzebuje auta rodzinnego, sportowego, limuzyny, terenówki, czy do miasta czy diesel, czy benzyniak, czy zagazowany , czy duży czy mały czy wygodny, czy ekonomiczny . NIC.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego każdy sobie wkleja co mu się podoba :) i w sumie weselszy temat:P

Konto usunięte
Konto usunięte: No to zaproponuj Panu golfa II na pewno nie będzie miał problemów bo to mocne samochody i sie nie psuja i będzie ''zadowolony"

nie muszę nic od siebie dodawać w tej sprawie :) całkowicie się zgadzam.

Konto usunięte
Konto usunięte: S- Type lepszy .Chociaż widziałem na filmiku jak te „R” -ki zamiatają na ulicy O Matko przenajświętsza.

Czy S-Type lepszy? Tego nie wiem i nie będę się sprzeczał :) Mi się po prostu S-Type nie podoba z wyglądu, a do XJ od zawsze mi się bardzo podobało, w sumie to chyba jedyny dostojnie wyglądający model JAG'a w obecnych czasach (oczywiście XJ w nowszej budzie też mi się bardzo bardzo podoba...zwłaszcza R).
whitestok
whitestok
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie muszę nic od siebie dodawać w tej sprawie :)

jednak muszę :D

Konto usunięte
Konto usunięte: za 35 tyś zł

więc te auta, które proponujemy, spokojnie się mieszczą w tym przedziale.
WujekBeton
WujekBeton
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc te auta, które proponujemy, spokojnie się mieszczą w tym przedziale.

a jeżeli komuś nie odpowiada auto z lat 80-90 to może sobie kupić skodę fabię, fiata pandę, nissana micrę czy inne tym podobne...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to zaproponuj Panu golfa II na pewno nie będzie miał problemów bo to mocne samochody i sie nie psuja i będzie ''zadowolony"

nie, zaproponuje mu jaguara, albo audi a8, nie może s klase? Niech sobie chłopak kupi, a jak przyjdzie czas na remont, czy wymianę poszczególnych elementów, samochód będzie stał, a on rok czasu zarabiał na naprawy ;] , po za tym ubezpieczenie też za darmo nie jest, nie wspominając o paliwie ; ]

@ rzucasz się jak gówno w trawie, przystopuj.
whitestok
whitestok
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeżeli komuś nie odpowiada auto z lat 80-90 to może sobie kupić skodę fabię, fiata pandę, nissana micrę czy inne tym podobne...

dokładnie, my tylko proponujemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, zaproponuje mu jaguara, albo audi a8, nie może s klase? Niech sobie chłopak kupi, a jak przyjdzie czas na remont, czy wymianę poszczególnych elementów, samochód będzie stał, a on rok czasu zarabiał na naprawy ;] , po za tym ubezpieczenie też za darmo nie jest, nie wspominając o paliwie ; ]

no cóż, kolo tych 35 tys pewnie z dupy nie wyciągnął...

Konto usunięte
Konto usunięte: @ rzucasz się jak gówno w trawie, przystopuj.

wiesz, zgasił bym Cię...ale gówno się nie pali.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, zgasił bym Cię...ale gówno się nie pali.

ojej ; (
Daymarrr
Daymarrr
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeżeli komuś nie odpowiada auto z lat 80-90 to może sobie kupić skodę fabię, fiata pandę, nissana micrę czy inne tym podobne...


Ale po co skoro wszyscy nimi jeżdżą ?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, zaproponuje mu jaguara, albo audi a8, nie może s klase? Niech sobie chłopak kupi, a jak przyjdzie czas na remont, czy wymianę poszczególnych elementów, samochód będzie stał, a on rok czasu zarabiał na naprawy ;] , po za tym ubezpieczenie też za darmo nie jest, nie wspominając o paliwie ; ]


Człowiek myślący bierze pod uwagę i taką możliwość ryzyko jest .Widze ,że widzisz w życiu tylko to złe strony myśląc tak nigdy nie będziesz jeździł takimi samochodami .Nie ma ryzyka nie ma zabawy .Tak samo słyszę ,że jednemu się BM ka rozwaliła i zaraz od razu wszystkie BMW to złomy i rozpowiada taki na prawo i lewo, a są i Betki którymi dziadkowie tylko co tydzień do kościoła jeżdżą i to też jest złom ? Samochód odzwierciedla osobowość i pod tym kątem się kupuje samochody oczywiście jeśli się ma pieniądze .Ciekawi mnie kiedy ty będziesz miał takie problemy co zrobić z 35 kaflami jak na razie pokazałeś ,że umiesz pić na zdjęciu.

Konto usunięte
Konto usunięte: rzucasz się jak gówno w trawie, przystopuj


Idz się napić gdybym tak wygał to pierwsze co bym zrobił a potem odkładał bym na serwis Jaga S.
Pozdrawiam :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.