shinu
shinu
  8 stycznia 2010 (pierwszy post)

Strzalka, siekam sobie testy dla przypomnienia co i jak i cos mi nie gra.xD

"kierujacy pojazdem wyprzedzanym

a. powinien zmniejszyc predkosc w czasie wyprzedzania
b. nie powinien zwiekszac predkosci w czasie wyprzedzania
c. nie powinien zwiekszac predkosc bezposrednio po wyprzedzaniu
"

jak wg was jest dobrze? ja wlasnie sie dowiedzialem ze notorycznie lamie przepisy.xD

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem jak lece ok.130 gdzie dozwolone 90 a ktoś mnie bierze widocznie mu się spieszy to tak nie dam sobie w kasze dmuchać :)

debil ..a pozniej statystyki rosną. "Bo nie dał sobie w kasze dmuchać" to ze nie dasz sie wyprzedzic jestes zajebisty? niezbyt!!
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm musiał byś dogonić :) 260km+/- 10km 4x4 ;[


chłopcze

moim dieslem nie dość ze bym cie dogonił to jeszcze objechał i w tym momencie pasażer przestrzeliłby Ci opony.

Konto usunięte
Konto usunięte: a już cię widze z klamką chyba od okna :)


w twojej dupie , jak wolisz w odbyt to da się zrobić ełk niedaleko
lutek
lutek
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a z naprzeciwka ciężarówka

Oj jak ja lubie takie sytuacje jadąc własnie w roli "z naprzeciwka":D do tego zjeżdzam do środka i czekamy na efekty:D

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem jak lece ok.130 gdzie dozwolone 90

Co już świadczy o twoim ajkju ale zapewne masz prawko cały rok wiec posiadłeś wszystkie możliwe umiejętności...

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm musiał byś dogonić :) 260km+/- 10km 4x4

To w calibrach tyle było?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: awet nie wiem czy jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź, czy może być więcej :>

Może być wiecej pani (nie)kierowczynio:)
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: debil ..a pozniej statystyki rosną. "Bo nie dał sobie w kasze dmuchać" to ze nie dasz sie wyprzedzic jestes zajebisty? niezbyt!!

and ? to wy bedziecie plakac czy ja ? :/

Konto usunięte
Konto usunięte: chłopcze moim dieslem nie dość ze bym cie dogonił to jeszcze objechał i w tym momencie pasażer przestrzeliłby Ci opony.

jak by rzucił klamką zapewne od szyb uchylania to mogl by najwyzej lakier porysować

Konto usunięte
Konto usunięte: w twojej dupie , jak wolisz w odbyt to da się zrobić ełk niedaleko

ochłoń ;] polska to nie GTA

lutek
lutek: To w calibrach tyle było?:D

tu Cię rozczaruje bo nie ;] a nawet jesli to co ? nie szpecona cali nie jest taka zla ;]
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: and ? to wy bedziecie plakac czy ja ? :/

Jak narazie to ty na fotkach płaczesz. ::lol2::

Stracilem kolege za chojnicami moze dlatego inaczej do jazdy podchodze bo wiem czym grozi jazda po naszych drogach przez takich jak ty... [*]
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stracilem kolege za chojnicami moze dlatego inaczej do jazdy podchodze bo wiem czym grozi jazda po naszych drogach przez takich jak ty... [*]

nie widziałeś jak prowadze nie mow :) nie mowie ze jestem jakims super elo kierowcą ale staram się jezdzić z rozumem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie to ty na fotkach płaczesz. ::

[*] nic smiesznego
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widziałeś jak prowadze nie mow :) nie mowie ze jestem jakims super elo kierowcą ale staram się jezdzić z rozumem :)


Konto usunięte
Konto usunięte: ja kocham robić wyEbki ktoś mnie bierze a tu redukcja i poszedl :D


i nie przecz ze nie jestes debilem
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widziałeś jak prowadze nie mow :) nie mowie ze jestem jakims super elo kierowcą ale staram się jezdzić z rozumem :)
kwestia umiejętnosci to tutaj mniejsza kwestia bo zazwyczaj to jest chwila. On miał 28 lat jezdził od 18 pracował jako kurier więc to dowodzi ze to nie kwestia umiejętnosci.
A tak pozatym to wnioskuje z tego co ty mowisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: dNbChOdYsVR6: Jak narazie to ty na fotkach płaczesz. :: nic smiesznego

::mrgreen::
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie przecz ze nie jestes debilem

nie jestem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ze to nie kwestia umiejętnosci. A tak pozatym to wnioskuje z tego co ty mowisz.

nie źle wiem ze nie o umiejetnosci chodzi :) czasami jest tak jedziesz a to ktos w Ciebie uderzy :) to tylko przypadki :)
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko przypadki :)

troche duza cena za taki przypadek.
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: troche duza cena za taki przypadek.

ale na to nie amsz wplywu przeciez nikt nie chcial by sie rozje*** a jakaś dziura czy niefortunne zdarzenie nie wiem pet spadnieczy cos i o wypadek nie ciezko :)
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokoj mam moto nie spotrowe ale wiem co moto potrafi nie raz jezdzilem wiec nie sadzil bym sie starym X'em do jakiegokolwiek moto :)


JA ci Powiem, że jak jeżdze to nie ma wyjazdu zebys jakis szczyl nie przyczepil sie do ogona, nawet jak chce jechać spokojnie to sie nie da, ja nie wiem czy kierowcy mocnych samochodow maja jakiś kompleks czy co? Kiedys w Krakowie na alejach pod ghant [piekna prosta 2 pasmowka] koles stanął porshe 911 i zaczął do mnie pokazywac jakies gesty i gazowac, oczywiscie wyprzedzilem go ale od tej pory nie scigam sie z takimi, to samo tyczy sie tego przyśpieszania przy wyprzedzaniu. I ogólnie od kiedy pracuje lawetą jakkoś polecam jazde na torach lub zamknietych pasach... Bo polowa ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje moze miec takie choćby 'przyspieszanie przy wyprzedzaniu'... koncze te wywody.pozdro
WujekBeton
WujekBeton
  9 stycznia 2010
lutek
lutek: ale zapewne masz prawko cały rok wiec posiadłeś wszystkie możliwe umiejętności...

po roku czasu to jest już zawodowcem :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: staram się jezdzić z rozumem

i nie dajesz się wyprzedzić, bo...(tu milion powodów, że to wina tamtego kierowcy nie Twoja). człowiek jeżdżący z rozumem raczej tak nie postępuje...
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie dajesz się wyprzedzić, bo...(tu milion powodów, że to wina tamtego kierowcy nie Twoja). człowiek jeżdżący z rozumem raczej tak nie postępuje...

no ale jak jade te no 120-30 na 90 to i tak juz tak dosc :) a jak ktos na sile chce przegazowac i cie wyprzedzic mnie to denerwuje bo nie po to robie mocne auto by mnie w taki sposob wyprzedzano :)
lutek
lutek
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale jak jade te no 120-30 na 90 to i tak juz tak dosc :)

Ty nie jesteś od wyznaczania limitu prędkości innym

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie to denerwuje bo nie po to robie mocne auto by mnie w taki sposob wyprzedzano :)

Chyba ktoś tu próbuje coś sobie nadrobić mocą...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.