Efalincia
Posty: 241 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Efalincia
  5 stycznia 2010 (pierwszy post)

Heja wszystkim tym:):)
mam do Was takie pytańko:)
co sadzicie o dziewczynach które chciały by jezdzic w żużlu?

Martindt
Martindt
  5 stycznia 2010

do pierwszego upadku..

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010

że są zaje...fajne, super, odlotowe, odważne, dzielne, wiedzą co dobre,itd.itp.

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010

a tak poważnie to nic:cokolwiektojest:

lukaszckm
Posty: 2 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
lukaszckm
  5 stycznia 2010

a niech jezdza bedzie milo patrzec na kocice ktore jezdza na zuzlu bedzie ciekawie

kacper66666
Posty: 67 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kacper66666
  5 stycznia 2010

niby nic , ale rzadko która wogóle umie jeździć samochodem, skuterem a co tu mówić o motocyklu, a taki sport jak żużel to tylko dla naprawde kobiet wiedzących czego sa a nie bo takiej sie zachce i jak gębe sobie zrysuje to rzuci taki sport ... bez urazy dziewczyny, kobiety :)

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  5 stycznia 2010
kacper66666
kacper66666: ale rzadko która wogóle umie jeździć samochodem, skuterem a co tu mówić o motocyklu,

heh założyć się mogę że znam mnimum 10 pań które prowadzą auto/moto lepiej od Ciebie :)
PeJakPaula
PeJakPaula
  5 stycznia 2010
Efalincia
Efalincia: co sadzicie o dziewczynach które chciały by jezdzic w żużlu?

O tych co chciałyby nic nie sądzę, ale dla tych co potrafią co nieco pełen podziw.
Generalnie kobiety zawsze były są i będą na przegranej pozycji jeśli chodzi o motoryzację w pełnym tego słowa znaczeniu.
Bez urazy ale wśród facetów panuje totalne zacofanie i kierują się przebrzydłymi stereotypami na które już mi się nawet rzygać nie chce.
AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010

O ile w między czasie by ugotowały obiad to nic :mrgreen:

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wśród facetów panuje totalne zacofanie i kierują się przebrzydłymi stereotypami

:napalony::minetka::napalony::minetka::napalony:
kacper66666
Posty: 67 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kacper66666
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: heh założyć się mogę że znam mnimum 10 pań które prowadzą auto/moto lepiej od Ciebie :)

tez takie znam i nie mam nic do nich a wrecz duzy szacunek za ich styl jazdy :)
a co do :Bez urazy ale wśród facetów panuje totalne zacofanie i kierują się przebrzydłymi stereotypami na które już mi się nawet rzygać nie chce.
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie musi byc stereotyp , sam nieraz jade i widze co sie dzieje, ale nie bluznie na takie osoby ani nic , kazdy moze miec gorszy dzien czy cos ale jednak kobiety w motoryzacji sa slabsze od nas, tak samo jak my od kobiet w roznych dziedzinach:)
PeJakPaula
PeJakPaula
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: :minetka:

:fakju:

kacper66666
kacper66666: a co do :Bez urazy ale wśród facetów panuje totalne zacofanie i kierują się przebrzydłymi stereotypami na które już mi się nawet rzygać nie chce. Cytat: to nie musi byc stereotyp , sam nieraz jade i widze co sie dzieje, ale nie bluznie na takie osoby ani nic , kazdy moze miec gorszy dzien czy cos ale jednak kobiety w motoryzacji sa slabsze od nas, tak samo jak my od kobiet w roznych dziedzinach:)

Co to niby ma być ? :woot:
kacper66666
Posty: 67 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kacper66666
  5 stycznia 2010

pomylka mala w cytatach

PeJakPaula
PeJakPaula
  5 stycznia 2010
kacper66666
kacper66666: sam nieraz jade i widze co sie dzieje

Więc teraz mi powiedz co takiego widzisz ?
Już słyszałam o blondynkach malujących się na światłach,
o tym jak to komuś dziewczyna w dupe wjechała bo szukała czegoś w torebce itp.
tylko nigdy nie była mowa o nikim konkretnym i nigdy nie widziałam podobnej sytuacji.
Patrząc na wypadki kto się częściej owija dookoła drzewa ?
Takie gadanie aby gadać ...

kacper66666
kacper66666: ale nie bluznie na takie osoby ani nic

W dalszym ciągu nie wiem na jakie.
Nie rzucasz też butelkami ? :rotfl:

kacper66666
kacper66666: ale jednak kobiety w motoryzacji sa slabsze od nas

No może są pod względem fizyczności, nie wiem dlaczego uważasz że pod innymi również ?
Jeśli mi to uzasadnisz to przyznam Ci rację, osobiście znam kilka dziewczyn które parkują tylko jak mają trzy miejsca parkingowe ale znam też facetów co robią z siebie debili na drodze.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo jak my od kobiet w roznych dziedzinach:)

z tym się zgodzę :ziober2:
MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010

Nie można stwierdzić jednoznacznie która płeć lepiej jeździ. Fakt kobiety statystycznie niby robią mniej wypadków.
Według mnie najgorszym zagrożeniem na drodze są osoby po 60 roku życia i niedzielni kierowcy którzy mają okulary jak denka od butelek wsadzają nos w przednią szybę i nadal nic nie widzą tylko jadą prędkością patrolową i wykonują manewry w ostatniej chwili najczęściej bez użycia kierunkowskaza.
WQ też stare babki na parkingach co nie patrzą czy obok stoi jakieś auto czy nie i rozyebują drzwi auta w którym siedzą na całą szerokość bo się nie zmieszczą i obijają przy okazji inne z pretensją bo czego tak blisko stanął...

Co do kobiet jeżdżących w żużlu to był jakiś czas temu identyczny temat...

Moje zdanie jest takie, że jak kobieta chce to może i traktorem jeździć wisi mi to. Równouprawnienie jest przecież:p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.