Efalincia
Posty: 241 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Efalincia
  5 stycznia 2010 (pierwszy post)

Heja wszystkim tym:):)
mam do Was takie pytańko:)
co sadzicie o dziewczynach które chciały by jezdzic w żużlu?

goldshaker
goldshaker
  6 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie najgorszym zagrożeniem na drodze są osoby po 60 roku życia i niedzielni kierowcy którzy mają okulary jak denka od butelek wsadzają nos w przednią szybę i nadal nic nie widzą tylko jadą prędkością patrolową i wykonują manewry w ostatniej chwili najczęściej bez użycia kierunkowskaza. WQ też stare babki na parkingach co nie patrzą czy obok stoi jakieś auto czy nie i rozyebują drzwi auta w którym siedzą na całą szerokość bo się nie zmieszczą i obijają przy okazji inne z pretensją bo czego tak blisko stanął...

i tu się zgodzę jak najbardziej. Po 60 roku życia powinni przechodzić jakieś testy sprawnościowe by nie stwarzać zagrożenia na drogach:/ co do kobiet ( chodzi mi o walenie drzwiami po obcych samochodach) to krótko z nimi, idiotki tępe
dzikA750
Posty: 198 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
dzikA750
  6 stycznia 2010

nie wiem co sądzić, ponieważ nie znam takich osobiście.. ale! chcieć to jedno.. a co z resztą?

rozumiem, że skoro zarzuciłaś taki temat to chcesz wyciągnąć z niego jakieś wnioski? rozmyślając dalej - badasz zapewne, jak by cię miało społeczeństwo przyjąć z takim zamiarem? na pewno pozytywnie pod warunkiem, że nie skończy się to słomianym zapałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie kobiety zawsze były są i będą na przegranej pozycji jeśli chodzi o motoryzację w pełnym tego słowa znaczeniu.

tylko dlatego, że pod motoryzacją więcej panów się podpisuje. aczkolwiek zgadzam się z tym zdaniem, ponieważ pojedyncze przypadki są zbyt słabe na zmianę ogólnej opinii.

Gośka

"bo ja kocham wolnosc"

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i tu się zgodzę jak najbardziej. Po 60 roku życia powinni przechodzić jakieś testy sprawnościowe by nie stwarzać zagrożenia na drogach:/ co do kobiet ( chodzi mi o walenie drzwiami po obcych samochodach) to krótko z nimi, idiotki tępe


tez sie podpisuje, bo jak jezdze kilkanascie lat na moto, to zwykle sytuacje w ktorych bym ryj ziemie byly przez wymuszenia i ślepote starszych gosci lub babki.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  7 stycznia 2010

ps. ja uwazam ze sa kobiety ktore naprawde dobrze jeźdzą, ale jest ich malo ;] a faceci? tak samo , tylko ze co drugi ma sie za superdrajwera. A ja wam powiem ze moja dziewczyna jeździ lepiej odemnie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.