tomi111234
tomi111234
  2 stycznia 2010 (pierwszy post)

mam lagunke 1.8 b+g z instalacja sekwencyjna założona w holadi,odpala na benzynie a na gaz przełacza sie gdy silnik złapie temperature i jesli mi sie przelaczy na gaz to nie chodzi juz na benzynie,krotko mowiac gdy jest cieply nie chodzi wcale na benzynie... pomoże ktos???

sebeczek17
sebeczek17
  2 stycznia 2010

przyjedz to ci zrobie ?::PPPP

KORARM
KORARM
  2 stycznia 2010

gazownie tak mają, ze na ciepłym dopiero przełącza na gaz.
czy ty nie możesz z powrotem na benzyne przełączyć czy o co ci chodzi?
A i napisał byś co było z ogrzewaniem.P

tomi111234
tomi111234
  2 stycznia 2010

no właśnie z tym jest problem ze jak przelacze na benzyne to nie chodzi i jak jest cieply to na gazie musze caly czas...
co do ogrzewania to przeczyscilem nagrzewnice i jest bardzo dobrze,byla bardzo zapchana...

KORARM
KORARM
  2 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie chodzi

zgaśnie wtedy?
a na zimnym chodzi na benzynie?
tomi111234
tomi111234
  2 stycznia 2010

na zimnym chodzi bez problemow az do tego momentu jak sie nagrzeje a jak jest cieply to wcale nie chodzi,odpalic tez nie chce...

KORARM
KORARM
  2 stycznia 2010

pewnie ci pompe paliwa gazownia rozłącza z niewiadomych powodów, sprawdz to i zrób przez bezpiecznik na krótko na ciepłym silniku, jeśli mam racje to dalej nie wiem co zrobić najlepiej gazownie wywalić P.

tomi111234
tomi111234
  2 stycznia 2010

kolego a mozesz mi wyjasnic co to jest ta gazownia i jak ja na krotko podlaczyc??

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  2 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kolego a mozesz mi wyjasnic co to jest ta gazownia i jak ja na krotko podlaczyc??


jak Ty nie wiesz jak na krótko podlaczyc to sam sie za to nie bierz

idz do warsztatu który sie na tym zna i masz po sprawie

a w gazowni to helenka pracuje kolego
tomi111234
tomi111234
  2 stycznia 2010

w wrasztacie mi pompe paliwa chcieli wymienic za 300 zl ale mysle ze to nie jest to bo jak jest zimny to bez problemow dziala,moze i sam nie bede robil ale chcialbym wiedziec co to jest ta gazownia???

J4cus
J4cus
  2 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w wrasztacie mi pompe paliwa chcieli wymienic za 300 zl ale mysle ze to nie jest to bo jak jest zimny to bez problemow dziala,moze i sam nie bede robil ale chcialbym wiedziec co to jest ta gazownia???


Instalacja gazowa..... Ludzie :woot:
KORARM
KORARM
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co to jest ta gazownia???

instalacja gazowa hehe
chcesz zrobić to sam to ci wyjaśnie zaraz wszystko tylko pytaj w razie wątpliwości
Zdemontuj tylne siedzenie tam jest łatwy dostęp do pompy paliwa
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z4/45425/big/9.jpg
mniej więcej taki widok
Musisz sprawdzić czy na przewodach zasilających pompe jest napięcie i kiedy zostanie odcięte.
tylko zorientuj się które to są od pompy i zapewne będą to te 2 grubsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: w wrasztacie mi pompe paliwa chcieli wymienic za 300 zl ale mysle ze to nie jest to

nie wydaje mi się, ze pompe masz uszkodzoną a nawed jeśli tak to samemu to wymienić to pryszcz na allegro masz za 250 najdroższą pompe a od 80 nawed widziałem.
jeszcze sprawdz czy jak jest ciepły silnik i nie chce chodzić to czy za duże podciśnienie nie wytworzyło sie w baku.... czyli po prostu odkręc wlew paliwa i zwróć uwage czy nie zassie powietrza.
tomi111234
tomi111234
  3 stycznia 2010

dobra dzieki kolego,pompe juz sobie zamowilem takze zobacze czy to cos pomoze ale wątpie...a jeszcze podobno mam takie coś jak odciecie pompy jesli przelaczy mi na gaz,moze to cos z tym jest nie tak???kiedys podobno tak montowali a teraz juz od tego odbiegaja...

KORARM
KORARM
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno mam takie coś jak odciecie pompy jesli przelaczy mi na gaz

no o tym ci pisałem w gazowni musi być coś takiego
KORARM
KORARM
  3 stycznia 2010

a i pamiętaj, ze wymiana pompy to przede wszystkim czysto musisz tam mieć zanim odkręcisz i nie możesz zostawić na dłużej odkręconej nakrętki bo plastikowe końcówki zbiornika lubią się odkształcać jak benzyna paruje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.