krzysiek120
krzysiek120
  26 grudnia 2009 (pierwszy post)
http://www.youtube.com/watch?v=Nk-xUaudB-4
J4cus
J4cus
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mocniejsze ? Myślę że 260KM w takiej alfie to już nie jest źle.


No cóż moim skromnym zdaniem 260KM z silnika 3.2 w aucie produkowanym od roku 2005 to żadna rewelacja :/ Do tego jakiś czas temu w TV oglądałem program w którym testowali Brerę i ponoć układ przeniesienia napędu gubi sporo koni i mamy wrażenie, że jedziemy 190 Konnym autem.

Podobnie było w BMW M3 E46 - 343 KM a na chamowni dzięki układowi przeniesienia napędu gubiła ok 30 KM

Nie zapominajmy jednak że silnik alfy to widlasta 6 a w BMW, które także dysponuje pojemnością 3.2 - mamy silnik rzędowy.

Moim zdaniem (może się mylę) moc V6 Alfy nie jest imponująca - wręcz przeciwnie wydaje się być śmieszna :)
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobnie było w BMW M3 E46 - 343 KM a na chamowni dzięki układowi przeniesienia napędu gubiła ok 30 KM


No to ty chyba nie wiesz o czym piszesz jeżeli dla ciebie +300KM na kołach to mało...

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem (może się mylę) moc V6 Alfy nie jest imponująca - wręcz przeciwnie wydaje się być śmieszna :)


Pokaż inne auta które mają większa moc.

Ale pod warunkiem że nie będą to auta topowe typu BMW M, Audi S/RS, itd. ;]
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
KORARM
KORARM
  27 grudnia 2009

Jak wam sie podoba moja byla alfa
Chwalisz sie czy żalisz?

J4cus
J4cus
  27 grudnia 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: No to ty chyba nie wiesz o czym piszesz jeżeli dla ciebie +300KM na kołach to mało...


A gdzie ja coś takiego napisałem? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Pisałem o przeniesieniu napędu :/

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Pokaż inne auta które mają większa moc. Ale pod warunkiem że nie będą to auta topowe typu BMW M, Audi S/RS, itd. ;]


Jak już pisałem jest to moje osobiste zdanie - ja bym z chęcia przytulił taką alfę gdyby miała więcej mocy. Gdybyś przeczytał wszystkie moje posty w tym temacie ze zrozumieniem wiedziałbyś o co mi chodzi.
oplama
oplama
  29 grudnia 2009

Do du.. Ludzie sie dziela na inteligentnych i na tych co lubia alfe:))
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY:))))

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  3 stycznia 2010
krzysiek120
krzysiek120: Jak wam sie podoba moja byla alfa

samochody z litera f w nazwie sa gówniane
vide
alfa, ford, fiat i francuskie....
J4cus
J4cus
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: samochody z litera f w nazwie sa gówniane


Ferrari? :woot: :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.