bartas1071
Posty: 347 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bartas1071
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

na prawko na ktegorie b moge isc majac 17 lat i 9 mies czy to prawda? Czy w tedy potrzebuje jeszcze podpis opiekuna, rodzica??

MC89
Posty: 26 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  16 grudnia 2009

Tak, możesz iść, a czy podpis trzeba to nie pamietam ale chyba nie, chodzi o to żebyś w momencie odbioru dokumentu miał skończone 18 lat ;)

Siatkarz90
Siatkarz90
  16 grudnia 2009

Kiedy przystępujesz do egzaminu musisz mieć skończone 18 lat;)

NieWiemCoWymyslic
NieWiemCoWymyslic
  16 grudnia 2009
bartas1071
bartas1071: na prawko na ktegorie b moge isc majac 17 lat i 9 mies czy to prawda?


Tak to prawda , sam tak zaczynałem

bartas1071
bartas1071: Czy w tedy potrzebuje jeszcze podpis opiekuna, rodzica??


Ja tam żadnej zgody nie musiałem mieć i chyba ogólnie nie wymagają takich rzeczy.

Siatkarz90
Siatkarz90: Kiedy przystępujesz do egzaminu musisz mieć skończone 18 lat;)


Dokładnie tak jak kolega napisał
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  16 grudnia 2009

więc wszystko w temacie :)
Prawko od 17 lat nawet tylko to wiąże się z tym ze z egzaminem bedzie się zwlekało ponieważ by przystąpić trzeba dowód tożsamości :)
kiedy listek zielony wprowadzą wie ktoś ?

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009

17 i 9 mc ?
Ja chyba trochę mniej miałam, nikt mi tego nie sprawdzał jak się zapisywałam na kurs.
Przecież to trochę trwa, ważne abyś na egzaminie miał dowód.

MiSZgtv
MiSZgtv
  17 grudnia 2009

Zapisując się na kurs nie potrzebujesz żadnego pozwolenia, płacisz i chodzisz na wykłady ale gdy będziesz musiał mieć jazdę przed ukończeniem 18lat będziesz potrzebował podpisu rodzica lub opiekuna (w sql której zdajesz dadzą Ci papiery do podpisania). Ja tak przynajmniej miałem.

J4cus
J4cus
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawko od 17 lat nawet tylko to wiąże się z tym ze z egzaminem bedzie się zwlekało ponieważ by przystąpić trzeba dowód tożsamości :)


Człowieku! Ciebie sie nie da zrozumieć za pierwszym razem :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.