BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  7 grudnia 2009 (pierwszy post)

Hej zamówiłam sobie dziś zegary Indiglo i teraz zastanawiam się czy to był dobry pomysł. Czy faktycznie są spoko i fajne?
W sumie pracuje, nad pewnym projektem, i do niego ładnie by wyglądały włąsnie białe tarcze więc miałam tylko jeden wybór z nich "3"
http://moman.pl/index.php?a=opis&k=19&id=99

Co o nich sądzicie??

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OscarS:krwa chlopie czy dla CIebie kazdy to cwaniak jezeli powie cos o czym Ty pojecia nie masz? nie chce mi sie szukac i Ci tego udowadniac. Wiem to od ludzi, ktorzy maja zaklady w pl i łączone zakłądy w uk - znaja sie na rzeczy trust me. bo tata Marcina powiedział...


piedolenie ;]
nie tata marcina powiedzial tylko wiem to od osob, które zajmuja sie profesjonalnie tuningiem.
Poza tym jakbys czytal prase moto to bys te zo tym wiedzial ;)
whitestok
whitestok
  8 grudnia 2009
OscarS
OscarS: piedolenie ;] nie tata marcina powiedzial tylko wiem to od osob, które zajmuja sie profesjonalnie tuningiem. Poza tym jakbys czytal prase moto to bys te zo tym wiedzial ;)


czyli żadnych argumentów konkretnych nie masz...daj sobie spokój i idź się pobawić resorakami...
OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


co mam Ci za argumenty dac? chyba napisalem wystarczająco.
chlopie myslisz ze masz supre to jestes super kozak? Jezdzilem samochodami kiedy Ty jeszcze waliles w pieluchy.
dobra uj tam, bo te gadanie z Toba jest bezcelowe.
whitestok
whitestok
  8 grudnia 2009
OscarS
OscarS: chlopie myslisz ze masz supre to jestes super kozak?

mieć suprę to nie problem więc nie wiem dlaczego myślisz, że dzięki temu uważam się za lepszego...

argumentem mogło by być np podesłanie linku do strony producenta oryginalnych Twoim zdaniem indiglo.
OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OscarS:chlopie myslisz ze masz supre to jestes super kozak? mieć suprę to nie problem więc nie wiem dlaczego myślisz, że dzięki temu uważam się za lepszego... argumentem mogło by być np podesłanie linku do strony producenta oryginalnych Twoim zdaniem indiglo.


wiem ze nie problem :] zwlaszcza w uk. Sam sobie odpowiedz na to pytanie zerkajac na Twoja wczesniejsza wypowiedz.

A co do linku to nie chce mi sie szukac chyba napisałem wyzej to.
Juz samo to ze da sie zmieniac odcienie to jest znak ze to nie indiglo.
KORARM
KORARM
  9 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: białe tarcze

to mój ulubiony kolor w zegarach

Fokaa
Fokaa: a jak zamontujesz to w nocy zakładaj okulary przeciw słoneczne na oczy

z jakiej racji? kumpel miał białe zegary i nic nie raziło a czytelność jest durzo lepsza.
BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  9 grudnia 2009

Ciii sza!!! Ni kłócić się mnie się podobały chciałam je więc zamówiłam... Tylko potrzebowałam dowiedzieć sie o ich wytrzymałości i komforcie podczas jazdy. Wizualnie podobają mi się i będą mi pasowały;D

...Street Racing is not a Crime...

BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  9 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fokaa: a jak zamontujesz to w nocy zakładaj okulary przeciw słoneczne na oczy z jakiej racji? kumpel miał białe zegary i nic nie raziło a czytelność jest dużo lepsza.

Na dobra sprawę to raczej bardziej niż teraz nic nie będzie mnie raziło;o Na długich w obecnej chwili nie da się jechać... Kładę tam często torebkę bo jest tragicznie.. Dałam tą ramkę do modyfikacji i żarówki świecą mi prosto po oczach.. ale juz chyba tylko do niedzieli;)

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  9 grudnia 2009

dobrze skoro Pani rozkazuje :mrgreen:

NoPride
NoPride
  9 grudnia 2009
http://en.wikipedia.org/wiki/Indiglo
OscarS
OscarS: nie ma indiglo w podswietleniu bialym, kolor indiglo jest tylko jeden.. reszta to sciema i nie indiglo ;p

Wikipedia
Wikipedia: Indiglo devices emit a distinct blue-green or white or other color.


OscarS
OscarS: ladne sa zegary indiglo, ale musza to byc dobrej i znajej firmy

Jakiej firmy zegary polecasz? :]
OscarS
OscarS
  9 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://en.wikipedia.org/wiki/Indiglo OscarS:nie ma indiglo w podswietleniu bialym, kolor indiglo jest tylko jeden.. reszta to sciema i nie indiglo ;p Wikipedia:Indiglo devices emit a distinct blue-green or white or other color. OscarS:ladne sa zegary indiglo, ale musza to byc dobrej i znajej firmy Jakiej firmy zegary polecasz? :]


rozmawialem dzisiaj z prof od fizyki i powiedzial ze moze emitowac swiatlo o dlugosci fali 490-390nm a wiec zielono-niebieska
BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  10 grudnia 2009

Yy zielono-niebieska firma??

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  13 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Yy zielono-niebieska firma??


oO barwa..
Ice87
Ice87
  13 grudnia 2009
OscarS
OscarS: piedolenie ;] nie tata marcina powiedzial tylko wiem to od osob, które zajmuja sie profesjonalnie tuningiem. Poza tym jakbys czytal prase moto to bys te zo tym wiedzial ;)

A ja słyszałem ze są auta które potrafią przejechać ponad 1mln kilometrów bez remontu silnika .......... tak samo słyszałem ze ludzie mogą dożyć 120 lat ale żadnego takiego nie poznałem
OscarS
OscarS
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OscarS:piedolenie ;] nie tata marcina powiedzial tylko wiem to od osob, które zajmuja sie profesjonalnie tuningiem. Poza tym jakbys czytal prase moto to bys te zo tym wiedzial ;) A ja słyszałem ze są auta które potrafią przejechać ponad 1mln kilometrów bez remontu silnika .......... tak samo słyszałem ze ludzie mogą dożyć 120 lat ale żadnego takiego nie poznałem


jezeli sie izolujesz to nie dziwie sie ze nie poznales takiej osoby :]

poza tym zobacz wyzej co napisalem - pytalem sie prof dr hab od fizyki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.