BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  7 grudnia 2009 (pierwszy post)

Hej zamówiłam sobie dziś zegary Indiglo i teraz zastanawiam się czy to był dobry pomysł. Czy faktycznie są spoko i fajne?
W sumie pracuje, nad pewnym projektem, i do niego ładnie by wyglądały włąsnie białe tarcze więc miałam tylko jeden wybór z nich "3"
http://moman.pl/index.php?a=opis&k=19&id=99

Co o nich sądzicie??

...Street Racing is not a Crime...

JustOneMati
JustOneMati
  7 grudnia 2009

do jakiego autka to ?

Fokaa
Fokaa
  7 grudnia 2009

BuziaczkiOdJusti Zegary indiglo, To jest porażka, dobre dla lansu... a jak zamontujesz to w nocy zakładaj okulary przeciw słoneczne na oczy.

PeJakPaula
PeJakPaula
  7 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Czy faktycznie są spoko i fajne?

To Ty powinnaś wiedzieć, Twój samochód, Twoje zegary i Tobie się mają podobać.
Przecież takie wizualne zabawki to sprawa gustu.
Osobiście nie lubię takich modyfikacji.
BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  7 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do jakiego autka to ?

Honda Civic

Fokaa
Fokaa: BuziaczkiOdJusti Zegary indiglo, To jest porażka, dobre dla lansu... a jak zamontujesz to w nocy zakładaj okulary przeciw słoneczne na oczy.


A co do świecenia mocno jest inwerter który reguluje moc świecenia.

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti:


ladne sa zegary indiglo, ale musza to byc dobrej i znajej firmy bo te tansze swieca jak zarowki, no i nie daja prawdziwego efektu
BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  8 grudnia 2009

Zamawiałam z tej stronki bo tez oglądałam inne jakieś 6 rodzaj itp ale to ponoć jakiś wsór... W sumie potrzebuje białych... Najbardziej mi na tym zależy

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Zamawiałam z tej stronki bo tez oglądałam inne jakieś 6 rodzaj itp ale to ponoć jakiś wsór... W sumie potrzebuje białych... Najbardziej mi na tym zależy


nie ma indiglo w podswietleniu bialym, kolor indiglo jest tylko jeden.. reszta to sciema i nie indiglo ;p
JustOneMati
JustOneMati
  8 grudnia 2009

mnie sie nie podobaja, rzecz gustu, ale wracajac do seryjnych no to koniecznie na cos wymieniaj :D

BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  8 grudnia 2009

Jak zmawiałam to musiałam wybrać w opcjach
Kolor świecenia i tam jest
-biało-błękitny
-niebieski
-seledynowy
-zielony
Wszystkie zbliżone kolory.

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie sie nie podobaja, rzecz gustu, ale wracajac do seryjnych no to koniecznie na cos wymieniaj :D

Seryjne są beznadziejne;/ już dawno kombinowałam coś z nimi;p

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Jak zmawiałam to musiałam wybrać w opcjach Kolor świecenia i tam jest -biało-błękitny -niebieski -seledynowy -zielony Wszystkie zbliżone kolory. JustOneMati:mnie sie nie podobaja, rzecz gustu, ale wracajac do seryjnych no to koniecznie na cos wymieniaj :D Seryjne są beznadziejne;/ już dawno kombinowałam coś z nimi;p


to na bank nie sa prawdziwie indiglo ;p tylko pseudo
whitestok
whitestok
  8 grudnia 2009
OscarS
OscarS: to na bank nie sa prawdziwie indiglo ;p tylko pseudo

daj jakiś link z prawdziwymi indiglo jeśli taki cwaniak jesteś...
BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  8 grudnia 2009
OscarS
OscarS: to na bank nie sa prawdziwie indiglo ;p tylko pseudo

Zamawiałam ze stronki Moman. Wiec chyba będą bardziej prawdziwe niż jakieś inne :lol:

...Street Racing is not a Crime...

OscarS
OscarS
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OscarS:to na bank nie sa prawdziwie indiglo ;p tylko pseudo daj jakiś link z prawdziwymi indiglo jeśli taki cwaniak jesteś...


krwa chlopie czy dla CIebie kazdy to cwaniak jezeli powie cos o czym Ty pojecia nie masz?
nie chce mi sie szukac i Ci tego udowadniac.
Wiem to od ludzi, ktorzy maja zaklady w pl i łączone zakłądy w uk - znaja sie na rzeczy trust me.

BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Zamawiałam ze stronki Moman. Wiec chyba będą bardziej prawdziwe niż jakieś inne


nie chodzi mi o to ;p
dobra niewazne bierz jakie chcesz ;)
whitestok
whitestok
  8 grudnia 2009
OscarS
OscarS: krwa chlopie czy dla CIebie kazdy to cwaniak jezeli powie cos o czym Ty pojecia nie masz? nie chce mi sie szukac i Ci tego udowadniac. Wiem to od ludzi, ktorzy maja zaklady w pl i łączone zakłądy w uk - znaja sie na rzeczy trust me.


bo tata Marcina powiedział...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.