rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  6 grudnia 2009 (pierwszy post)

Siemka.
Zakładam temat gdyż rozglądam się za oponami na lato , nie jest to łatwy wybór a kase wydać trzeba .
Są dwie opcje opon jakie będę musiał kupić.
1. 195/65R15 na takich jeżdżę teraz , jednak gdy będę chciał zamienić komfort jazdy na wygląd to będzie opcja:
2. z przodu 225/45R17 a z tyłu 235/45R17
Co byście polecili w tych rozmiarach. W rozmiarze 195 myślałem o Goodyear EXCELLENCE.
PzDr rodzyn.

WujekBeton
WujekBeton
  6 grudnia 2009
rodzynekchn
rodzynekchn: 195/65R15

na naszych drogach jedyny rozsadny rozmiar

rodzynekchn
rodzynekchn: z przodu 225/45R17 a z tyłu 235/45R17

:ziober2:cos yokohamy?? wybor i mozliwosci jest tyle ze szok
JustOneMati
JustOneMati
  6 grudnia 2009
rodzynekchn
rodzynekchn: e34 524td


nie dojedziesz tym do lata, ponoc glowice w tym siadaly i szybciutko zaprzestali produkcje przerzucajac sie na tds ktory tez byl nie doskonaly.
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rodzynekchn:e34 524td nie dojedziesz tym do lata, ponoc glowice w tym siadaly i szybciutko zaprzestali produkcje przerzucajac sie na tds ktory tez byl nie doskonaly.

:mrgreen: już całe lato przelatałem mało kilometrów nie robię czasem też pociągne lawete z autem , jak się nie pilnuje wiska a co za tym idzie wskaźnika temperatury , to tylko pogratulować tym co zajechali 2.4td.Większość w Polsce 2.4td to śmiecie bo mało kto potrafi to auto z tym silnikiem użytkować.
Skutkiem tego są właśnie tacy ludzie jak Ty którzy mało o tym aucie wiedzą a się wypowiadają."Bo kolega Sebastiana Taty wujka powiedział że jest ch...owa".
Gdzieś ktoś coś usłyszał o TDS po.jebutało się z TD i tak się gada.
Czy szybciutko zaprzestali produkcji tego silnika to też bym podyskutował na ten temat , w e34 ten silnik był montowany od 88 do 91 roku później go spróbowali ulepszyć i poszedł 2,5 TD i 2,5TDS niestety nie udało się to.Biorąc pod uwage model e34 to fakt krótko był ten silnik , ale nie zapomnij o modelu e28 w którym ten silnik był montowany od 82 do 88 .W sumie 9 lat od 82 do 91 czy krótko no nie wiem.tymczasem 2.5TDS był począwszy w e34 od 91 kończąc na roku 00 w e39 co daje też 9 lat.
Jak ktoś nie jest czegoś do końca pewien albo coś gdzieś się słyszało ale praktycznie nie ma się o tym pojęcia to lepiej się nie wypowiadać zaoszczędzi się wstydu.

Czy ktoś coś napisze na temat oponek??
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  6 grudnia 2009

P.S gównem bym nie jeździł :mrgreen:

OscarS
OscarS
  6 grudnia 2009
rodzynekchn
rodzynekchn:


yokohama parada :) u mnie sprawdzaja sie idealnie :)

Ciekawe czy Ci silnik nie zdechnie jak sie przerzucisz na ta szerokosc ;p
MastaMarek
Posty: 1164 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
MastaMarek
  6 grudnia 2009

toyo R888 albo T1R. Swietne oponki ... albo cos od Advana.

www.imassmedia.pl

facebook.com/MarekSzarekPhotography
Corradolicious
Corradolicious
  7 grudnia 2009
MastaMarek
MastaMarek: toyo R888

tak, bardzo madrze, zwlaszcza w naszym klimacie gdzie lubi popadac... prosze cie...

Uniroyal Rainsport, Toyo T1R i teraz bardzo mi sie dobrze jezdzi na Falken grBeta 451, swietnie na mokrym jezdza. Raczej unikaj Dunlopow z serii 9000, strasznie cienkie opony... szybko sie zuzywaja do tego
MC89
Posty: 26 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  15 grudnia 2009

Nokian to bardzo dobre opony, ja nie miałem ale kumpel na nich jezdził, był też w Norwegii i tam każdy na takich oponach śmiga czy lato czy zima.

*głowice w TDS-ach sa delikatne jesli chodzi o zbyt wysoka temperature.. tak jak kolego napisales patrzysz na wskaznik to nic zlego sie nie powinno stac ;)

WujekBeton
WujekBeton
  15 grudnia 2009

VREDERSTEIN :tak:(chyba dobrze napisalem :P)

ziomekthx
ziomekthx
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: VREDERSTEIN (chyba dobrze napisalem :P)


No to chyba podałes najlepsza i najdroższą marke na rynku

MC89
MC89: Nokian to bardzo dobre opony,


czytałem o tych oponach ale zimowych. Wypadły w testach tak jak Pirelli
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba podałes najlepsza i najdroższą marke na rynku

najdrozsza?? to tego nie wiedzielem. ojciec ostatnio przywozil takie z Holandii i juz tu u nas w kraju rozchodzily sie prosto z samochodu (czekali kurierzy) czyli raczej dobre :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.