Wymiatacz220
Wymiatacz220
  26 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam mam fiata doblo 1.3 JTD 2007 rok firmówke oczywiscie no i nie mam prądu w gniezdzie zapalniczki prawdopodobnie bezpiecznik cos trafilo no ale tu mam problem bo w ogóle nie ma tam schematu ktory bezpiecznik do czego jest kompletna pustka jesli macie takowe schematy to poratujcie... pozdrawiam...

TenSamCoZawsze
TenSamCoZawsze
  26 listopada 2009

sprawdzenie wszystkich bezpiecznikow po koleji nie zajmie ci pewnie wiecej niz 2-3min, wiec nie wiem po co ci schemat, a jak juz tak bardzo chcesz to przeczesz google.

VirtuozLansu
VirtuozLansu
  26 listopada 2009

Wspaniałe miejsce w sieci wybrałeś na takie pytanie, radze tak jak kolega wyżej ale dla ułatwienia powiem Ci że bezpiecznik od gniazdka zapalniczki ma 10A czyli jest koloru czerwonego. Sprawdź wszystkie czerwone i wymień spalony :)

VirtuozLansu
VirtuozLansu
  26 listopada 2009

Aaaa no i jak np. stosujesz rozdzielacz gniazdka zapalniczki albo podłączasz coś mocnego (zasilacz dla laptopa czy lodówkę) to włóż sobie np. 15A i dłużej wytrzyma.

KORARM
KORARM
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdzenie wszystkich bezpiecznikow po koleji nie zajmie ci pewnie wiecej niz 2-3min

niech zajmie ci nawed 15 min. to krzywda ci się nie stanie jak wyżej sprawdz wszystkie i po kłopocie.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 listopada 2009

a pod pokrywka od bezpiecznikow nie ma??? dziwne

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.