dxMatthiasXb
dxMatthiasXb
  21 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam.
Chcialbym sie dowiedziec jakie sa konsekwencje niezatrzymania sie do kontroli drogowej?
Wczoraj panowie w radiowozie puscili sie za mna,nie zatrzymalem sie do kontroli.
A dzisiaj byly wlasciciel motocykla dzwonil do mnie ze panowie policjanci go odwiedzili bo maszyny nie przerejestrowalem na siebie jeszcze i dalej stoi na jego nazwisko.
Jaki za to grozi jakis mandat? Punkty odpadaja bo nie mam prawka czyli 500 zl na wstep.

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  21 listopada 2009

to zalezy od nich co ci zrobia,a bys sie odrazu za3mal to moze bys sie jakos dogadal....kolege zatrzymali jawa bez prawka i papierow i nic mu nie zrobili tylko powietrze mu spuscili...a ze ty sobie nagrabiles to zapewne dadza ci wszystko co mozliwe a zapewne duzo mogli by wymyslec:P

dxMatthiasXb
dxMatthiasXb
  21 listopada 2009

heh zobaczymy jak narazie nie przyjechali do mnie tylko do bylego wlasciciela i jak narazie cisza

xXx92dawidek92xXx
Posty: 4 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
xXx92dawidek92xXx
  21 listopada 2009

witam mam pytanie, ja mam 16 lat co by policja mogła by mi zrobić jakby mnie zatrzymali na 600-tce ??

WujekBeton
WujekBeton
  21 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki za to grozi jakis mandat?

roztrzelaja Cie :D:D
tak powaznie to kumpel tez jezdzil bez prawka kawasaki, lapali go kilka razy dostawal po 500pln, nie placil no to wkoncu poszedl odsiedziec jakis tam czas w kurarocie wypoczynkowym :D
a za niezatrzymanie sie do kontroli zrobia wszystko co mozliwe a pewnie sporo mozna wymyslec

Konto usunięte
Konto usunięte: nie przyjechali do mnie tylko do bylego wlasciciela

ale byly wlasciciel za Ciebie nie beknie takze po niedzieli spodziewaj sie wizyty

xXx92dawidek92xXx
xXx92dawidek92xXx: co by policja mogła by mi zrobić

spytaj ojca czy bedzie placil za Ciebie:P
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  21 listopada 2009

mnie dzisiaj zlapali
dostalem 500 kuva.

MiSZgtv
MiSZgtv
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

moim zdaniem nic ci już nie zrobią. Chyba, że zarejestrowali twoje wyczyny i udowodnią, że to ty jechałeś. Będą mieli Cie tylko na oku i pokręcą się jakiś czas po twojej miejscowości i okolicach. Musisz uważać. Miałem podobną sytuacje tyle że autem i nic mi nie zrobili.
cbr600rr
cbr600rr
  22 listopada 2009

Za nie zatrzymanie sie do kontroli na wstepie zabieraja prawo jazdy za taki czyn jeżeli go nie masz licz na mandat 500zł lub 300zł i zabranie prawka(jeżeli posiadasz inna kategorie)
Możliwym jest także abyś trafił na sad grodzki za swój czyn.

Byłemu właścicielowi nic nie zrobia, jeżeli tylko ma spisana umowe z Toba, po okazaniu jej , odpuszcza i odwiedza Ciebie.

cbr600rr
cbr600rr
  22 listopada 2009

p.s. np za to zdjecie z marichuana jakby znaleźli ten profil tez "bekniesz"

dxMatthiasXb
dxMatthiasXb
  22 listopada 2009

heh bylem wczoraj na komisariacie. Powiedzialem im ze to ja uciekalem tym scigiem.Mam przyjsc w piatek jeszcze.Cos tam straszyli sadem hehe
A co do zielska to zdjecie robione oczywiscie w holandii

Lubiegdysiezieleni
Posty: 48 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Lubiegdysiezieleni
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spytaj ojca czy bedzie placil za Ciebie:P


padłem xD !

xXx92dawidek92xXx
xXx92dawidek92xXx: witam mam pytanie, ja mam 16 lat co by policja mogła by mi zrobić jakby mnie zatrzymali na 600-tce ??


Tobie nawet nie wolno jeździć rowerem jak nie masz karty rowerowej...

a co dopiero 600tką..

po drugie.. jak Cie mogą zatrzymać na 600tce!?
WujekBeton
WujekBeton
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecie robione oczywiscie w holandii

no przeciez oczywiste

Lubiegdysiezieleni
Lubiegdysiezieleni: padłem xD !

to powstan

Lubiegdysiezieleni
Lubiegdysiezieleni: jak Cie mogą zatrzymać na 600tce

jak sie wyje....padniesz z drogi na zakrecie :D:D:D
marokanin2008
marokanin2008
  22 listopada 2009

Powinno sie od razu zastrzelić takiego delikwenta za niezatrzymanie sie do kontroli czyli wiedza ze masz cos na sumieniu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.