oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  12 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam, mam taki problem, majac anglika z prawej strony kierownice na angielskich blachach mozna wykupi OC w polskiej firmie ubezpieczeniowej?? Na angielskim "OC" moze jezdzic tylko osoba na ktora jest wykupiona "polisa" a chcialbym aby wiecej osob moglo nim jezdzic. Jest taka mozliwosc?? Pozdrawiam

AkaDwa
AkaDwa
  12 listopada 2009

Ja słyszałem ostatnio o tym że jak się mieszka w UK i ma tam 'zło stronne auto' to musisz być zameldowany pół roku tam i pół roku mieć auto i w Polsce rejestrują bez problemu. To tak poza tematem..

Co do Twojego wątku to ja tego nie ocenię, dobrze by było skontaktować się z ubezpieczycielem pierwszym lepszym, a jak będzie okej to szukać tego który Cię interesuje.

OscarS
OscarS
  18 listopada 2009

siemasz mialem duzo anglikow i tak mozesz ubezpieczyc w pl niby max na 1 na jedna osobe a potem kolejny miesiac np na babcie ;p i jezdza sobie wszyscy :) niektore ubezpieczalnie (PZU) ubezpieczaja nawet na 3 miechy na jedna osobe ;) wiec jest spoko :)
a co do rejestracji takiego autka w PL to nie da rady jeszcze.. wiem ze jest zlozony pozew przeciw Polsce do Trybunalu i prawdopodonie PL bedzie musiala zmienic prawko, zeby mozna bylo takie autka rejestrowac.
Pozdro!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.