Tomcio93
Tomcio93
  8 listopada 2009 (pierwszy post)
Witam

Mam problem. Bo dziś zakupiłem skutera hondę Nie wiem jaką. Wygląda na
Konto usunięte
Konto usunięte: BALI
Po nie warz papierów jeszcze nie ma Kumpel zgubił w domu ale może znajdzie i nie wiem czy to dokładnie ten model. Skuter nie odpala, kolega powiedział że to wina pierścieni że są już dojeb%&e dodam jeszcze że pojemnośc tego skutera wynosi prawdo podobnie 90ccm lub 80ccm Tak zwany po tuningu!;D. I nie wiem jak powiedzieć w sklepie żeby mi dali pierścienie do tego modelu?. I ile by takie pierścienie kosztowały?
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  8 listopada 2009

Jak jest po tkzw tuningu to pewnie wyje bane sa lozyska na wale, cylek i cala reszta. Same pierscienie pewnie gowno dadza, proponuje calkowity remont i powrot do oryginalu jak chcesz tym dlugo polatac.

KORARM
KORARM
  8 listopada 2009

daj jakieś foty tego skutera, może ktoś będzie wiedział. Mam nadzieje, ze nic z cylindrem nie było kombinowane bo jeśli tak to już silnik do wymiany pewnie.

DEIVIS
DEIVIS
  8 listopada 2009

tak jak kolega wyzej jesli tam standardowo byla 50ccm a jest 80/90ccm to masz do wymiany wal i wszystkie lozyska na nim a jak chcesz pierscienie to sciag cylek i tłok zmiez albo sprawdz wymiar tłoka i szukaj pierscieni na mieloch sklep albo na larsonie przedewszystkim do kupna pierscieni musisz miec rozmiar tłoka

Tomcio93
Tomcio93
  9 listopada 2009

to jest honda lead

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.