MlodyWilkVip
MlodyWilkVip
  5 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam wszystkich nocną porą
Mam do was małe pytanie :

1. Kupiłem auto za granicą :ssh:
2. Wszystko już praktycznie pozałatwiałem sobie
3. Tylko mam teraz pewien dylemat i nie wiem co wybrać ponieważ trzeba ubezpieczyć auto tylko teraz pytanie się nasuwa gdzie ? w jakiej ubezpieczalni jest w miarę tanio no i oczywiście będę zadowolony ?
4. Może wy macie jakiś pomysły gdzie mógł bym się wybrać i był bym miło obsłużony ?

MlodyWilkVip
MlodyWilkVip
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To lipa trochę, a nie możesz na kogoś zarejestrować ? Ja na przykład mam na ojca a jestem współwłaścicielem i mi zniżki rosną.

chciałem na mamę ale ona nie chcę bo jej szkoda zniżek jak bym np: auto rozwalił

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet jak ich nie masz to możesz płacić dużo mniej w jakiejś tańszej niż np. w PZU

liberty direct :ssh: nad tym myślałem
PeJakPaula
PeJakPaula
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem na mamę ale ona nie chcę bo jej szkoda zniżek jak bym np: auto rozwalił

To tylko 10% leci :)

Konto usunięte
Konto usunięte: liberty direct nad tym myślałem

Pamiętam, że jak szukałam to dzwoniłam tam i po wyliczeniu mi drogo wyszło.
Oni jeszcze jakieś inne rzeczy biorą pod uwagę, już nie pamiętam dokładnie jakie
ale masa haczyków tam była,a te symulacje co sobie mozesz w necie zrobić i
wyliczyć składkę nie miały w ogóle potwierdzenia z rzeczywistością.
MlodyWilkVip
MlodyWilkVip
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko 10% leci :)

ale to chyba zależy od uszkodzenia samochodu ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, że jak szukałam to dzwoniłam tam i po wyliczeniu mi drogo wyszło. Oni jeszcze jakieś inne rzeczy biorą pod uwagę, już nie pamiętam dokładnie jakie ale masa haczyków tam była,a te symulacje co sobie mozesz w necie zrobić i wyliczyć składkę nie miały w ogóle potwierdzenia z rzeczywistością.

chyba będę zmuszony poświęcić 1 dzień i pochodzić po mieście i poszukać czegoś ciekawego i interesującego
SwE3tDr3amS
SwE3tDr3amS
  5 listopada 2009

najtaniej to zalezy
jaki rocznik, poj silnika, od ilu lat masz prawko, czy masz ukonczone 25 lat czy masz jakies znizki czy wzwyzki :)
ale najtaniej w HDI
troszke drozej ale polecam AXe

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba zależy od uszkodzenia samochodu ?

nie za kazda szkode zawsze 10%
PeJakPaula
PeJakPaula
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba zależy od uszkodzenia samochodu ?

Nie, to nie jest zależne od uszkodzenia samochodu.
To ile procent zniżki Ci zabiorą zależy od tego kiedy miałeś
ostatnią kolizję, czy w ogóle miałeś itp.
Ale są to chyba minimalne różnice, mi zabrali 10%
Tomek216
Posty: 20 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Tomek216
  5 listopada 2009

sprawdź w pzm-ocie też jedna z tańszych firm

lutek
lutek
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy mam Ci pisać czy na prawdę jesteś tumanem

Sam jesteś tumanem na własne życzenie - nie wiesz jaki samochód, jaki rocznik, jakie województwo i czy autor ma zniżki i jakie ale wiesz że zmieści się w 300zł na rok - nie ośmieszaj się
AkaDwa
AkaDwa
  6 listopada 2009
lutek
lutek: Sam jesteś tumanem na własne życzenie - nie wiesz jaki samochód, jaki rocznik, jakie województwo i czy autor ma zniżki i jakie ale wiesz że zmieści się w 300zł na rok - nie ośmieszaj się

Gdybyś dostrzegł to do było uogólnienie twierdzące iż nie będzie miał tego co oferują te najgorsze firmy na rynku, bo ich reklamy są po to tylko by przyciągnąć klientów, a nie oferują tak naprawdę prawie żadnej pomocy, gdy się coś stanie.

Co do 300zł - przypuściłem że by brał na kogoś.
Co do 300zł - wróć do szkoły i zacznij uczyć się czytać ze zrozumieniem, bo wyciągasz jakiś jeden wycinek zdania..
lutek
lutek
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie oferują tak naprawdę prawie żadnej pomocy, gdy się coś stanie.

A co chciałeś dostać w ramach oc? kawe?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do 300zł - przypuściłem że by brał na kogoś.

Nawet jak weźmie na kogoś to i tak ciężko zmieścic sie teraz w takiej kwocie

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do 300zł - wróć do szkoły i zacznij uczyć się czytać ze zrozumieniem, bo wyciągasz jakiś jeden wycinek zdania..

To jest twoja wypowiedz w całości odnoście 300 zł więc albo sam nie wiesz co piszesz albo jesteś kretynem(bez urazy ofkors) bo nie wiem gdzie tu brak czytania ze zrozumieniem i wybieranie wycinka twojej wypowiedzi
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcesz jak najtaniej to zrobić to idź do najgorszego ubezpieczyciela na rynku powinieneś gdzieś za 300zł to załatwić na rok,
qlimaxx1986
qlimaxx1986
  6 listopada 2009

w pzu jeżeli nie masz ukończone 25 lat i zniżek to płacisz 50 procent wzwyżki ;/ więc pzu raczej odpada

ziomekthx
ziomekthx
  7 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja myślałem nad liberty direct


hehe koledzy z forum tez ubezpieczyli swoje BMW w tej ubezpieczalni i wiesz co? jak bedziesz chciał jakies pieniadze to tylko sądownie wiec nie polecam. Najlepiej tp PZU drogo ale pewnie a cyba o to chodzi zeby dostac kase w razie "W"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.