mcF1L
mcF1L
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

Witajcie,

W związku ze znakami ze strony czytelników portal Sport24.pl powiększa swoją działalność o nowy dział traktujący o motoryzacji. Od wielu miesięcy dział o sportach motorowych na Sport24.pl rozwija się i jest obecnie jednym z najlepszych serwisów, na których można znaleźć informacje o rajdach, wyścigach samochodowych oraz wielu innych dyscyplinach, o których nie piszą inne portale. Jako że portal dość szybko się rozrasta postanowiliśmy włączyć do działu o sportach motorowych podział motoryzacja, w którym będziemy pisać o nowinkach w świecie motoryzacji, testach i poradach.

Jeśli jesteś pasjonatem sportów motorowych lub motoryzacji i chciałbyś powiększyć swoje umiejętności to zapraszamy do współpracy z nami. Oprócz zdobycia doświadczenia przy redagowaniu artykułów przy boku profesjonalistów otrzymasz także legitymację prasową oraz akredytacje na różne eventy sportowe oraz motoryzacyjne. Wejście na wiele imprez jest wolne tylko i wyłącznie dla mediów, więc nie czekaj i dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Portal Sport24.pl to pierwszy i zarazem największy polski portal społecznościowy o tematyce sportowej prowadzony przez pasjonatów sportu.

Sport24.pl posiada Radę Patronacką w skład której wchodzą największe sławy polskiego sportu, są nimi:
Mariusz Czerkawski, Wojtek Brzozowski, Wojciech Fibak.

NASZE CELE:

Chcemy być w krótkim czasie największym w Polsce Portalem o tematyce sportowej

Chcemy by nasze teksty były istotnym elementem opiniotwórczym

Chcemy być prekursorami najnowszych rozwiązań technologicznych. Rozwiniemy multimedia
oraz funkcje komunikacyjne.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Sport24.pl to przede wszystkim szansa na zaistnienie w świecie dziennikarstwa sportowego. Z nami możesz realizować swoją dziennikarską pasję! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i pomożemy Wam, aby ujrzały światło dzienne!

Sport24.pl tworzą pod okiem znanych zawodowych dziennikarzy pasjonaci. Wielu z nich zostało zauważonych i rozpoczęło równolegle pracę z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.

Sport24.pl to nie tylko wirtualna redakcja - organizujemy również zjazdy redakcyjne, na których poznajemy się na żywo! Dotychczas spotkaliśmy się m.in. z Mariuszem Czerkawskim w Tychach, w Lublinie, i w Warszawie.

a ponadto:
Nasi redaktorzy otrzymują legitymacje prasowe i akredytacje na imprezy sportowe.

Najlepsi z Was mogą współtworzyć magazyn Machina SPORT & Style. Sport24.pl współredaguje to bardzo ciekawe pismo, które dostępne jest w nakładzie 100 000egz. na terenie całego kraju. Na stronach naszego portalu znajduje się m.in. strona magazynu: www.Machina.Sport24.pl

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i prowadzeniu Sport24.pl już teraz DOŁĄCZ DO NAS jako redaktor społecznościowy. Możesz też zgłosić się na praktykę/ staż studencki. Możesz współpracować z nami zarówno wirtualnie jak i stacjonarnie (Warszawa, Kraków i Lublin).

Więcej informacji na stronie http://www.f1.sport24.pl/foot/index/dolacz/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.