mozi86
mozi86
  12 października 2009 (pierwszy post)

Witam! Niedlugo planuje zakup motocykla (Kawa Z 750) Przegladam rozne ogloszenia i widac,ze na niektorych motocyklach z tego modelu na zadupku jest naklejka "Z 750" a na innych motocyklach w ogóle jej nie ma.Jak to odbierac? Egzemplarze bez naklejki omijac szerokim lukiem? Bo odrazu nasuwa mi sie mysl,ze motor byl po slizgu.A moze po prostu nie wszystkie mialy naklejki na zadupkach? Oczywiscie jesli nie ma naklejki odrazu nie musialbyc to jakis slizg,mogla to byc jakas inna "lzejsza" przyczyna.Co o tym sadzicie?

ziomekthx
ziomekthx
  13 października 2009

A czy jak auto by nie miało z tyło napisu GOLF, POLO, lub jakies oznaczenia silnika TDI , D, 325i , 316i 535d to bys takiego nie kupił bo bys myslał ze ktos mu do dupy wjechał ?

mozi86
mozi86
  13 października 2009

Nie wiem jak jest w samochodach i mnie to nie interesuje,zreszta napisalem dokladnie,ze chodzi mi o motocykl,a Ty mi z autem wyjezdzasz...

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak jest w samochodach i mnie to nie interesuje,zreszta napisalem dokladnie,ze chodzi mi o motocykl,a Ty mi z autem wyjezdzasz...

ale przykladu lepszego nie mogl podac,chociaz wlasnie po tych napisach idzie duzo zobaczyc bo albo lakiernik nie zalozy albo krzywo czy zle przyklei:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sadzicie?

kup tego co ma naklejke i po problemie...
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  13 października 2009

A to ze motor jest po ślizgu to nie powód zeby go przekreślić.
Jak ktoś go dobrze pomalował i rama jest prosta to nie warto go skreślać.

Raczej lepiej zwrócic uwage na silnik i jego stan...

mozi86
mozi86
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A to ze motor jest po ślizgu to nie powód zeby go przekreślić.

w sumie masz racje,ale odkladalem siano przez dlugi czas wiec chcialbym kupic jak najlepszy:) no nic dzieki za info,pzdr.
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie masz racje,ale odkladalem siano przez dlugi czas wiec chcialbym kupic jak najlepszy:) no nic dzieki za info,pzdr.

wiem z doswiadczenia ze kto najdluzej szuka ten najwieksze gowno kupuje wiec olej glupi znaczek i j/w kolega napisal skup sie na reszscie...pzdr
KORARM
KORARM
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widac,ze na niektorych motocyklach z tego modelu na zadupku jest naklejka "Z 750" a na innych motocyklach w ogóle jej nie ma.Jak to odbierac?

Słyszałem, ze czasem jak nie ma naklejki tzn. ze był malowany
może jest pod lakierem albo po prostu się zerwała
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.