Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  21 września 2009 (pierwszy post)

dalo by sie honde cbr 125ccm zarejestrowac na 50ccm ??

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  21 września 2009

Mam NSR u siebie na opchnięcie ;] Powiem tylko tyle ze do RS jej dużo brakuje. . .

adamek92
adamek92
  22 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: da się ;)

tylko teoretycznie

Konto usunięte
Konto usunięte: piszą tutaj Ci którzy nie mają takich możliwości

czyli mozna wnioskowac ze ktos kto ci podbija lub podbijał to skończony idiota ... moim zdaniej idiotyzmem jest podbice papierka za stówe albo litra wódki ... jeśli weźmą sie za takiego "podbijacza" to ma p.r. z . e . j . b.a. n.e. niechaciął bym być w jego skórze .

Konto usunięte
Konto usunięte: żal ściska zwieracze

jeśli masz taki problem to nieobos sie z tym tak ochoczo pacanku ;)
misiek126WRC
misiek126WRC
  23 września 2009

Zamiast tak kozaczyć jedź na jakiś zlot i porób sobie fotki przy czyjejś furze :] Gwoli ścisłości nikt mi nie musi podbijać, bo posiadam kategorię A i B a moje motocykle nigdy nie miały żadnych problemów na przeglądach. W dodatku widzę, że nie rozpoznajesz prostych modeli bo sam byś wnioskował z moich zdjęć że nie jeżdżę na komakach. Jak na przyszłość będziesz rzucał takimi hasłami to może zastanów się kim Ty sam jesteś. Dbaj o gulfa to może Ci ten przegląd przejdzie. pozdro leszczu.

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  23 września 2009
adamek92
adamek92: czyli mozna wnioskowac ze ktos kto ci podbija lub podbijał to skończony idiota ... moim zdaniej idiotyzmem jest podbice papierka za stówe albo litra wódki ... jeśli weźmą sie za takiego "podbijacza" to ma p.r. z . e . j . b.a. n.e. niechaciął bym być w jego skórze .

w ogole czytasz to co piszesz ? hmm on nie rejestruje 600 na 50 tylko 125 a to nie ma niewiadomo jakich osiągów zresztą ktoś kto ma tak zarejestrowane moto to wie jak sie z tym obchodzić by nie wpaść :) a na kontrolę takiej pierdziawki nie bedzie miał policiant czasu chyba ze bedziecie pyskowac itp to tako ze zdenerwowania czy cos :)

adamek92
adamek92: misiek126WRC: da się ;) tylko teoretycznie

wcale ze nie teoretycznie :) jak znasz kolegów którzy mogą Tobie kupić piwo tak inni mają większę znajomosci i mozliwosci :)

ps. gdybym niemiał kogos tam gdzie mam nie podejmował bym się nigdy rejestracji 80/50 125/50 i takie tam

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam NSR u siebie na opchnięcie ;] Powiem tylko tyle ze do RS jej dużo brakuje. . .

albo masz doje.ba.na ta nsr'ke albo tamten ma dobrą RS'ke

teraz słowo od Siebie co ja bym polecił ze 125 to jak masz kasę na moto i częsci to Mito a jeśli chcesz pojezdzić to starą TZR'ke broń boże nową bądz właśnie nsr a jesli cbr to o poj 600 jak najbardziej :) nizej nie bo to nie ma mocy co do rs 2 znajomych ma i więcej pcha niż jezdzi :)
XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  23 września 2009

Nsr jest w stanie idealnym(mowa o silniku!) a ci twoi znajomi to nie wiem co mają za RS'ki. Tak jest jak sie dopadną niewyzyte hieny do wrażliwego 2T! Nie dziw sie jak jej wstawiają na zimnym silniku bądź przykręcają dawkę oleju po to zeby zaoszczędzić! Tam smarowanie musi byc bardzo duze. Popatrz sobie po różnych forach. Wszędzie znajdziesz, ze RS lepsza. NSR fabrycznie 145km/h a RS 155/160. Ani na v max ani na przyśpieche NSR nie ma polotu. Ma też o kilka KM słabszy silnik, nadal trwasz przy tym że NSR lepsze? Zresztą Włosi mają najlepsze motocykle ;) Tyle ze najdroższe. . .

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  24 września 2009

co ty pier,do,lisz koleszko . . . porownujesz honde do aprilli n/c hmm jesli chodzi o awaryjność to aprilla wysiada :) prędkość i przyspieszenia mają pdoobne roczniki rozne :) i nie interesuje mnie to co psizą na forach niby psoaidacze tych motorowerow :) ja piszę o z zycia wziętych historiach nie o wymyslonych hmm historiach :) hmm btw tak chwalisz RS'ke ? jezdziłęś ? robiłeś ? zapytaj się posiadacza ile wlozyl ogolnie motorki o takiej poj się psują zbyt szybko ponieważ wlasciciele chca więcej mocy niz motorki mają i katują je biągle a to nie ma silnika przystosowanego do tego co np rasowa scigawka :) wiem bo i moje ,,Cos" się spiedzieloło :)

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  24 września 2009

Jak bys był bardziej rozgarnięty to po zdj na moim profilu juz dawno zjarzył bys ze miałem Rs i to nie jedną! W ŻADNĄ z nich nie wkładałem na naprawy. A grzałem nimi ile sie dało, ponadto skoro mówisz o wyciąganiu jak największej mocy to od razu ci mówie ze moja rs seryjna nie była. Miała w huy tuningu mechanicznego, dało jej moc 45 KM i co? silnik sie nie posypał, bo co? Bo sie dba o takie coś a nie dopada jak hiena padliny! I nie pier.d.o.l mi tu głupot na temat RS bo widac ze gó.w.no wiesz!

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  24 września 2009

g.o.w.n.a nie tykam więc nie interesuje się tym znajomi mają/mieli i o tym rozmawiamy a ty nie porownuj g.o.w.n.a z hondą :) heh 45km hah pokaż skan dowodu :) rejestracyjnego bądz wykresu z hamowni bo dodawanie koni w pamięci mnie nie interesuje :) a profilu Twojego nie będę przeglądał bo do ge,ja mi daleko :)

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  24 września 2009

Mówisz ze Honda to Honda? Jak jesteś taki cwany to udowodnij mi ze w nsr siedzi japoński motor! Tam właśnie siedzi gów.no. 45 KM nie mozliwe? Troche logiki, jak sie znasz tak gadasz. Seryjnie RS ma 38 KM, zamontowany CAŁY UKŁAD WYDECHOWY GIANELLI + gaźnik 36mm + tłok teflonowany, kuty Vertexa + dodatkowy moduł przestawiający fazy zapłonu? I co? nierealne? Mówisz ze 7KM nie wycisnąłem na tym tuningu? Zresztą S.R.A.M na twoją opinie, nie znasz sie i tyle.

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  24 września 2009

no a ja s.r.a.m ci na bak :)

heh dodawaczu koni swojego dodaj :) hah kretynie :) pokaz wyres z hamowni bądz dowod rejestracyjny :) ja mam w cbr 500koni bo mam wydech sportowy i przyciemnioną szybkę :) + naklejka RR :)

ps, by kontynułowac więc tak jesli porownujesz tuningowaną kope typu rs do seri nsr to pozdro :) porownaj tuningowcu swe padlo to serji mito :) GL FL powodzenia w tuningowaniu haha !!

Lubiegdysiezieleni
Posty: 48 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Lubiegdysiezieleni
  25 września 2009

Oczywiście, że się da ;]

ale jak nie masz znajomego na stacji, to nie polecam ;]]

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  25 września 2009

Bara.nie ye.bany za słownik ortograficzny sie złap "kontynułować"
Ja z kolei s.r.a.m ci na klate i mam cie głęboko w h.u.ju

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kolejny PseudoMotocyklista

Rejestracja motocykla na motorower psuję reputację całej grupie Motocyklistów a nie wam gówniarzom!

PRECZ Z PRZEKRĘTAMI DIAGNOSTYCZNYMI!!
PRECZ Z MOTOCYKLAMI JAKO MOTOROWERY!!

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  28 września 2009
DiKman
DiKman: Kolejny PseudoMotocyklista Rejestracja motocykla na motorower psuję reputację całej grupie Motocyklistów a nie wam gówniarzom!

ps stac mnie na 250ccm nowe i sram na przepisy wcale nie musze miec prawka i uJjj.!;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.