E325Mpower
E325Mpower
  19 września 2009 (pierwszy post)

Witam, ostatnio bardzo mi się spodobał samochód BMW e34 tylko jest jedno ale. Ile on pali? Najlepiej gazu. Zainteresował mnie silnik 2,5 lub 2,0

TexasRanger
TexasRanger
  19 września 2009

Co ca :cenzura: LEŃ!! :martuska:

http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria_5/e34.html:

E325Mpower
E325Mpower
  19 września 2009

Wolę zapytać użytkowników niż patrzeć na raporty bo najczęściej kłamią i rzadko są o gazie

WujekBeton
WujekBeton
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BMW e34


Konto usunięte
Konto usunięte: le on pali? Najlepiej gazu


Konto usunięte
Konto usunięte: silnik 2,5

jak chcesz oszczedzac, to kup Tico w gazie !!!!!
PowracamxD
PowracamxD
  19 września 2009

swego czasu znajmy jeździł takim samochodem wyposazonym w inst gazowa 2 generacji czyli mieszalnikowa z komputerem spalanie srednie oscylowało wogół 13L gazu przy zwykłej jeździe w cyklu mieszanym. silnik 2.0

E325Mpower
E325Mpower
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: swego czasu znajmy jeździł takim samochodem wyposazonym w inst gazowa 2 generacji czyli mieszalnikowa z komputerem spalanie srednie oscylowało wogół 13L gazu przy zwykłej jeździe w cyklu mieszanym. silnik 2.0

Dzięki bardzo za odpowiedź ;) no to 13 l może być ;)
WujekBeton
WujekBeton
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to 13 l może być ;)

jak depniesz to pewnie i 17 wciąnie :P
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz oszczedzac, to kup Tico w gazie !!!!!


Konto usunięte
Konto usunięte: E325Mpower: to 13 l może być ;) jak depniesz to pewnie i 17 wciąnie :P


a Ty czym jeździsz panie bogaty? ;]
WujekBeton
WujekBeton
  19 września 2009

mercedes w124 300ce BEZ GAZU!!!!! beemke mialem e36 w gazie i co ja sie tam z nią namęczylem to szkoda gadac

E325Mpower
E325Mpower
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak depniesz to pewnie i 17 wciąnie :P

To się domyślam że mi spali wtedy 17 ale u nas nie ma gdzie tak szaleć żeby ciągle mieć gaz do dechy ;)
Marioo550660
Marioo550660
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BMW e34


bardzo pieknie :D polecam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2,5


jak najbardziej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej gazu.


gaz do zapalniczek nie do bmw :D ale jak juz to radze kupic z silnikiem montowanym od 91r bo w tych starszych słyszałem ze przepływomierze siadaja strasznie szybko;D
TexasRanger
TexasRanger
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki bardzo za odpowiedź ;) no to 13 l może być ;)


To teraz idź i szukaj takiej, która będzie tyle palić - starsze auta mają to do siebie, że ich spalanie jest odmienne (wśród tych samych modeli).

Wszystko zależy od stanu silnika i przede wszystkim stanu instalacji gazowej. Wymienia ktoś filtry, albo kupuje zestawy naprawcze (gumy itp., które z wiekiem truchleją)?
ziomekthx
ziomekthx
  19 września 2009

Zwróc uwage ze te samochody juz troche latek maja nie wspomne o przebiegu. Nie mysl sobie ze bedziesz tam tankował tylko gaz i jezdził

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo w tych starszych słyszałem ze przepływomierze siadaja strasznie szybko;D

a co dziwnego ze w 20'to letnim trupie cos siada? :nielapie:
MusicMaker
MusicMaker
  20 września 2009

O ile e36 to jeszcze BMW bo późniejsze to już są bmw o tyle na pewno rzeczywista moc sie różni od katalogowej może nawet znacznie, na pewno oprócz tankowania czekają Cię wizyty u doktora ;) Nie wierz też w niskie przebiegi, ja osobiście nie uwierze że e36 może mieć mniej niż 300.000. 4-rzędowce mogą być już bardzo zajechane a wtedy studnia bez dna ;/ Dodatkowo chyba nawet dobrych części na szrocie nie dostaniesz tylko wszystko zajechane ;/
Polecałbym w tych rocznikach jakąś "wiertarkę" bo te jednak dłużej wytrzymują :)

Tak nawiasem np. Allegro:
"Auto poza przednimi lampami w całości jest oryginalny. Przebieg samochodu to 140 tyś, przy benzynowym silniku 3,2 litra ma 321 KM" rocznik 96
Ja mimo że dużo nie jeżdżę rocznie robię około 50.000km to jak auto które ma prawie 14scie lat może mieć 140.000km ? Co gościu nim 2km dziennie robił ? śmiechu warte :D Ludzie nie dajcie się nabierać na takie przebiegi :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.