karol1989111
karol1989111
  16 września 2009 (pierwszy post)

Siemano... Honda civic 1993.Od jakiegos czasu miałem problem z zapalniem w tym samochdzie gdy sie zagrzał byłem u kilku mechaników nikt niweidział co jest wiec pogrzebałem po goglach,znalazlem i naprawiełm. Tydzien poznij pojawił sie kolejny. Gdy gasze samochód wyciągam kluczyki a on jest nadal na chodzi.Nie gasnie. Nieodcina prądu. Radio sie wyłącza ale zegarek i cos tam jeszcze dalej swieci po wyciągnieciu kluczyków. Niemiał ktos podobnego problemu?? Czy to którys przekaznik, czy stacyjka?

DEIVIS
DEIVIS
  16 września 2009

odepnij kable od stacyjk jak bedzia auto pracowalo i sie dowiesz czy stacyjka czy przekaznik

KORARM
KORARM
  17 września 2009

jeśli nie stacyjka jak wyżej kolega pisze to przyczyną problemu może być wiele rzeczy....
Sprawdz stacyjke potem powiem co dalej
W skrócie przyczyną może być każde urządzenie elektryczne posiadające stałe zasilanie + po zapłonie lub instalacja elektryczna...
Przyczyną takich problemów były kiedyś w innym aucie czujnik deszczu
w jeszcze innym przewód przekaźnika świec żarowych zetkną sie z przewodem przekaźnika od wentylatorów.
Kombinacji jest tysiące

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to którys przekaznik, czy stacyjka?

stacyjka jak najbardziej możliwe a w uszkodzenie przekaźnika wątpie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.