ThiefDreaming
ThiefDreaming
  10 września 2009 (pierwszy post)

Witam, mam 2pytanka dla orientujących się w tym temacie... W którym OSK w Poznaniu są najniższe ceny za kursy prawa jazdy i apropo nowych przepisów odnośnie mojego tematu, doszły mnie słuchy że są zamiary wprowadzenia kategorii A od 21 lat, zostały już wprowadzone czy dopiero będą? Jeżeli ktoś się orientuję to prosiłbym odpowiedź,
Z góry dzięki.

Przystojniaczek92
Przystojniaczek92
  12 września 2009

nie wprowadzam kategori A od 21 lat pierw to musi przejść w sejmie ale im się do tego nie śpieszy brawko jeszcze jest od 18 lat

Maniek
Maniek
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W którym OSK w Poznaniu są najniższe ceny za kursy prawa jazdy

Hm na twoim miejscu nie sugerowałbym się ceną .
Lepiej popytać w którym OSK jest najlepsza zdawalność - wiąże się to z dobrym przygotowaniem do egzaminu.
Ja poszedłem tanim kosztem i tak mnie przygotowali , że już 3 razy nie zdałem .
28 Wrzesnia mam kolejny egzamin lecz musiałem do tego dokupić kolejne 5 godzin (250 zł) jazdy no i wyszło mnie to wszystko znacznie drożej ;]
Ogólnie to robiłem dwie kategorie na raz A i B no i na motor miałem zniżke z 1000 zł na 600 ;)
Ale co z tego jak przygotowanie było lipne i ten co mnie uczył miał w dupie czy
ja to zdam czy nie zdam.
Wyjeździłem godziny on tylko pokazał mi trase nie mówił jak mam ją poprawnie przejechać.
Zarobił na mnie pieniądze a ja tylko trace nerwy ;-)
B zdałem bez problemy ale z tym A to normalnie szok .
Zdawalność była tragiczna - Jelenia Góra :
1 egzamin - z 12 osób zdała 1
2 egzamin - z 7 osób nie zdał nikt
3 egzamin - z 8 osób zdały dwie .
No i wszystkie egzaminy oblałem na mieście oczywiście z czego za pierwszym razem już wracałem do ośrodka i gość mi powiedział że miałem na ograniczeniu do 50km/h ja jechałem 55km/h .
Tyle , że jak oni moga to dokładnie sprawdzić , jeżeli ja ruszam a on zostanie troche w tyle i momentalnie do mnie przyśpiesza ;P
Dużo można sie tu żalić ale jestem pewny iż ten 4 egzamin będzie moim ostatnim egzaminem ;)
Pozdro .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.