Priceless88
Priceless88
  4 września 2009 (pierwszy post)

Witam, piszę tutaj pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :ziober2:

Jutro zdaję pierwszy raz prawo jazdy B .
Niby umiem jeździć, łuk też nieźle mi wychodzi, światła i płyny eksploatacyjne też umiem. Gorzej z parkowaniem, no ale mam nadzieję , ze jakoś to będzie :mrgreen:

Chciałabym się zapytać o jakieś wskazówki może ?
Doradźcie mi coś może ?
No i trzymcie może kciuki co :ziober2: .

Priceless88
Priceless88
  4 września 2009

Aha ! Lepiej ubrać elagancką bluzkę czy zwykłą sportową ? :lol:

KORARM
KORARM
  4 września 2009

jakaś miniówka bluza z dekoltem xd i najważniejsze obcasy :lol2:

J4cus
J4cus
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo jedź na pomarańczowym.


I przez takie rady można nie zdać egzaminu. Sam jak zdawałem na prawko miałem taka sytuacje i gdyby nie to że dalem po hamulcach miałbym po egzaminie, mimo tego że swiatło zmieniło się gdy byłem już na lini zatrzymania.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale najgorzej z tym nie denerwowaniem się :P


Polecam uspokajające tabletki ziołowe - żadna chemia - są w każdej aptece małe opakowanie kosztuje ok 5 zł i nie ma żadnych przeciwskazań jeśli chodzi o jazdę samochodem. Weź dwie nie więcej... Moja eks na tym zdała i ja też - żadnego poczucia senności itp, po prostu czujesz się spokojna.
J4cus
J4cus
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakaś miniówka bluza z dekoltem xd i najważniejsze obcasy


taki żarcik? :wtf:
KORARM
KORARM
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: MusicMaker: albo jedź na pomarańczowym. I przez takie rady można nie zdać egzaminu.

expert sie znalazł poczytaj lepiej sobie przepisy na pomarańczowym przejechać to żadne wykroczenie po prostu normalna żecz
KORARM
KORARM
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taki żarcik?

nie żarcik nie nie, na serio haha jeszcze dobrze sie umalować i będzie spoko
:rotfl::lol::lol::rotfl::rotfl::lol:
J4cus
J4cus
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: expert sie znalazł poczytaj lepiej sobie przepisy na pomarańczowym przejechać to żadne wykroczenie po prostu normalna żecz


Jeśli już się tak odwołujesz do przepisów to Kodeks Drogowy określa światla sygnalizacji Jako Zielone, Żółte (a nie pomarańczowe) i Czerwone.

Słabo znasz kolego temat, bo to egzaminator ocenia czy odległość była wystarczająco mała by wjechać na skrzyżowanie.

Przepis o którym mówisz:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z par. 95 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 31.07.2002r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz. U. Nr 170, poz. 1393), sygnał żółty nadawany przez sygnalizator S-1 oznacza zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony.


Problem w tym, że to egzaminator ocenia czy pojazd mógł być zatrzymany bez gwałtownego hamowania tak samo jak policjant w razie zatrzymania i możesz sie odwoływac i gowno Ci to da.
KORARM
KORARM
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Zgodnie z par. 95 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 31.07.2002r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz. U. Nr 170, poz. 1393), sygnał żółty nadawany przez sygnalizator S-1 oznacza zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony.

no właśnie o to mi chodzi a jaka sytułacja się zdarzy to tego nie wiesz czy będzie wymagało to gwałtownego hamownia czy nie
oczywiście jadąc 50 km/h to nie sposób tego nie wyczuć tylko świeży kierowca inaczej może to ocenić....
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym się zapytać o jakieś wskazówki może ? Doradźcie mi coś może ?

Gdyby czasem egzaminator o coś pytał staraj sie z nim nie rozmawiać bo stracisz koncentrację.
Wszystkie manewry na mieście wykonuj czujnie, przede wszystkim uwazaj na zdradliwe światła.

I melduj jak Ci poszło:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Priceless88
Priceless88
  5 września 2009

nie zdałam :and:

hmmyhy
hmmyhy
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdałam


zawsze jest nastepne podejscie :pavarotti:
Willoughby
Willoughby
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym się zapytać o jakieś wskazówki może ?

kazdy rekrutant jest inny ;d
Cybinho
Cybinho
  5 września 2009

Życzę Ci, żebyś za drugim razem zdała... ale jeśli nie zdasz nawet i za 4-tym razem to nie dotykaj się do pojazdów mechanicznych.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzę Ci, żebyś za drugim razem zdała... ale jeśli nie zdasz nawet i za 4-tym razem to nie dotykaj się do pojazdów mechanicznych.

Hoho, znalazł się kierowca :lol:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
machu221
machu221
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdałam


wiedziałem :D a na czym oblał i pamiętaj nie martw się ja zdałem za 5 :D większość z mojej winy bo zbyt luźno się zachowywałem i to ich denerwowało :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.