Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  26 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Od wczoraj mam problem z wyciekającym paliwem, samochód to Passat B5 FL 1,9 TDI , pod maską, po zdjęciu plastikowej pokrywy silnika zastałem to co widać na poniższych zdjęciach

http://zapodaj.net/30e78944f4c5.jpg.html

http://zapodaj.net/11d43e8156a7.jpg.html

czy można to naprawić w domowych warunkach, czy konieczna jest wizyta u mechanika?

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  26 sierpnia 2009

Pierwsze zdjęcie się nie wyświetla.
Ale czy dobrze widzę, że w jakiś tajemniczy sposób ukruszyłeś aluminiowy wężyk?:D

Sam to możesz taśmą to owinąć, co jest chyba złym pomysłem;>

Skąd to wychodzi? Bo można się bawić w spawanie (u kogoś), albo wymienić cały element.

Btw. te Passaty to serio takie nie do zajeżdżenia są?
Znajomy kupił w 2004 roku nówkę 1.9TDI 130 KM, zrobił prawie 300tys. i oto lista rzeczy które (jak twierdzi) wymieniał:
-olej
Koniec.
Prawda to?

KORARM
KORARM
  26 sierpnia 2009
Pose
Pose: Pierwsze zdjęcie się nie wyświetla.

mi się wyświetla musisz poczekać pół minuty
Casey1984
Casey1984
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy można to naprawić w domowych warunkach, czy konieczna jest wizyta u mechanika?

Jak Ty to zrobiłeś?:woot:
Jedyne co możesz zrobić to spróbować zalać to cyną.
Privacy
Privacy
  27 sierpnia 2009
Na upartego naprawić można, ale trzeba trochę przewodów porozkręcać.
moshic
moshic
  27 sierpnia 2009

zakleic klejem o konsystencji zelu .. tylko dokladnie zeby sie nie zapowietrzal uklad (chociaz 30pln za nowy filtr paliwa to nie jest mega wydatek) ...

Pose
Pose: Btw. te Passaty to serio takie nie do zajeżdżenia są? Znajomy kupił w 2004 roku nówkę 1.9TDI 130 KM, zrobił prawie 300tys. i oto lista rzeczy które (jak twierdzi) wymieniał: -olej Koniec. Prawda to?


noo raczej nie ... jeszcze do tego dochodzi rozrzad ... filtry ... klocki hamulcowe + po takim przebiegu zapewne tarcze ...

jezeli nie stosuje sie do zasad jezdzenia dieslem to zapewne jeszcze suszarka ... jezeli lal lipna rope to pompki + pompa paliwa przy glowicy ...

Pose
Pose: Skąd to wychodzi


przetarte jest na przewodzie zasilajacym z baku ...
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  27 sierpnia 2009
Pose
Pose: Prawda to?

Tak prawda :)
Mój ojciec kupił ostatnio b5 1.9 TDi 115km 98r który ma 230 tyś i wymienił tylko olej i dolał płynu do spryskiwaczy
a sąsiad co ma właśnie taką wersje o której ty pisałeś kupił 2 lata temu ze 100 tyś i sam zrobił ok. 200 i jak narazie prócz oleju i opon nic nie wymieniał :)
moshic
moshic
  27 sierpnia 2009
Krystian
Krystian: b5 1.9 TDi 115km 98r


110KM ... na pompie ...

Krystian
Krystian: kupił 2 lata temu ze 100 tyś i sam zrobił ok. 200 i jak narazie prócz oleju i opon nic nie wymieniał :)


gratuluej sasiada ... neizly mozg ...
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gratuluej sasiada ... neizly mozg ...

tak twierdzi, co poradzę :bezradny:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.