A4ClubEu
A4ClubEu
  19 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Dlaczego ktos zamknal moj temat??
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=334236

W regulaminie nie jest nigdzie napisane ze nie mozna zapraszac na fajne imprezy.... chyba ze komus jest zal ze go tam nie bedzie - prosze o wyjasnienie!

Korarm2
Korarm2
  19 sierpnia 2009

Tu jest moderator !d!ota
A ta impreza gdzie jest?

Korarm2
Korarm2
  19 sierpnia 2009

Możesz mi banować konta p!er)ole twoje ciebie i twoje dreso wozy VW
To m o s h i c ten kr@ty n tu Wszystko zamyka bez sęsu
studencik nudzi mu sie

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W regulaminie nie jest nigdzie napisane ze nie mozna zapraszac na fajne imprezy.... chyba ze komus jest zal ze go tam nie bedzie - prosze o wyjasnienie!


ale jest napisane że nie można reklamowac choc z drugiej strony na innych forach można dyskutowac o różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych muzycznych itd. może po prostu źle zrobiłas temat.
:zakochany:
lonedriver90
lonedriver90
  20 sierpnia 2009

jak chcesz reklamować to spamuj po szkrzynkach albo najlepiej zgaś komputer :zonk:

folkemon
folkemon
  20 sierpnia 2009
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=324697 jest napisane
moshic
moshic
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz mi banować konta p!er)ole twoje ciebie i twoje dreso wozy VW To m o s h i c ten kr@ty n tu Wszystko zamyka bez sęsu


dziecko ... nie jestem jedynym modem tutaj ... zreszta nie bylo mnie przez ostatnie kilka dni ... wiesz ... niektorzy maja realne zycie i wakacje ;] ...

Konto usunięte
Konto usunięte: studencik nudzi mu sie


zal dupsko sciska ?? trzeba bylo chodzic do szkoly a nie wagarowac ...
moshic
moshic
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Korarm2


i tak na przyszlosc ... nie banuje konta tylko osobe ... a po twoim loginie latwo skojarzyc pozostale konta ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.