YourExtassy
YourExtassy
  15 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam..
Zamierzam kupic wyzej wymieniony motor.. Zarejestrowac go na 50ccm.
Wczesniej natomiast pragne poznac opinnie uzytkowników tego motoru.. Słyszałem o duzej awaryjnosci , ale nie wystraszyło mnie to bardzo.. Podobno jest w stanie rozpedzic sie do 180 km \ h ?
Oczywiscie jezeli tez ktoś chce sprzedać w obojetnie jakim stanie taki motor prosze o info

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  15 sierpnia 2009

Masz do tego podwieszony temat.

A co do Cagivy - Najmocniejsza 125tka na rynku, i takze najmniej wytrzymaly silnik, bo wyzylowany na maksa. I fakt, 180 potrafi sie rozpedzic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zarejestrowac go na 50ccm


Juz lepiej jeździc bez prawka. Złapia Cie za przekroczenie predkosci i dowod zabiera.
YourExtassy
YourExtassy
  15 sierpnia 2009

Z tym się nie zgodze.. Nie zabiora dowodu z tego wzgledu iż 99%, 50-siątek nawet te ktore sa zablokowane osiagaja predkosc powyzej 50km\h.. W tym jakies 90% motorowerów które poruszaja sie po drodze są juz odblokowane..

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  15 sierpnia 2009

to niech Cie zlapia na radar 120km/h to zobaczysz.

DEIVIS
DEIVIS
  15 sierpnia 2009

zapomnij o rejestracji na 50ccm od wrzesnia wchodzi przepis o okresowym badaniu technicznym motorowerów co 2 lata i zaden diagnosta nie podbije ci przeglabu bo nikt nie chce umoczyc d u p y

Dolek
Dolek
  16 sierpnia 2009

ja mu podbije :P tylko skoncze szkole hehe

Dolek
Dolek
  16 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.. Zamierzam kupic wyzej wymieniony motor.. Zarejestrowac go na 50ccm. Wczesniej natomiast pragne poznac opinnie uzytkowników tego motoru.. Słyszałem o duzej awaryjnosci , ale nie wystraszyło mnie to bardzo.. Podobno jest w stanie rozpedzic sie do 180 km \ h ? Oczywiscie jezeli tez ktoś chce sprzedać w obojetnie jakim stanie taki motor prosze o info


lepiej kup
nsr 125 albo tzr 125 tez tyle poleca i maja wytrzymalsze silniki..
Lubiegdysiezieleni
Posty: 48 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Lubiegdysiezieleni
  19 sierpnia 2009
DEIVIS, podbjie, jak ma jakiegos znajomego na stacji...

bo jak nie ma znajomych - nie ma 125/50 :)

po drugie, przeglad BĘDZIE co 3lata ;]
Lubiegdysiezieleni
Posty: 48 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Lubiegdysiezieleni
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nsr 125 albo tzr 125 tez tyle poleca i maja wytrzymalsze silniki..


o lol... miales doczynienia z tymi moto ?
DEIVIS
DEIVIS
  19 sierpnia 2009

mi mówili goscie ze co 2 lata i to kilku a co do znajomosci ja mam takie ze nawet nie musze przyjezdzac pojazdem i mam podbite ale jak go zlapia ze zapie.... 120km/h a ma wbite 50ccm to on i ten kto mu podbil umoczy d... a nie daj boze ze bedzie uczestniczyłw wypatku nawet jako poszkodowany to stwierdza jego winw jak tylko dowiedza ze stan faktyczny nie zgadza sie z dowodem wiem bo mialem takie zdarzenie

adamek92
adamek92
  21 sierpnia 2009

jak ktos ci podbije 50 na 125 tzn ze to i d i o t a teraz nikt nie chce ryzykowac ... złapią cie na 50tce która zapi.:cenzura:.a ponad 150 to najbardziej przesrane bedzie mial ten który ci podbł ;) .. tylko i d i o t a zaryzykuje prace dla butelki w ó d ki

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz do tego podwieszony temat

jw.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.