8RyNaS8
8RyNaS8
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Niedaleko miejscowosci w której mieszkam na odc inku drogi 56 jest, yyyy no teraz to już był zbudowany (za czasów komuny) na potrzebę wojska awaryjny pas startowy.
Bajerancki wzmocniony asfalcik o szer. 12 metrów i długości 3 km. Przez 40 lat nie był remontowany i głowe moge dać że nie znalazła by sie ani jedna dziura w drodze No bajeczka po prostu ;) Powiedzcie mi co za idiota niszczy taką drogę ?? Na zachodzie poszeżają drogi u nas na odwrót... paranoja...

Link do reportarzu w tej sprawie:

http://www.youtube.com/watch?v=mACtXA2WxR8

Jaclavv
Jaclavv
  10 sierpnia 2009

tak to jest jak barany jeżdżą tam swoimi przecinakami i mają w powazaniu innych uzytkowników drogi doprowadzają do nieszczęść smigają 250 km/h miedzy autami a potem są pretensje ze ktos ich w lusterku nie zauwazył:)

Montować ograniczniki do 140 km/h :ziober2:

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  10 sierpnia 2009

heh bez kitu paranoja, burmistrz i drogowcy nie biorą pod uwagę tego, że to nadal będzie 3km równej i prostej trasy i to co robią/zrobili to przyczyni się tylko do zwiększenia ilości wypadków na tej trasie bo póki trasa była szeroka to było często gdzie uciec i uniknąć stłuczki a teraz? heh po prostu żal...

powerorginal
powerorginal
  10 sierpnia 2009

Na rozwalenie dobrej drogi pieniadze sa .... a budowanie nowych jest ciezko .... a przeca kryzys .... DEBILE BO INACZEJ SIE NIE DA ...

TakiNickJestFajny
TakiNickJestFajny
  10 sierpnia 2009

ktoś tu wspomniał o kryzysie w Polsce nie ma czegoś takiego jezeli jest to polacy na to biorą :
"spleśniałe sery, stare wina, i samochody bez dachu" (to dla myślących )

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 sierpnia 2009

Najlepszy jest koniec

''policja apeluje, aby motocyklisci rozwijali duze predkosci nie na publicznych drogach, a na torach''

Torach w polsce , jest ich dobrych az 2. Kuwa co za debilizm. Zamiast niszczyc dobrą droge i robić nową, to niech zbudują jakis tor motocyklowy barany.:crylol: Byłoby lepiej dla kazdego, i dla tych z osobowek co ciagle na nas besztaja, i dla motocyklistow bo by sie mieli gdzie wyzyc.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to jest jak barany jeżdżą tam swoimi przecinakami i mają w powazaniu innych uzytkowników drogi doprowadzają do nieszczęść smigają 250 km/h miedzy autami a potem są pretensje ze ktos ich w lusterku nie zauwazył:)


nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

wy z osobowek tez nie raz nie jestescie święci.
Jaclavv
Jaclavv
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wy z osobowek tez nie raz nie jestescie święci.


ale nas widać nawet przy 250 km/h :) i to nie ja powinienem byc ostrożny tylko Wy kierowcy motocykli

ja mam wiecej blach dookoła siebie która mnie uchroni przed durnym głąbem na przecinaku :)
btk2
btk2
  11 sierpnia 2009

bezpieczeństwo na drodze nie zależy od prędkości tylko od tego jak sie zachowasz w ekstremalnej sytuacji . a taki pas startowy jest jeszcze jak sie jedzie z rawy mazowieckiej do opoczna tylko już troche zniszczony

8RyNaS8
8RyNaS8
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy jest koniec ''policja apeluje, aby motocyklisci rozwijali duze predkosci nie na publicznych drogach, a na torach'' Torach w polsce , jest ich dobrych az 2. Kuwa co za debilizm. Zamiast niszczyc dobrą droge i robić nową, to niech zbudują jakis tor motocyklowy barany. Byłoby lepiej dla kazdego, i dla tych z osobowek co ciagle na nas besztaja, i dla motocyklistow bo by sie mieli gdzie wyzyc.


Noo dokładnie niech się pochwalą ile jest tych torów :P
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nas widać nawet przy 250 km/h :) i to nie ja powinienem byc ostrożny tylko Wy kierowcy motocykli


Czasami nasza ostroznosc nie wystarczy.
bo jakis pijany debil pozwoli sobie zajechac droge. Autentyczny przypadek z moim połamanym kumplem w ktorego wjechal pijany debil 2tyg temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Noo dokładnie niech się pochwalą ile jest tych torów :P


Nich sie chlopaki z poznania ciesza. Chociaz zeby tam pojeździc to tez trzeba nieźle bulic. Tutaj u nas na poludniu nie ma zadnego toru, moze w kielcach jedynie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.