PowracamxD
PowracamxD
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)

w najblizszym czasie bede kupowac 3 samochody z czego 1 dosyć kosztowny. w zwiazku z tym postanowilem zakupic tester grubosci lakieru. na allegro jest ich tak duzo, i ceny są tak zroznicowane ze zupelnie nie mam pojecia ktory wybrac. posiada ktos z was drodzy forumowicze takowe urządzenie ;P?

adamek92
adamek92
  5 sierpnia 2009

ja posiadam ... powiedz ile masz na to pieniedzy to ci doradze .. ogólnie -- to co sprzedają na allegro w większości te gługopisy czy jakies inne tego typu to sz.a.j.s

PowracamxD
PowracamxD
  6 sierpnia 2009

na samochody czy na tester grubosci lakieru ;P? otoz ceny testerow na allegro zaczynaja sie na 20 a koncza na 600 pln. jezeli ktos kto ma taki tester warty 200 pln i twierdzi ze do niczego sie nie nadaje wowczas moge kupic za 600 jezeli ten za 600 ma byc faktycznie dobry

adamek92
adamek92
  6 sierpnia 2009

odp na pw

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w najblizszym czasie bede kupowac 3 samochody z czego 1 dosyć kosztowny. w zwiazku z tym postanowilem zakupic tester grubosci lakieru. na allegro jest ich tak duzo, i ceny są tak zroznicowane ze zupelnie nie mam pojecia ktory wybrac. posiada ktos z was drodzy forumowicze takowe urządzenie ;P?

proponowal bym po zakup auta wybrac sie z kims kto sie zna na tym.np lakiernikiem dobrym i on ci powie co bylo malowane i czy jest to dobrze zrobione...a testery to pomylka...
adamek92
adamek92
  11 sierpnia 2009
damian0889
damian0889: proponowal bym po zakup auta wybrac sie z kims kto sie zna na tym.np lakiernikiem dobrym i on ci powie co bylo malowane


jak masz znajomego dobrego lakiernika .. ale jak nieee to co ?? kto z toba pojedzie gdzieś dalej ??? on ma swoją robote i .j.e.b. i.e go to co ty kupisz no chyba ze zaplacidz 100 dniówka i 100 za porade :)

damian0889
damian0889: .a testery to pomylka...

sam jesteś pomyłka .... posiadasz taki tester ze tak piszesz ... owszem tester w długopisie to pomyłka ...

radze przemyśleć każdy swój post ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.