rokimisiu
rokimisiu
  31 lipca 2009 (pierwszy post)
Witam. Mam takie pytanie dotyczące tłumika mianowicie przy niedaleko łaczenia miedzy srodkową a ostatnią czescia tłumika przegniła blacha i w następstwie odpadał cała ostatnia część wydechu. moje pytanie brzmi czy jest sens to spawać i czy to na długo wytrzyma ogólnie cały układ jest w dobrym stanie oprócz właśnie tego elementu mam dostęp do spawarki migomata ale jak to łączenie ma się po tygodniu rozlecieć to wole kupić nowy element. Czy ktoś z was coś takiego robił i czy zdało egzamin czy się po prostu rozleciało ???
minimallnyy
minimallnyy
  31 lipca 2009

koszta nie są kosmiczne wymieniaj tłumik więcej zabawy przy tym masz niżeli to warte. jeśli umiesz DOBRZE spawać i Ci się chce możesz próbować ale ja tam bym się w to nie bawił :)

folkemon
folkemon
  31 lipca 2009

kup nowy tłumik.. skoro przegniła blacha za nim i odpadł to znaczy, że sam tlumik w środku to jedno wielkie sito i nawet jak przyspawasz to i tak odpadnie za jakiś czas znowu, na jakimś innym mocowaniu.

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: koszta nie są kosmiczne wymieniaj tłumik

:crylol:
mowimy o tlumiku czy o jakiejs okrutnej parodi za 100 czy 200 pln? :)
folkemon
folkemon
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mowimy o tlumiku czy o jakiejs okrutnej parodi za 100 czy 200 pln? :)

ale Ty jesteś głupi

albo trolujesz

pozdrawiam
rokimisiu
rokimisiu
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: minimallnyy:koszta nie są kosmiczne wymieniaj tłumik mowimy o tlumiku czy o jakiejs okrutnej parodi za 100 czy 200 pln? :)

Nowy tłumik tej samej firmy co fabryczny kosztuje 90 zł a kosztuje tyle bo mam stare auto na podzespołach GM wiec chyba faktycznie w niego za inwestuje no nic dzięki za radę Pozdrawiam
glonsk8
glonsk8
  1 sierpnia 2009

jak by ci pękł tłumik na mocowaniu po jakims uderzeniu czy obcierce, to mozna smiało spawać ale jak przegnił to spawanie nie ma najmniejszego sensu bo spawy ci sie do zgnitej blachy nie złapią

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro przegniła blacha za nim i odpadł to znaczy, że sam tlumik w środku to jedno wielkie sito i nawet jak przyspawasz to i tak odpadnie za jakiś czas znowu, na jakimś innym mocowaniu.

wiec kupuj nówke bo spawanie pomoze na tydzien nie wiecej :D
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty jesteś głupi

pomyliles mnie ze swoim tata

Konto usunięte
Konto usunięte: albo trolujesz

a teraz z mama

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam

ssij :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowy tłumik tej samej firmy co fabryczny kosztuje 90 zł

to ze tej samej firmy nie oznacza ze wytrzyma rownie dlugo :d
Pi0tr1976
Pi0tr1976
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest sens to spawać i czy to na długo wytrzyma ogólnie cały układ jest w dobrym stanie oprócz właśnie tego elementu mam dostęp do spawarki migomata ale jak to łączenie ma się po tygodniu rozlecieć to wole kupić nowy element.

Jak blacha zgniła to nie warto spawać.
DINABRATERRORBANDA
DINABRATERRORBANDA
  9 sierpnia 2009

wypi...erdol tłumik,będzie buuuuu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.