DagixFire
DagixFire
  30 lipca 2009 (pierwszy post)

witam...
jak powinno sie waszym zdaniem docierac skuter 4T?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 lipca 2009
po prostu nie krecic go na wysokie obroty i nie przegrzac.
szymon350
szymon350
  30 lipca 2009

Ja osobiscie swojego nie docieralem ;P i tak jest gwarancja a oni i tak nie beda wiedziec czy jechalem 40 czy 60km/h

Szufladaa
Szufladaa
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiscie swojego nie docieralem ;P i tak jest gwarancja a oni i tak nie beda wiedziec czy jechalem 40 czy 60km/h


A później piszesz posty na forum , bo Ci to 'cudo techniki' nie chce odpalić.
Pobiegaj kolo trzepaka lepiej.
lukasz2147
lukasz2147
  30 lipca 2009

docierajcie przez 1000km, przez pierwsze 500 35km/h potem co 100km zwiększać prędkość o 5km/h czyli powiedzmy przy 800km jeździć 50km/h a wiem co mówię bo co tydzień wymieniam z 5-8 zatartych tłoków/cylków i dobre dotarcie= długa żywotność po powiedzmy stary dziadek jeździł na seryjnym tłoku 8tys. a jakiś dzieciak ostatnio przyjechał i przebieg 3k i remont...

matedinho
matedinho
  30 lipca 2009

nie koniecznie ciagle stala predkosc... powinno sie ja zmieniac.. nie moze byc wysokich obrotow i manety na full otwartej! plynna jazda bez zrywow

ziomekthx
ziomekthx
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiscie swojego nie docieralem ;P i tak jest gwarancja a oni i tak nie beda wiedziec czy jechalem 40 czy 60km/h

Kup sobie rower
lukasz2147
lukasz2147
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiscie swojego nie docieralem ;P i tak jest gwarancja a oni i tak nie beda wiedziec czy jechalem 40 czy 60km/h


tak ci sie tylko wydaje kolego, bo wszystko widać na częściach jak były docierane a na pewno wszystko się wyjaśni jak po 3-4k będziesz dawał sqter do remontu, a takich właśnie jak ty określamy mianem debili i tak jak ty olewasz docieranie itp. to my olewamy dokładne założenie itp. części więc takie jakie ty maszp odjście do sprawy to i my mamy i jak już stracisz gwarancje to nie wypłacisz się na naprawy....
xDYSZKAx
xDYSZKAx
  31 lipca 2009

pozwole sobie wkleić ten link

http://forum.scigacz.pl/about3145.html&highlight=docieranie+motoman

DagixFire
DagixFire
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://forum.scigacz.pl/about3145.html&highlight=docieranie+motoman

to co tu przeczytalem zupelnie gryzie sie z tym co mowili koledzy wyzej, oraz z tym co czytalem na innych forach ...
Szczotek9
Szczotek9
  31 lipca 2009
po prostu tak do 100 km jezdzij 40 km/h a potem cisnij ile chcesz tylko nie długo bo przegrzejesz a jak jezdzisz szybko to po prostu postuj co 10 minut i tyle .. jak docierasz skuter to nie wybieraj sie daleko od domu :P
Cybinho
Cybinho
  1 sierpnia 2009

Ja proponuję pytać na innych forach, np. j/w na ścigaczu, jakby Ci na prawdę zależało żeby się dowiedzieć jak docierać, to być nie pytał na fotce, bo tutaj nikt się nie zna (albo mało kto) i tu same precle są.

DagixFire
DagixFire
  1 sierpnia 2009

bd docierac tak jak mi w serwisie powiedzieli jednak ;P
do zamkniecia ;)
dzieki wszystkim za wypowiedzi -.^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.