OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  28 lipca 2009 (pierwszy post)

czesc.
mam zamiar zdawac prawko na kategorie b1 i wlasnie nie wiem jakie samochody sie nadaja bo nie moga przekraczac 550kg.
-wiecie moze jakie samochody ktore dostane bez problemu w Polsce nie przekraczaja tej wagi? np seicento albo cos takiego??
z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam:ziober2:

OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nadal zainteresowana tym B1?

takw sumie musze zkalepac sobie daihatsu Cuore po przerobkach
Szufladaa
Szufladaa
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: takw sumie musze zkalepac sobie daihatsu Cuore po przerobkach


:zonk: Mam tylko nadzieje , że Cię nie spotkam na drodzę.
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OgnistyPocalunek:takw sumie musze zkalepac sobie daihatsu Cuore po przerobkachMam tylko nadzieje , że Cię nie spotkam na drodzę.


a co Ci w tym przeszkadza ze chce miec takie autko?
OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam tylko nadzieje , że Cię nie spotkam na drodzę.

niby dlaczego wiem ze nie jest to z apiekny samochod no ale.. nie mam ochoty chodzic i jezdzic rowerem wole samochodem...

Konto usunięte
Konto usunięte: co Ci w tym przeszkadza ze chce miec takie autko?

niewiem co mu przeszkadza:zonk:
wole miec jakiegos kaszloka niz w ogole nie miec..;P
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9209675\
ten jestw dosc dobrym stanie i styknie na te 2 latka;p
Martindt
Martindt
  29 lipca 2009

tylko bedziesz mogla wziasc tylko 1 osobe bo tylna kanapa jest zdemontowana ale jak chcesz jezdzic to dobre i to napenwo taki maly japonczyk jest lepszy niz nasz maluch.. jak masz pieniadze to kup bo troche z cena przesadzaja gdyby nie to ze na b1 to cena byla by 4 tys max :zonk:

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko bedziesz mogla wziasc tylko 1 osobe bo tylna kanapa jest zdemontowana ale jak chcesz jezdzic to dobre i to napenwo taki maly japonczyk jest lepszy niz nasz maluch.. jak masz pieniadze to kup bo troche z cena przesadzaja gdyby nie to ze na b1 to cena byla by 4 tys max


co do ceny to sie zgadzam ;)
a zastanawiam sie jak w dowodzie ma wpisane czy jest na 2 osoby czy o tym nic nie napisane.. jezeli by bie bylo wpisane to nie wiem jaki by byl problem we wstawieniu kanapy na tyl ^^
Martindt
Martindt
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Martindt:tylko bedziesz mogla wziasc tylko 1 osobe bo tylna kanapa jest zdemontowana ale jak chcesz jezdzic to dobre i to napenwo taki maly japonczyk jest lepszy niz nasz maluch.. jak masz pieniadze to kup bo troche z cena przesadzaja gdyby nie to ze na b1 to cena byla by 4 tys max co do ceny to sie zgadzam ;) a zastanawiam sie jak w dowodzie ma wpisane czy jest na 2 osoby czy o tym nic nie napisane.. jezeli by bie bylo wpisane to nie wiem jaki by byl problem we wstawieniu kanapy na tyl ^^

pisze ze wywalili zeby waga byla odpowiednia wiec wstawic sie da tylko mogli by sie czepiac przy jakiejs okazji
HarryBLN
HarryBLN
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i to napenwo taki maly japonczyk jest lepszy niz nasz maluch..

cos jeszcze..? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9209675\

odjalbym jedno "0" z ceny...
OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: odjalbym jedno "0" z ceny

ja tez;] niestetyy taka cena..;/
HarryBLN
HarryBLN
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez;] niestetyy taka cena..;/

i teraz rozumiesz, czemu uwazam, ze kat b1 jest nieoplacalna... ;)
OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz rozumiesz, czemu uwazam, ze kat b1 jest nieoplacalna... ;)

rozumiem rozumiem;]
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  31 lipca 2009

nadaje sie z lepszych aut smar fortowo :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.