przemolbandit
przemolbandit
  24 lipca 2009 (pierwszy post)

Siemka właśnie jestem na kupnie nowego motoru :) Najbardziej rozglądam się za suzukim bandit albo hondą cb....

Jakie są wasze ulubione nakedy/streety?
Czy spotkaliście się z jakimiś powtarzającymi się defektami u bandita lub hondy cb?
Jaki motor z nakedów/streetów polecilibyście jako niezawodny?

Może ktoś chciałby kupić Yamahę tdr 125 :mrgreen: to tak swoją drogą ;)

JustOneMati
JustOneMati
  24 lipca 2009

tak bandit i cb maja wspolna wade, sa okropne. w ogóle mi sie nie podobaja takie motocykle. z wyjatkiem fazera tego po 2003, o tak to ladna maszyna, taka drapierzna osa.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  24 lipca 2009

====>> http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=324691

przemolbandit
przemolbandit
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak bandit i cb maja wspolna wade, sa okropne. w ogóle mi sie nie podobaja takie motocykle. z wyjatkiem fazera tego po 2003, o tak to ladna maszyna, taka drapierzna osa.


No widzisz a mi się podobają :) heh Nie chce motoru z wtopionym silnikiem w plastik... za to taki nakedzik pięknie wygląda a jazda na nim jest wygodna... gdy siadłem na typowo sportowy motor a biegów zacząłem szukać za dupą to od razu mnie zraził ten motor
przemolbandit
przemolbandit
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ====>> http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=324691


to jeden z wątków mojego tematu... cały temat częściowo się kwalifikuje do tego linku co podałeś -_-
JustOneMati
JustOneMati
  24 lipca 2009

sa gusta i gusciki.
bandit ladniejszy jesli juz bym mial wybierac, w sumie moc chyba podobna suzuki 70 a honda tez cos kolo tego. z ktorego roku szukasz ?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 lipca 2009

Każdy woli inaczej panowie...

Ja na mojego plastika przesiadłem się z XJ 600 naked i dużo lepiej mi się jeździ. Wszystkie nakedy mają jedną zasadniczą wade - słaba ochrona przed wiatrem. To ze sie przejechałeś i wydawał Ci sie wygodniejszy od ściga to pozory, przejedż się 200km to zmienisz zdanie. Przy szybszej jeździe naked urywa Ci głowe, co skutkuje bólem karku przez tydzień, na ścigu przy szybszej jeździe podpiera Cie wiatr i jest good.

Co do wyboru to polecam cebulke, bardzo niezawodny motorek, bandit też dobry sprzęt, wręcz kultowy i również niezawodny. Ja osobiście jakbym miał kupować nakeda kupił Yamahe XJR 1300 :) Jeździłem, jest wyczepista!

kruHi
Posty: 6960 (po ~69 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 4
kruHi
  24 lipca 2009

bandit. :tak:

misiekk8922
misiekk8922
  25 lipca 2009

A co do tej Yamahy tdr 125 jakies info masz?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.