Szufladaa
Szufladaa
  14 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam , normalnie jezdząc samochodem caly czas pokazuje mi temp 80 stopni ,a nie 90 jak powinno być , nawet jak dlużej postoje w korku w gorączce pokazuje mi 90 i za chiny nie idzie nic w góre , a wentylator się nie zalącza. Coś jest popsute , czy po prostu ten typ tak ma? Można jakoś coś zmajstrować , żeby go zalączyć i sprawdzić czy faktycznie dziala? Czy jezdzić dalej i się nie martwić czymś takim?
Pozdr :piwo:

Szufladaa
Szufladaa
  14 lipca 2009

Samochód jest mi bardzo potrzebny , także wole wiedzieć. Profilaktycznie. : )

dolarx
dolarx
  14 lipca 2009

sprawdz okablowanie pod kierą i wszystko co masz pod maską bo 90 * to norma cos ci nawala

Szufladaa
Szufladaa
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdz okablowanie pod kierą i wszystko co masz pod maską


I wszystko co masz pod maską , no facet. Nie oszukujmy się , ale trochę tego jest , może na czym się szczególnie skupić?
glonsk8
glonsk8
  14 lipca 2009

sprawdz termostat jak ci temp nie łapie, obczaj bezpieczniki od wentylatora, ewentualnie sprobuj go jakos na ostro podpiac zeby obczaic czy działa, ale jak mowisz ze temp nie łapie to bedize termostat

Szufladaa
Szufladaa
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdz termostat jak ci temp nie łapie, obczaj bezpieczniki od wentylatora, ewentualnie sprobuj go jakos na ostro podpiac zeby obczaic czy działa, ale jak mowisz ze temp nie łapie to bedize termostat


No a w ogóle to warto się z tym grzebać , czy może zostawić jak jest?
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: glonsk8:sprawdz termostat jak ci temp nie łapie, obczaj bezpieczniki od wentylatora, ewentualnie sprobuj go jakos na ostro podpiac zeby obczaic czy działa, ale jak mowisz ze temp nie łapie to bedize termostatNo a w ogóle to warto się z tym grzebać , czy może zostawić jak jest?


jak mowisz ze go czesto uzywasz to warto chyba ze chcesz przegrzac silnik ;p
Szufladaa
Szufladaa
  15 lipca 2009

Ona jest potrzebny bo na siebie zarabia i na mnie ; )

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona jest potrzebny bo na siebie zarabia i na mnie ; )


wiec masz odpowiedz
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  15 lipca 2009

wentylator na krutko i widzisz ,wypnik kostke,bedziesz mial 2-3 styki jeden to masa,1szy bieg i drugi podlacz mase i plus i sie krecic musi,a tak pozatym to norma 90 stopni jest ok,dobre auto ciezko nagrzac tak zeby sie wlaczyl...chyba zebys stal dlugo w korku,a tak to masz duzo litrow plynu a wentylator pewnie dopiero przy 100-110 sie wlaczy.mi w astrze 2 tez jeszcze nigdy sie nie wlaczyl i ok 90 stopni 3ma.ople tak maja:)

Szufladaa
Szufladaa
  15 lipca 2009

No niby , ten Opel jest z 91r i ma przejechane niby 120 tys Km :ziober2: Mnie jest w to ogólnie ciężko uwierzyć. Ogólnie buda nie ma rdzy , nawet na podlodze niespecjalnie coś widać , także może może ...

W każdym razie dzięki :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.