egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009 (pierwszy post)
Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy kibice piłki nożnej na starym kontynencie. Już dziś rusza jakże prestiżowa Liga Mistrzów. Po raz pierwszy eliminacje przeprowadzone zostały w nowym systemie, który miał promować słabsze piłkarsko kraje.

# Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?
# Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?
# Kto będzie odkryciem tego sezonu?
# Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...


życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu. :ssh:
thomas893
thomas893
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

wiadomo... Barcelona :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

co najwyżej w grupie mogą się pokusić o odebranie punktów mocnym drużynom

Konto usunięte
Konto usunięte: # Kto będzie odkryciem tego sezonu?

chodzi o drużynę? ;D OM :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

Liga Mistrzów... jak nazwa mówi powinny w niej grać mistrzowie poszczególnych krajów. Jednak to pewnie by się wiązało ze spadkiem oglądalności itd. Kto by tam chciał oglądać mistrza Białorusi zamiast drużyn typu Arsenal, Real Madryt, AC Milan itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu.

:zakochany: BaRc3LoNa Th3 b3$T!
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Liga Mistrzów... jak nazwa mówi powinny w niej grać mistrzowie poszczególnych krajów. Jednak to pewnie by się wiązało ze spadkiem oglądalności itd. Kto by tam chciał oglądać mistrza Białorusi zamiast drużyn typu Arsenal, Real Madryt, AC Milan itd.


Kiedyś grali :tak:
Ale była inna formuła... dziś w gronie 32 mistrzów krajów Europy byłyby na przykład drużyny z Estonii :mrgreen:
z Polski też może raz na 10 lat :D

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o drużynę? ;D OM


też myślę, że mogą trochę namieszać.
kojton
kojton
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

pozwólcie, że zacytuję Platiniego
'Juventus bardzo wzmocnił skład, podobnie Inter. Myślę, że ani angielskie ani hiszpańskie kluby nie są w tym sezonie tak silne, jak włoskie. Finałowa rywalizacja rozstrzygnie się między Interem i Juventusem'
ale mam nadzieje, że Juve
; >

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

gdyby jakaś z polskich drużyn zajęła miejsce celticu czy kogoś tam to nie miałbym nic przeciwko :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jakaś z polskich drużyn zajęła miejsce celticu czy kogoś tam to nie miałbym nic przeciwko


Ale założenia Platiniego miały być takie, by zmniejszać przepaść pomiędzy najmocniejszymi i słabszymi ligami, a tymczasem ta przepaść jeszcze się powiększy, bo ligi które mogły rywalizować jak równy z równym z angielskimi czy włoskimi klubami, zostały pozbawione swojego miejsca.
smencik
smencik
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

Real Madrid CF

Konto usunięte
Konto usunięte: # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

FC Barcelona

Konto usunięte
Konto usunięte: # Kto będzie odkryciem tego sezonu?

Marsylia albo Rubin :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

Żeby wszystkich zadowolić, byłoby trzeba powiększyć liczbę drużyn w tym pucharze, a to wiąże się z jeszcze większą liczbą spotkań w sezonie, których i tak już piłkarze do rozegrania mają bardzo dużo.
MaQ7
MaQ7
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

moze wreszcie wykonczyl sie limit pecha Chelsea chociaz ich fanem nie jestem xD

Konto usunięte
Konto usunięte: # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

jak to Polak, chciabym by to byl APOEL ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: # Kto będzie odkryciem tego sezonu?

co tu odkrywac ? widzimy druzyny ;d odkryc nie bedzie :P wygra ktos z czolowki najlepszych europejskich lig ; )

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

niby patrzac po grupach zmian az tak nie widac... ale w kwalifikacjach bylo widac ze np taka Wisła nie miala mocnych rywali jak to bylo w poprzednim roku...
thomas893
thomas893
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale była inna formuła... dziś w gronie 32 mistrzów krajów Europy byłyby na przykład drużyny z Estonii

No to by grała Levadia i przynajmniej wstydu by nie było dla Wisły :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: z Polski też może raz na 10 lat :D

Mogłaby wreszcie polska drużyna zagrać w LM... ile można czekać? ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Finałowa rywalizacja rozstrzygnie się między Interem i Juventusem

Marzenia :mrgreen:
smencik
smencik
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pozwólcie, że zacytuję Platiniego 'Juventus bardzo wzmocnił skład, podobnie Inter. Myślę, że ani angielskie ani hiszpańskie kluby nie są w tym sezonie tak silne, jak włoskie. Finałowa rywalizacja rozstrzygnie się między Interem i Juventusem' ale mam nadzieje, że Juve ; >

Pan Platini gada dużo, ale przeważnie nie wiedząc o czym...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu.

Jest tu ktoś po za mną kto lubi Bayern? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

Prorokiem nie jestem. :) Ale tradycyjnie faworytami są The Reds i Die Roten. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

Jestem tego pewien.Wilki są w stanie powalczyć o awans z grupy, przy odrobinie szczęścia i poprawie stylu gry mogą nawet urwać punkty ManU.

Konto usunięte
Konto usunięte: # Kto będzie odkryciem tego sezonu?

Thomas Muller! :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

A jaki był ten zamierzony cel? Gra Polskiego zespołu w LM? :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pozwólcie, że zacytuję Platiniego 'Juventus bardzo wzmocnił skład, podobnie Inter. Myślę, że ani angielskie ani hiszpańskie kluby nie są w tym sezonie tak silne, jak włoskie. Finałowa rywalizacja rozstrzygnie się między Interem i Juventusem' ale mam nadzieje, że Juve ; >

Tak a Real to ma taki słaby skład, że pewnie z grupy nie wyjdzie. :)
Gutek909
Gutek909
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

Real Madrid :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

nie sądzę :]
Marsylia :]
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto będzie odkryciem tego sezonu?


JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jest tu ktoś po za mną kto lubi Bayern? :D

chyba nie xD
Gutek909
Gutek909
  15 września 2009

źle zacytowałem :szok2:

krzychu7818
krzychu7818
  15 września 2009

patrzałem w program na Polsacie i widze że nie ma dziś skrótów z meczy , w TVP przynajmniej były skróty i we wtorek i w środę

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: egzekutor90gool: Kto będzie odkryciem tego sezonu? JoseMourinhoJr:

Dziękuję :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.