machu221
machu221
  11 lipca 2009 (pierwszy post)

siema :piwo:

moje stare auto ma już lekko nadgryzioną zębem czasu tapicerkę , i moje pytanie co sądzicie o pokrowcach ale nie takich z marketu za 20PLN ,bo ich jakość znam i widuje czasem i przerażają mnie jak wyglądają na siedzeniach pomarszczone i ble , i tu pytanie czy takie za odpowiednią cenę będą się lepiej układać na siedzeniach ???

http://moto.allegro.pl/item674743587_polecam_pokrowce_samochodowe_czerwone_3_mm.html

Szufladaa
Szufladaa
  11 lipca 2009

Wystarczy poczytać : Negatyw Negatywnysob 11 lip 2009 073314 CEST650875952
Pokaż
pokrowców nie polecam, jakość daleko odbiegająca od co najmniej zadowalającej. wyglądają ładnie jak są nowe natomiast już po tygodniu użytkowania ta"jakość" wychodzi.Po wpłacie na konto czekałam 3 tyg.na towar,a kontakt tel niemożliwy
[Odpowiedź z:sob 11 lip 2009 104811 CEST] Jeśli nie pilnuje się porządku to pokrowce będą wyglądały po tygodniu jak z tyłka wciągnięte. Nie polecam tego allegrowicza, mogła towar zwrócić jak się coś nie podobało. Najwyższa jakość materiału to dla jej widocznie za mało !!

A co do samych pokrowców ja kupilem za 60 zł w Auchan na 2 przednie fotele i wyglądają nawet ladnie! Tylko te gumki do naciągania pokrowców są irytujące. Trzeba poprawiać , ale ogólnie wyglądają nieźle. Jak się zabrudzą to w pralkę i po sprawie : )

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  11 lipca 2009

wg mnie lepiej wydac 500zl i Ci ladnym nowym materialem obija siedzenia :)

glonsk8
glonsk8
  11 lipca 2009

moj brat niedawno kupił komplet szyty na miare do swojego samochodu za bodajze 170 zeta, i jak dobrze gumki ponaciągał to wyglada to dosc przyzwoicie :) sam wybrał sobie odcienie, fakture materiału i wyszyli na zamówienie. czekał pare dni ale mi sie wydaje ze jak za takie pieniążki to naprawde dobrze to wyglada

machu221
machu221
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie lepiej wydac 500zl i Ci ladnym nowym materialem obija siedzenia :)


właśnie ciekawi mnie ile to by wyniosło na dwa przednie fotele i gdzie tu się udać mieszkam koło Wrocka ale nie wiem gdzie się udać :D
dszywala
dszywala
  11 lipca 2009

j.w pisze glonsk8, kup pokrowce szyte na miarę lub dedykowane do twojego modelu.
Na aukcji gość chce prawie drugie tyle co w zwykłym sklepie motoryzacyjnym.

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CKsBbyBoy:wg mnie lepiej wydac 500zl i Ci ladnym nowym materialem obija siedzenia :) właśnie ciekawi mnie ile to by wyniosło na dwa przednie fotele i gdzie tu się udać mieszkam koło Wrocka ale nie wiem gdzie się udać :D


poszukaj w googlach znajomych popytaj ;)

poktowce wg mnie sa do bani - nawet szyte na miare..

a wymiana materialu na nowy o wiele bardziej poprawi wyglad wnetrza plus do sprzedazy potem dziala jako dodatkowy plusik ;)
machu221
machu221
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukaj w googlach znajomych popytaj ;)


wiesz wszędzie jest obijanie skórą , nie chce skóry nie mam klimy chce welur
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CKsBbyBoy:poszukaj w googlach znajomych popytaj ;) wiesz wszędzie jest obijanie skórą , nie chce skóry nie mam klimy chce welur


nie jest wszedzie obijanie skora :)
tak sie glownie reklamuja ale obijaja czym zechcesz ;)

jak welurem to wybierz tylko dobry material bo tanszy sie szybciej wytrze
Jasioo997
Jasioo997
  14 lipca 2009

Brat kiedyś kupił do passata Pokrowce na allegro koleś szyje pod zamówienie i są idealnie dopasowane do każdego samochody marki , rocznika itd. cena coś ok 350zł ale to są Welurowe ale na prawde nie ma się do czego przyczepić ;):)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.