maciek1neo
maciek1neo
  3 lipca 2009 (pierwszy post)

Czy ktoś jeździ na gazie mercedesem 190 2.0 kat, chciałbym się dowiedzieć jak się silnik zachowuje, nie chciałbym tutaj widzieć teksty typu po co Ci gaz w tej maszynie, nie o to chodzi, jak każdy wie przychodzi kryzys i człowiek chce oszczędzać, sprzedaż samochodu nie wchodzi w rachube.

Szufladaa
Szufladaa
  3 lipca 2009

Sorry , że w 2 : ) Czytalem kiedyś w AŚ o jakieś 'cud' instalacji gazowej do Merca nie mogę sobie dokladnie przypomnieć jaka to była instalacja , ale z uwagi na wysoki koszt nie rzadko gdzie można go nabyć.

Szufladaa
Szufladaa
  3 lipca 2009

Wysoki kaszta rzadko gdzie można ją nabyć* Kurczę :krzeslo:

lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś jeździ na gazie mercedesem 190 2.0 kat, chciałbym się dowiedzieć jak się silnik zachowuje, nie chciałbym tutaj widzieć teksty typu po co Ci gaz w tej maszynie, nie o to chodzi, jak każdy wie przychodzi kryzys i człowiek chce oszczędzać, sprzedaż samochodu nie wchodzi w rachube.

Zacznij od wizyty u gazowników - dowiesz się ile cię bedzie kosztować sama instalacja a potem przelicz po jakim czasie ci się zwróci o ile się zwróci...
maciek1neo
maciek1neo
  3 lipca 2009
lutek
lutek: Zacznij od wizyty u gazowników - dowiesz się ile cię bedzie kosztować sama instalacja a potem przelicz po jakim czasie ci się zwróci o ile się zwróci...


gazownicy mówią różnie z cenami, ale żaden mi nie powiedział konkretnie jak sie silnik zachowuje.
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gazownicy mówią różnie z cenami, ale żaden mi nie powiedział konkretnie jak sie silnik zachowuje.

Bo żaden z nich nie jest wróżką - rozbieżności w cenach na pewno nie są duże wiec sobie dobrze przelicz czy ci się taka impreza opłaca
maciek1neo
maciek1neo
  3 lipca 2009
lutek
lutek: rozbieżności w cenach na pewno nie są duże wiec


heh, jak dla mnie rozbieżność 900 pln jakoś wydaje się duża ;)
moshic
moshic
  3 lipca 2009

dodatkowo pewnie bedzie trzeba dobrac odpowiednie swiece albo pozmiejszac w nich szpary ... et cetera et cetera ...

lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh, jak dla mnie rozbieżność 900 pln jakoś wydaje się duża ;)

Mówisz o różnicy w cenach instalacji tej samej generacji?
maciek1neo
maciek1neo
  3 lipca 2009
lutek
lutek: Mówisz o różnicy w cenach instalacji tej samej generacji?

tak, tylko sory, źle podałem, różnica bierze się z wielkości i gdzie ma być zbiornik. ale o koszta mi nie chodzi, interesuje mnie jak ten silnik radzi sobie z pracą na gazie.
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, tylko sory, źle podałem, różnica bierze się z wielkości i gdzie ma być zbiornik. ale o koszta mi nie chodzi, interesuje mnie jak ten silnik radzi sobie z pracą na gazie.

Piszesz o kryzysie i że chcesz oszczędzić a teraz piszesz że nie chodzi ci o koszta? weź sie zastanów czego chcesz bo póki co chyba sam nie wiesz a to jak silnik zniesie montaż gazu i co będzie z nim po jakimś czasie...napisz do bravo...
maciek1neo
maciek1neo
  3 lipca 2009
lutek
lutek: Piszesz o kryzysie i że chcesz oszczędzić a teraz piszesz że nie chodzi ci o koszta? weź sie zastanów czego chcesz bo póki co chyba sam nie wiesz a to jak silnik zniesie montaż gazu i co będzie z nim po jakimś czasie...napisz do bravo...

Poprosić użytkowników forum o pomoc jest równe bzykaniu kumpla żony, jakby nie patrząc i tak w pysk dostaniesz. nie Rozumiem mentalności Polaków
PeJakPaula
PeJakPaula
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poprosić użytkowników forum o pomoc jest równe bzykaniu kumpla żony, jakby nie patrząc i tak w pysk dostaniesz. nie Rozumiem mentalności Polaków

niestety, ale duża część użytkowników traktuje to forum w dość specyficzny sposób... liczba postów świadczy o wiedzy a czas bycia tutaj o tym jak daleko moga sie posunąć... krytyka, ironnia i swoje "ja" standard!
moshic
moshic
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poprosić użytkowników forum o pomoc jest równe bzykaniu kumpla żony, jakby nie patrząc i tak w pysk dostaniesz. nie Rozumiem mentalności Polaków


przyganial kociol garnkowi ...
moshic
moshic
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety, ale duża część użytkowników traktuje to forum w dość specyficzny sposób... liczba postów świadczy o wiedzy a czas bycia tutaj o tym jak daleko moga sie posunąć... krytyka, ironnia i swoje "ja" standard!


wracaj do robienia swoich EMO zdjec ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.