zdzichu46
zdzichu46
  2 lipca 2009 (pierwszy post)

Mam dziwne ale krótkie pytanie dla posiadaczy seicento 900 w lepszej wersji SX gdzie dźwignia zmiany biegów ma skórzany mieszek i lepsza gałkę niż w standardowej wersji. Czy do wrzucenia biegu wstecznego trzeba unosić tzw grzybek zabezpieczający? Jestem pewien, że w wersji z silnikiem 1.1 trzeba to robić.

DEIVIS
DEIVIS
  3 lipca 2009

jesli tak jest to trzeba bo jak sam piszesz to grzybekzabezpieczajacy przed wrzuceniem wstecznego

lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy do wrzucenia biegu wstecznego trzeba unosić tzw grzybek zabezpieczający? Jestem pewien, że w wersji z silnikiem 1.1 trzeba to robić.

Skoro jest grzybek to znaczy że trzeba go użyć chyba że masz na nim połówki:D
Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dziwne ale krótkie pytanie dla posiadaczy seicento 900 w lepszej wersji SX gdzie dźwignia zmiany biegów ma skórzany mieszek i lepsza gałkę niż w standardowej wersji. Czy do wrzucenia biegu wstecznego trzeba unosić tzw grzybek zabezpieczający? Jestem pewien, że w wersji z silnikiem 1.1 trzeba to robić.

U mnie w seicento 1.1S nie trzeba :D Wczoraj nabyłem takie cudo i nie było takiego grzybka :D
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  6 lipca 2009

u mnie w 900 SX nie ma tego

YourOnly
YourOnly
  8 lipca 2009

W 900 nie ma;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.