AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  24 września 2009

Właśnie skoro juz mowa o wydobywającym się dźwięku z silnika, słuchaj w mojej Ninji z lewej strony tak jakby od strony cylindra wydobywa się taki "syk" dosłownie jakby gdzies powietrze "uchodziło" Co to moze byc? Bo moto chodzi normalnie bez zarzutów tylko ten wydobywający się syk mnie zaciekawił

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 września 2009

nie mam pojecia ;p jak chodzi to olej to, ja jakbym sie przejmowal wszystkimi dzwiekami jakie wydaje moja Kawa to bym ja sprzedał xd

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  24 września 2009

Hehe czyli mówisz ze ogólnie Kawa takie dźwięki lubi sobie powydawac :D

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe czyli mówisz ze ogólnie Kawa takie dźwięki lubi sobie powydawac :D


pewnie, szczegolnie ten model co ja mam.
Ale nie ma sie czym martwic, moj nie bierze w ogóle oleju co jest najwazniejsze. ;)
KtosSynkretyczny
KtosSynkretyczny
  25 września 2009

a na pierwszy motor cbf 500 czy bandit 600?:) czy cos innego może(suzi gs 500 odpada)

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  25 września 2009

Według mnie Bandit fajna sprawa, tyle ze na 1 moto nie za mocne? Moze Bandit 400 ?

KtosSynkretyczny
KtosSynkretyczny
  25 września 2009

przy czym ja bym tym chcial tak z 5 lat posmigac, jak kupuje cos to na dluzej, nie stac mnie na czeste zmiany:)

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  26 września 2009

A Banditem 400 nie da sie 5 lat jeździć?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 września 2009

Do tego Bandita ciezko cokolwiek dostać, pozatym chleje paliwo w takich samych ilościach jak 600tka.

Jak chcesz moto na 5 lat to kup sobie Bandita ale 600, to nie plastik wiec go opanujesz..

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  26 września 2009

Wiecie co, dziś miałem okazję przejechac się na Ninji 250 i śmiem powiedzieć ze nawet fajnie sie tym "podróżuje" i jak na 1 moto tez sie nadaje :)

KtosSynkretyczny
KtosSynkretyczny
  26 września 2009

znaczy gadałem z mechanikiem takim i powidział ze jak na mój wzrost i wagę (188 cm 80kg) bandit best, choc honda jest pancerna, ale on poleca bandita:) Poza tym to musi byc moto który potem sprzedam bez trudu:D a nie ze zostane z palcem w d.:p

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  26 września 2009

No w sumie Bandit nie jest aż takim agresorem aczkolwiek potrafi zaskoczyć :)

KtosSynkretyczny
KtosSynkretyczny
  26 września 2009

znaczy poczatkowo zupelnie nie bede krecil, jazda na lajcie, fajnie miec jednak zapas mocy:)

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  27 września 2009

Powiem Ci ze kiedyś tez myslałem o Bandicie ale naked'y mi coś nie podchodzą ;/

Cybinho
Cybinho
  27 września 2009
KtosSynkretyczny
Bandit 600 będzie dobry. Pojeździsz nim kilka sezonów i będziesz mógł wsiadać na B12 :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.