AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  21 września 2009

Moja ZX6R 265 ciągnie i koniec, chyba dobrze jak na 600 co?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja ZX6R 265 ciągnie i koniec, chyba dobrze jak na 600 co?


Dla przykladu R6 2005 ledwo 250 idzie, przynajmniej ja z bolem tyle tym jechalem...

Co Kawa to Kawa, fakt ze silniki chodza jakby sie mialy rozleciec ale za to najmocniejsze... No moze jeszcze Suzuki..
XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  21 września 2009

No w mojej siedzi cały układ Scorpiona też sporo mocy pewnie dodaje :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  22 września 2009

Powiem Ci, ze Kawy mają dobre silniki tylkko było pare takich ktore zepsuly całą opinie o Kawasaki. A np ten silnik co ja mam w Kawie, zrobiłem 14tys km i wogóle nic mu nie jest, 2 razy zmieniony olej nie tyknięty nawet, przebieg 50tys km. Na dodatek jest ciągle katowany i jeźdzony na gumie. Wiec szlag mnie trafia jak ktos mi gada, ze zaraz Ci sie silnik rozsypie bo to Kawa...
Tylko zapominają, ze Honda przykładowo musi mieć klase wyższą pojemność zeby mieć tyle mocy co Kawa, i nic dziwnego, ze jest wytrzymała bo każdy wie ze zawsze coś/ jest kosztem czegoś.

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  22 września 2009

Moja też ma przebieg spory - 55 tys i śmiga bez żadnego zarzutu. Masz racje, jeździłem na cbr 600 f3... zero polotu z Kawą;/

misiek126WRC
misiek126WRC
  22 września 2009

Ja bez szyby na obecnym motocyklu wyciągam max 260 km/h i mogę powiedzieć, że mój poprzedni hornet nie zamykał licznika nawet z szybą Givi. Może wydawać się trudne, i to prawda, bo trzeba się mocno do baku przytulic... Silnik CBR więc to mówi samo za siebie..

Cybinho
Cybinho
  22 września 2009

XxMarcinApriliaxX
-> A nie wolałbyś zamiast ZX7R CBR 929? Albo GSX-R 750?

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  22 września 2009

Cybinho!
Nie ukrywam ze GSXR najbardziej mi się podobają, są piękne! Ale... to są juz jednak pieniądze :)

misiek126WRC
misiek126WRC
  23 września 2009

A jaką kwotą dysponujesz?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 września 2009

GSXR 750 to straszny stuk, chodzi jeszcze gorzej niż Kawa :D
Ale od razu mowie ze ma nieziemkie piedolniecie. 295 idzie po zmienionym wydechu ;) Mówie o tym starszym w rocznikach zx7r.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 września 2009
http://moto.allegro.pl/item738791138_suzuki_gsxr_750_1998_cena_do_negocjacji.html

Bardzo fajny za dobrą kase :)
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 września 2009

@XxMarcinApriliaxX:

Tak nawiasem, jakbyś jednak chciał te ZX7R to moge Ci sprzedać swoją ;p

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  23 września 2009

Co miałes na myśli pisząc ze chodzi gorzej niż Kawa? Ja jechałem na GSXR ale 600 i przyznam szczerze że ZX6R nie ma polotu z GiXeRem :) Ma straszne kopyto, a 750 to coś pod 3 paki juz ciągnie :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co miałes na myśli pisząc ze chodzi gorzej niż Kawa? Ja jechałem na GSXR ale 600 i przyznam szczerze że ZX6R nie ma polotu z GiXeRem :) Ma straszne kopyto, a 750 to coś pod 3 paki juz ciągnie :)


mówie o dzwięku jaki wydobywa z siebie silnik :D
Cybinho
Cybinho
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a 750 to coś pod 3 paki juz ciągnie :)

Oczywiście mowa o licznikowej prędkości, bo takiej realnej to nawet 216 konna Haya nie osiągnie ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.