Przemek1595
Przemek1595
  28 listopada 2018 (pierwszy post)

W nadchodzący weekend sporo dzieję się w sportach walki a mianowicie KSW 46 na którym main eventem będzie walka w kategorii catchweight do 92 kilogramów Tomasz Narkun - Mamed Chalidow moim zdaniem tym razem faworytem jest Mamed , jest bardzo zdeterminowany żeby doprowadzić do tego rewanżu i to on w mojej opinie odzyska pas . Drugą hitową walką jest starcie Klebera Koike Erbstad83cddefd83cddf5 z Mateuszem Gamrotemd83cdf00 po tej walce ciężko mi powiedzieć czego się spodziewać Koike jest wybitny w walce parterowej natomiast jego stójka bardzo kuleje ciężko wskazać zwycięzce , myślę że że lekkim faworytem będzie Gamrot i to on zgarnie pas wagi piórkowej . Kolejnym ciekawym starciem jest Marcin Wrzosekd83cdf00 – Salahdine Parnassed83cddebd83cddf7 również w kategorii do 65,8 kg . Ostatnią walką która bardzo przyciąga moją uwagę w tej edycji ksw jest Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski . Ponadto W nocy z soboty na niedzielę mamy jeszcze hitowe starcie w boksie o pas mistrzowski wagi ciężkiej WBCd83ddd1d w którym zmierzy się Deontay Wilderd83cddfad83cddf8 z Tysonem Furyd83cddecd83cdde7 moim faworytem w tej walce jest Wilder , ten koleś bije chyba mocniej od Mike Tysonad83ddc4a choć brakuje mu czasem techniki . Jakie walki w ten weekend najbardziej was interesują i jacy są wasi faworyci zapraszam do dyskusji

MalinaDYM
MalinaDYM
  30 listopada 2018

Witaj Co do rewanżu mamed narkun zgadzam się lecz wydaje mi sie ze mamed bedzie miał ciężko odzyskać pas w walce z Roberto Soldiciem no chyba ze trylogia i walka o pas kategorii półciężkiej kleber wydaje mi się że może zaskoczyć lecz jeżeli gamrot bedzie sprowadzał i uderzał to może wygrać na punkty walka z barnaoui pokazala ze dużo mysli w parterze czyli kleber będzie miał ciężko lecz wiadomo ze to magik parteru lecz stawiam na gamrota wrzosek parnasse wydaje mi się że parnasse ostatnio znakomicie zdeklasował kronika szuli vs ziółkowski wyrównana walka lecz stawiam na szuliego poddanie wilder fury ciekawa walka moze jako jeden z nielicznych postawie na furego decyzja :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.