Denver27
Denver27
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakiś sprawdzony "naturalny" sposób na przytycie ? za cholerę nie mogę przybrać na wadze ;/ Proszę bez zbędnych i nie tematycznych postów. Pozdrawiam.

CuteNinja
CuteNinja
  24 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś sprawdzony "naturalny" sposób na przytycie ?

Jedz duże posiłki o stałych porach, co trzy godziny. Pomiędzy posiłkami nie podjadaj, bo wbrew pozorom to Ci nie pomoże. Spożywaj dużo węglowodanów i białka, możesz się wspomagać odżywkami białkowymi. Ogranicz produkty wysoko przetworzone. A najlepiej skorzystaj z porad dietetyka, bo tutaj nikt nie będzie w stanie tak do końca Ci pomóc d83dde0f
Denver27
Denver27
  24 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , bo tutaj nikt nie będzie w stanie tak do końca Ci pomóc

Dziękuję koleżance za chęci pomocy ;) to bardzo miłe z Twojej strony ;) Taa... to nie jest łatwe :/ i Ciężkie jak cholera mimo przeogromnych chęci :( A i sam apetyt mi figle płata :( Krótko mówiąc masakra po całości .. i raz jeszcze dziękuję d83dde0a
CuteNinja
CuteNinja
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa... to nie jest łatwe :/ i Ciężkie jak cholera mimo przeogromnych chęci :( A i sam apetyt mi figle płata :(

Na dobry początek może spróbuj odwiedzić swojego lekarza pierwszego kontaktu i zrób podstawowe badania krwi, brak apetytu może oznaczać po prostu jakieś schorzenie :) I głowa do góry.
Konto usunięte
Konto usunięte: raz jeszcze dziękuję

Nie ma za co!
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  26 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś sprawdzony "naturalny" sposób na przytycie ?

Jedz posiłki o tej samej porze ja tak w woju przytyłem 9 kg d83dde14
Denver27
Denver27
  28 marca 2017

Nie mam zamiaru się poddać ;) d83ddcaa d83dde09d83ddc4a . Podkasałem rękawy i jeszcze bardziej trzymam rękę na pulsie d83dde09 utrzymuje w standardzie minimalnie 3000 kcal oczywiście uzupełniając wszystko co gubię na treningach . Pozdro d83ddc4c

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.