mateuszlew
mateuszlew
  10 października 2016 (pierwszy post)

Witam staram się dotrzeć do osób które siedzą w kulturystyce najlepiej z pasji..i przede wszystkim praktyków nie teoretyków prosze o opinie doświadczenia dzielcie się może komuś się przyda.. jeden z preparatów, który właśnie zamierzam kupić ktoś coś.. posiadam jedną opinie mojego znajomego.. szukam jeszcze przynajmiej jednej.. http://track.probolan50.pl/product/Probolan-50/?pid=116&uid=41159

oto treść jednej z opini: Witam, chciałbym szybko zrecenzować jeden suplement jaki wpadł mi ostatnio w ręce. Stosuje go już od miesiąca. Nazywa się Probolan 50. To naturalny suplement diety, który wzmacnia wydzielanie testosteronu i muszę powiedzieć sprawia się znakomicie. Stosuje go już 4 tydzień łykając dwie pigułki w ciągu dnia. Tym którzy nie wiedzą przypomnę, że testosteron jest prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na naturalny wzrost masy mięśniowej. Nie stosowałem dotychczas podobnych preparatów, ale ten właśnie został mi polecony przez znajomego i muszę powiedzieć jestem bardzo zadowolony! W ostatnim miesiącu moja tkanka tłuszczowa spadła aż o 4% - 5%, co jest bardzo rzadko spotykane. Moja siła i wytrzymałość znacznie się poprawiła, nie wspominając o bicepsie, który urósł ponad 1 cm w ciągu miesiąca. Powinniście i wy tego spróbować. Gorąco polecam Probolan 50!

praksyda
praksyda
  11 października 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym

co?
Nikt tego nie zamknął? jak jakiś Random napisze obraźliwy temat szybko zamykany, a to wisi nadal.
Jak przeczytałam"że tłuszcz zamienia w mięsnie"
to ja nie wiem co to za Mirek próbuje naciagnać na jakieś gówno-sterydy.
a może krew zamienia w wino też:rotfl:
maximinus2
maximinus2
  11 października 2016
praksyda
praksyda: tłuszcz zamienia w mięsnie

i mózg w kupę
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  15 października 2016

to prohormon większe gówno niz sterydy,sterydy przynajmniej są przebadane bo od lat 30stych ludzie ich używają oczywiscie to syf i nie namawiam aby brac ale ten twój niby suplement to cos znacznie gorszego i skutki uboczne o wiele wieksze z ktorymi bedzie albo i nie sie zmagał do konca życia gdyż tego rodzaju substancje sa krotko w uzyciu ale mimo tego juz przynoszą żniwa ,a i efekty tez w porównaniu do sterydów gorsze i nie wiadomo jaka choroba cie spotka ,miedzy innymi nadciśnienie ,rozregulowany układ hormonalny nie będziesz miał swojego naturalnego testosteronu po cyklu tylko jak dziewczynka i nigdy tego już nie unormujesz ,wątroba tez dostanie i wiele innych poczytaj o skutkach ubocznych prohormonów,przemysl to nawet narkotyki tyle nie namieszają co sterydy i prohormony.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  15 października 2016

jakby to spoko suplement był i działal i bez skutków ubocznych i jak w reklamie wszystko od razu za pudełko mogę dać 10tys zl i tak by się o opłacało ale niestety to reklama

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  15 października 2016

jak to bierzesz to szykuj się niebawem do lekarza.

Chris28522
Chris28522
  17 października 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Citek83 to jest zwykły chwyt marketingowy ten "Cudowny środek" to zwykły tribulusd83dde04

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.